Aktywne filtry

Filtr producentów

Cena

  • 2 369,00 zł - 55 748,00 zł

    -

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Kompleksowe realizacje

KUCHENKI GAZOWE

Kuchnie gazowe gastronomiczne są niezastąpionych wszędzie tam, gdzie występuje brak dostępu do stabilnego łącza elektrycznego. Cechuje je niewielki koszt zakupu, który pozwala ograniczyć wydatki na początku działalności. W naszym sklepie online dostępne są w postaci urządzeń stacjonarnych, jak i tych, które są gotowe pracować w sezonie turystycznym w terenie. Wybierz z naszej szerokiej oferty gazowych kuchni gastronomicznych sprzęt dopasowany do Twoich potrzeb. Technologia stosowana w tych kuchniach posiada wiele zalet, stąd też stała popularność sprzętów gazowych. Wśród naszego asortymentu odnajdziesz kuchnie z piekarnikiem lub bez niego, przenośne czy stacjonarne, z różną ilością palników - sprawdź!

Kuchnie gazowe - zalety technologii

Te urządzenia do przygotowania potraw, korzystają z zasilania gazem. Obecnie produkowane sprzęty z tej kategorii wyposażone są w zabezpieczenia przeciwwypływowe gazu, więc są całkowicie bezpieczne. Ich użytkowanie nie sprawia również problemów w lokalizacjach, gdzie występują problemy z dostępem do energii elektrycznej. Ważnym czynnikiem przemawiającym za zakupem gastronomicznej kuchni gazowej jest jej niewielki koszt. Urządzenia gastronomiczne z tej kategorii są zazwyczaj tańsze od kuchni elektrycznych i indukcyjnych.

Kuchnia gazowa gastronomiczna z piekarnikiem

Nie wszystkie sprzęty gazowe posiadają w swoim wyposażeniu piekarnik. Jeśli jednak potrzebujesz urządzenia wielofunkcyjnego, postaw na nasze kuchnie gazowe, które są w niego wyposażone. W naszym sklepie internetowym znajdziesz gastronomiczną kuchnię gazową z piekarnikiem elektrycznym. Są one często wybierane, ponieważ pracują szybko i sprawnie. Doskonale sprawdzają się nie tylko jako sprzęt do pieczenia dań, ale i ich podgrzewania. Do wyboru masz kuchnie gazowe z piekarnikiem z termoobiegiem albo piekarnikiem statycznym.

Kuchenka gazowa do gastronomii

W swojej ofercie mamy kuchenki, które mogą stać się urządzeniem pomocniczym w dużej restauracji lub stanowić podstawę działania mniejszego lokalu gastronomicznego. Przydają się one zawsze wtedy, gdy potrzebujesz jedynie małogabarytowego urządzenia do termicznej obróbki posiłków, nawet w czasie prywatnych podróży. Takie niewielkie urządzenia przenośne są w stanie spełniać swoją misję praktycznie w każdych warunkach. Nadają się do transportu i przygotowania do pracy wszędzie tam, gdzie większe urządzenia z różnych przyczyn nie spełniałyby swojej funkcji.

Kuchnia gazowa - ilość palników

Mamy na uwadze różnorodność potrzeb naszych klientów, dlatego też cały czas dbamy o dostępność w naszym sklepie najlepszych modeli kuchenek. W ofercie mamy kuchnie gazowe o różnej ilości palników, co ułatwi znalezienie odpowiedniego urządzenia. Jeśli gotujesz okazjonalnie lub kupowana kuchnia jest jedynie dodatkowym urządzeniem gastronomicznym, to najprawdopodobniej Twoje oczekiwania spełni urządzenie o jednym palniku lub kuchnia gazowa 2 palnikowa. Jeżeli jednak jest to kuchnia w Twojej restauracji lub barze i musisz obsłużyć jednocześnie wielu gości, właśnie warto zastanowić się nad kuchniami, które posiadają więcej palników. W takich warunkach kuchnia gazowa 4 palnikowa gastronomiczna może być lepszym rozwiązaniem, posiadamy jednak też kuchnie 6, a nawet 8 palnikowe. Określ swoje potrzeby i dopasuj do nich najlepsze rozwiązanie Kuchnie gazowe z naszej oferty to pewność wysokiej jakości i funkcjonalności. Sprawdź, co dokładnie posiadamy w ofercie i wybierz sprzęt, który sprosta Twoim oczekiwaniom!

Aktywne filtry

Dostępność: 48h
Producent: Red Fox
Kod produktu: 00027267

SP 70/120 G Kuchnia gazowa Red Fox

Cena podstawowa 15 912,51 zł Cena 12 730,01 zł
Netto 10 349,60 zł bez VAT
  • -20%
Pokazano 1-12 z 408 pozycji