Aktywne filtry

Filtr producentów

Cena

  • 828,00 zł - 12 178,00 zł

    -

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Kompleksowe realizacje

SZAFKI

Szafki metalowe

Poznaj szafki ze stali nierdzewnej z oferty naszego sklepu internetowego:

  • Bardzo łatwe w czyszczeniu i trwałe
  • Przeznaczone do prac w nie zawsze idealnych warunkach kuchennych
  • Cechujące się wytrzymałością na wysoką temperaturę
  • O dużej odporności na korozję

W ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy różnorodne warianty szafek nierdzewnych. Są to zarówno szafki ścienne, jak również stojące. Sprzedajemy szafki stalowe z drzwiami lub otwarte. Cechują się one zróżnicowanymi wymiarami, a co za tym idzie - również pojemnościami. Zapoznaj się z oferowaną w naszym sklepie gamą stosowanych w gastronomii szafek nierdzewnych.

Nierdzewne szafki w gastronomii

Potrzebujesz przestrzeni, w której możesz przechowywać niezbędne w kuchni przedmioty? Jednocześnie nie chcesz tracić dużej ilości czasu, by regularnie przenosić je z przestrzeni magazynowej? W tej roli świetnie sprawdzą się szafki, wykonane ze stali nierdzewnej. Posiadają one możliwość montażu na ścianie w postaci szafki wiszącej, jak i stojącej na podłodze.

Sprzedawane przez nas szafki ze stali nierdzewnej występują zarówno w formie otwartej, bez drzwi, jak i z różnego rodzaju drzwiami. Otwarta przestrzeń szafki daje Ci możliwość natychmiastowego sięgnięcia po jej zawartość, jednak nie chroni tak dobrze zawartości przed działaniem wilgoci, kurzu czy słońca. Szafki wyposażone w drzwi podzielić możemy na te z drzwiami suwanymi oraz skrzydłowymi.

Funkcjonalne rozwiązania w szafkach z metalu

Drzwi przesuwne dają Ci łatwy dostęp do zawartości szafki ze stali nierdzewnej wszędzie tam, gdzie przestrzeń do pracy jest mocno ograniczona. Sytuacja ta może zaistnieć w mniejszych pomieszczeniach oraz wtedy, gdy w przestrzeni kuchennej pracuje jednocześnie kilka osób i któraś z nich mogłaby w trakcie pracy uderzyć się o otwierane drzwi skrzydłowe szafki.

Drzwi skrzydłowe dają Ci możliwość pełnego ich otwarcia, czego nie możesz zrobić w przypadku szafki ze stali nierdzewnej z drzwiami suwanymi. Szafki stalowe z drzwiami skrzydłowymi mają też tą niezaprzeczalną zaletę, iż istnieje w nich możliwość jednoczesnego dostępu do całej zawartości szafki, podczas gdy w przypadku drzwi przesuwnych mamy dostęp jedynie do połowy takiego mebla.

Szafki gastronomiczne ze stali nierdzewnej

Szafki ze stali nierdzewnej swój lśniący połysk zawdzięczają materiałowi, z którego je wykonano. Dzięki wysokiej zawartości chromu w ostatecznym produkcie są nie tylko odporne na działanie wysokich temperatur, ale również na działanie korozji. Zwykła stal łatwo może zardzewieć, jeśli ma do czynienia z połączeniem wody i powietrza, a rdza na niej łuszczy się i odpada. Stal nierdzewna w kontakcie z czynnikami, które w przypadku zwykłej stali naraziłyby ją na postępującą korozję, broni się przed tym procesem dzięki tak zwanej pasywacji.

Pasywacja zapobiega rozprzestrzenianiu się rdzy na większy obszar stalowego mebla i jedynie w ekstremalnych warunkach pojawią się na niej punktowe ogniska korozji, dlatego właśnie stal nierdzewna stała się popularnym materiałęm w przemyśle gastronomicznym. Jest ona bowiem trwała i łatwa w czyszczeniu.

Szafka nierdzewna - która sprawdzi się w Twojej firmie?

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama różnorodnych szafek ze stali nierdzewnej. W zależności od Twoich potrzeb wybierzesz wiszący model ścienny bądź szafkę stojącą. Twój wybór zależeć będzie również od wymiarów zewnętrznych kupowanego sprzętu, ponieważ producenci tych mebli postarali się o szeroki wachlarz dostępnych rozmiarów szafek. Dzięki temu dobierzesz do swojej kuchni mniejszą bądź większą pojemność wnętrza mebla.

Dużą zaletą jest też możliwość wyboru pomiędzy szafką z drzwiami suwanymi lub otwieranymi drzwiami skrzydłowymi, część z mebli tego typu jest z kolei zupełnie otwarta. Szafki ze stali nierdzewnej o drzwiach skrzydłowych mogą być wyposażone w jedne, dwoje lub troje drzwi. Gdybyś jednak nadal miał wątpliwości przy wyborze mebla, obsługa naszego sklepu internetowego chętnie pomoże Ci w dokonaniu najlepszego dla Ciebie wyboru.

Aktywne filtry

Pokazano 1-12 z 159 pozycji