Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

POJEMNIKI GN ZE STALI NIERDZEWNEJ

Pojemniki ze stali nierdzewnej są obecne w praktycznie każdym lokalu gastronomicznym. Korzystają z nich właściciele restauracji, fast foodów czy lodziarni, wykorzystując te naczynia na wiele różnych sposobów. Materiał, z którego powstały pojemniki świetnie znosi wahania temperatur. Umożliwia to przechowywanie w nich żywności w chłodniach, mroźniach, jak i wypiekanie w piecu. W ofercie naszego sklepu gastronet24.pl znajdziesz szeroki wybór trwałych akcesoriów, które są niezwykle istotnym elementem wyposażenia punktów gastronomicznych!

Pojemniki GN ze stali nierdzewnej — szeroki wybór niezwykle trwałych produktów!

Zastanawiasz się, dlaczego to właśnie stalowe pojemniki GN są najczęściej wykorzystywane w lokalach gastronomicznych? Przede wszystkim ich wybór jest bardzo rozległy. W zależności od wielkości sprawdzają się zarówno do przechowywania niewielkich półproduktów, jak i gotowych potraw. Ponadto ich wykorzystanie wpływa na usprawnienie pracy w lokalu gastronomicznym. W jednym, tym samym pojemniku, przechowasz produkt w mroźni czy chłodni, a następnie umieścisz go w ladzie lub w bemarze.  

Pojemnik stalowy gastronomiczny — odporny na zabarwienie żywnością i łatwy w czyszczeniu

Z oferowanymi w naszym sklepie Gastronet24 akcesoriami do przechowywania żywności łatwo zachowasz odpowiedni poziom higieny w swojej restauracji. Stal nierdzewna, z której są wykonane pojemniki, znana jest z łatwości w czyszczeniu. Ponadto nie przesiąka ona zapachem jedzenia i jest odporna na zabarwienia. 

Stal nierdzewna to także materiał, który jest trwały i odporny na uszkodzenia mechaniczne. Mimo upływu czasu wykonane z niej pojemniki zachowują swój estetyczny wygląd i stylowy błysk!

Przejrzyj naszą ofertę i uzupełnij swój lokal o trwałe i praktyczne naczynia do przechowywania! W razie pytań zachęcamy do kontaktu! 

Pokazano 1-12 z 488 pozycji