Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

TACE

Tace gastronomiczne do serwowania fast food

Poznaj naszą ofertę tac wykorzystywanych w gastronomii:

         Owalne i prostokątne tace antypoślizgowe

         Tace do serwowania kawy

         Różnokolorowe tace do dań fast food

         Tace z klipsem do przytrzymywania rachunków

Jeśli prowadzisz restaurację, w której dania są wydawane klientom na tacach to trafiłeś we właściwe miejsce. Znajdziesz tu zarówno akcesoria antypoślizgowe jak i różnokolorowe tace przeznaczone do lokali fast food. Różne rozmiary i kształty pozwolą każdemu restauratorowi wybrać odpowiednie akcesoria do swojej firmy. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi towarami oraz do zakupów.

Kolorowe tace kuchenne fast food

W barach szybkiej obsługi klient sam niesie wybrane przez siebie potrawy do stolika. W niektórych galeriach handlowych w jednym miejscu znajduje się wiele różnych restauracji. Jak zrobić, by Twoje tace wracały do Ciebie i nie mieszały się z akcesoriami Twojej konkurencji? Producenci tac fast food pomyśleli o tym i wprowadzili różne kolory do swojej oferty. Łatwo w ten sposób wybrać taką barwę, która jest dopasowana do marki restauracji. Z pewnością bez trudu uda Ci się wybrać spomiędzy zieleni, czerwieni, brązu, czerni, pomarańczu, bieli, szarości i niebieskiego.

Owalna taca kelnerska antypoślizgowa

Antypoślizgowe tace kelnerskie możesz kupić w różnych rozmiarach i w różnych kolorach. Posiadamy w ofercie tace brązowe, czarne, w barwie brzozy, orzecha i mahoniu. Owal to nie jedyny kształt, bo kupisz u nas też wiele rozmiarów tac prostokątnych. Antypoślizgowa powierzchnia sprawia, że transport potraw i napojów przebiegnie w bezpieczny sposób. Co więcej, daje możliwość wytłoczenia logo restauracji, dzięki czemu klienci widzą spersonalizowane akcesoria, które podnoszą prestiż Twojej firmy.

Taca do serwowania kawy

Owalne tace do serwowania kawy pomogą Ci bezpiecznie dostarczyć klientowi jedną z jego codziennych porcji kofeiny. Wszyscy wiemy, jak trudno może być podnieść spodek z pełną kawy filiżanką. Taca daje możliwość łatwiejszego podniesienia i transportu naczynia. Wykonana jest z satynowanej stali nierdzewnej, dzięki czemu z jednej strony świetnie się prezentuje, z drugiej zaś jest odporna na wiele czynników, które oddziałują na nią w kuchni i kawiarni.

Taca na rachunek z klipsem

Wszyscy byśmy chcieli, by rachunek bezpiecznie dotarł do klienta, a następnie został opłacony… co jednak, jeśli niespodziewany podmuch wiatru sprawi, że zamiast dotrzeć do gościa odfrunie on gdzieś daleko? Nawet jeśli sprawi to nieznaczne kłopoty, lepiej byłoby uniknąć takich sytuacji. Na szczęście w skutecznym dostarczeniu dokumentu może pomóc taca na rachunek z klipsem. Masz dzięki niej pewność, że ten ważny kawałek papieru jest stabilnie przytrzymywany przez przeznaczony do tego element tacy.

Pokazano 1-12 z 320 pozycji