Aktywne filtry

Cena

  • 1 599,00 zł - 26 873,00 zł

    -

Filtr producentów

Pojemność (kg)

Wymiary dzieży (mm)

Wymiary misy (cm)

Moc (kW)

Wymiary (mm)

Szerokość (mm)

Głębokość (mm)

Wysokość (mm)

Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

piec inox

MIKSERY SPIRALNE

Przygotowanie ciast ciężkich z miesiarką spiralną

Miesiarki spiralne przeznaczone do ciast na pizzę, chleb i pierogi:

  • Przeznaczone do przygotowania ciężkich ciast
  • Do stosowania w pizzerii, cukierni oraz piekarni
  • Najważniejsze elementy wykonane ze stali nierdzewnej
  • O różnych pojemnościach dzieży

Przygotowanie ciast ciężkich na pizzę, chleb albo pierogi najlepiej powierzyć wyspecjalizowanej maszynie gastronomicznej. Miesiarka spiralna świetnie sprawdzi się w piekarniach, pizzeriach, a także w cukierniach. Szeroki wybór urządzeń z tej kategorii pozwoli Ci wybrać w naszym sklepie urządzenie najlepiej dostosowane do potrzeb Twojej firmy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą miesiarek spiralnych oraz do zakupów.

Funkcje miesiarek spiralnych

Miesiarka spiralna to urządzenie, które świetnie nadaje się do przygotowania ciast ciężkich. Zostało stworzone na potrzeby pizzerii, cukierni oraz piekarni. Wyrabiane przez nią ciasta twarde służą między innymi do wyrobu pizzy, chleba czy też pierogów. W niektórych przypadkach sprawdzić się może jednak nawet w zastosowaniach domowych. Precyzyjne ustawienie czasu pracy miesiarki odbywa się dzięki wbudowanemu w większość urządzeń timerowi. Cicha praca w przypadku miesiarek jest niezwykle ważna. Uzyskano ją dzięki wyposażeniu urządzeń w przekładnie olejowe.

Dzieża w miesiarce spiralnej

Ważnym parametrem miesiarki spiralnej jest pojemność zamontowanej w niej dzieży i materiał, z którego ją wykonano. Misy miesiarek najczęściej są wykonane z materiału nie poddającego się korozji. Pojemność dzieży zazwyczaj waha się od kilku aż po kilkudziesiąt litrów. Bardzo często misy i głowice nie są ruchome, występuje jednak grupa urządzeń o podnoszonej głowicy oraz demontowanej dzieży. Miesiarki spiralne z tej grupy posiadają zazwyczaj możliwość rozpoznania położenia misy i odpowiedniej reakcji na brak naczynia. Służy do tego czujnik, który znajduje się na wyposażeniu urządzenia.

Inne zastosowania miesiarek spiralnych

Funkcje miesiarki spiralnej mogą zostać rozszerzone o inne zastosowania. Niektóre z urządzeń można rozbudować i dodatkowo przeznaczyć do pracy z przystawką do mielenia mięsa lub szatkownicą do warzyw. Jednak nawet w nierozbudowanej wersji najbardziej profesjonalne urządzenia z tej kategorii wyposażone są w mieszadło, hak, rózgę oraz wózek do dzieży. Można dzięki nim zapewnić dokładne mieszanie zawartości misy bez konieczności poddawania jej rotacji.

Aktywne filtry

Dostępność: 48h
Producent: Red Fox
Kod produktu: 00022131

HTF 20 Mikser spiralny 20 l Red Fox

Cena podstawowa 5 779,77 zł Cena 4 912,80 zł
Netto 3 994,15 zł bez VAT
  • -15%
  • -15%
Pokazano 1-12 z 79 pozycji