Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

OZNAKOWANIE

Tabliczki stołowe i inne elementy informacyjne w gastronomii

Zapoznaj się z naszą ofertą akcesoriów informacyjnych w gastronomii:

          Wolnostojące oraz stołowe tablice menu

          Tabliczki informacyjne do gastronomii

          Naklejki food safety

          Flamastry i markery do użytku w gastronomii

Poznaj naszą ofertę akcesoriów informacyjnych, które stosuje się w gastronomii. Znajdziesz tu szeroką ofertę różnorodnych przedmiotów. Tablice do umieszczania menu, zarówno te wolnostojące jak i takie, które można umieścić na stolikach. Wiele rodzajów tabliczek informacyjnych. Naklejki food safety, dzięki którym będziesz miał dokładną informację o danym produkcie żywnościowym. A także markery i flamastry przeznaczone do pracy w branży gastronomicznej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą prezentowaną w tej kategorii oraz do zakupów w naszym e-sklepie. 

Markery i flamastry gastronomiczne

Jeśli potrzebujesz opisać pojemniki do przechowywania produktów spożywczych, warto zainteresować się naszą ofertą markerów i flamastrów gastronomicznych. Bez trudu zmyjesz napisane nimi informacje, kiedy przestaną być aktualne. Możesz też wybrać pisaki w różnych kolorach w zależności od tego, jaka będzie barwa tła na którym będziesz pisać - biały, czerwony, niebieski, zielony, żółty, fioletowy i inne. Podobnie będzie z końcówkami, można wybrać zarówno wąską, jak i szeroką. 

Gastronomiczne tabliczki informacyjne 

Tabliczki informacyjne mogą służyć w gastronomii do wielu celów. Możesz poinformować swoich klientów, że dany stolik jest zarezerwowany i lepiej by usiedli przy innym. Jeśli wystawiasz produkty w bufecie, Twoi goście mogą bez problemu zorientować się dzięki nim, co znajduje się w którym termosie czy pojemniku – kawa, a może herbata? Znajdziesz u nas również tabliczki z numerami, które można rozmieścić na stolikach. Możesz też informować o wielu innych rzeczach – gdzie nie można palić, a gdzie znajduje się palarnia, toaleta dla niepełnosprawnych, dla kobiet albo mężczyzn czy chociażby zakaz używania telefonów komórkowych. 

Informacyjne naklejki food safety

W lodówce piętrzą się pojemniki a Ty nie wiesz, co się w nich znajduje i co najważniejsze – czy nadaje się jeszcze do spożycia? W przyszłości łatwo rozwiążesz ten problem. Naklejki food safety pozwalają w prosty sposób oznakować poszczególne produkty. Możesz korzystać z nalepek z dniami tygodnia. Wiesz wtedy, kiedy powstała dana potrawa. Możesz używać naklejek z dokładniejszymi informacjami – zapiszesz na niej markerem, co jest w pojemniku, kiedy powstało danie i inne dane. Możesz również wysłać swoim pracownikom (albo sobie) sygnał czerwoną nalepką: tę potrawę należy spożyć w pierwszej kolejności! 

Tablice menu wolnostojące i stołowe 

Pewnie nie raz widziałeś przed lokalami tablice, na których kredą wymieniono dania dnia wraz z cenami. Mogą tam się znaleźć również informacje o oferowanych napojach, promocjach, a nawet logo lokalu, które narysuje kredą któryś z bardziej uzdolnionych plastycznie pracowników firmy. Tablice menu możesz kupić u nas – zarówno w wersji wolnostojącej do postawienia przed wejściem do restauracji jak i stołowe, do postawienia na barze lub stolikach gości.

Pokazano 1-12 z 62 pozycji