Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

TACE PROSTOKĄTNE

Taca prostokątna to idealny sprzęt do każdej stołówki, fast-foodu, baru mlecznego i innego rodzaju placówki żywienia zbiorowego. Produkty te świetnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie obsługa klienta odbywa się przy barze i on sam niesie jedzenie do swojego stolika. Dzięki odpowiednio skonstruowanej tacy gość lokalu może samodzielnie lub z pomocą obsługi wybrać składniki swojego posiłku. Co zyskujesz na tym Ty? Twój lokal nie wymaga obsługi kelnerskiej, ponieważ jego goście sami przynoszą jedzenie, a później zazwyczaj odstawiają też brudne naczynia. Z jednej strony jest to więc oszczędność, z drugiej zaś zapewnia lepszą organizację pracy pomimo braku kelnerów. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tych przydatnych akcesoriach do lokali gastronomicznych, zapraszamy Cię do dalszej lektury.

Tace prostokątne - rodzaje

Taca czarna prostokątna to jedna z najczęściej spotykanych propozycji kolorystycznych akcesoriów do fast-foodów. Czerń jest neutralna i elegancka, więc pasuje praktycznie do wszystkiego. Łatwo zatem zrozumieć jej popularność wśród akcesoriów kuchennych. Czarne produkty prostokątne mogą mieć wymiary od 20x28 do 37x53 cm. Wiele z modeli dostosowanych jest do powszechnie stosowanego w profesjonalnej gastronomii standardu GastroNorm. Najczęściej spotykane rozmiary to GN 1/1, GN 1/2, GN 1/3, GN 1/4, GN 2/3 oraz GN 2/4. Inne z kolei mają okrągły kształt o średnicy od 280 do 457 mm. Możliwości wyboru jest jednak więcej. Jedną z ważnych opcji jest wyposażenie tacy w powierzchnię antypoślizgową, szczególnie wtedy gdy produkt posiada też tak zwaną suchą strefę. W większości przypadków jest możliwość wyboru z trzech podstawowych materiałów: polipropylenu, melaminy oraz poliestru. W zależności od typu materiału taca może być regularnie lub sporadycznie myta w zmywarce. Najczęściej spotykana taca szklana prostokątna to z kolei wzmocniony włóknem szklanym produkt poliestrowy.

Ewentualne problemy z myciem w zmywarkach całkowicie eliminuje taca metalowa prostokątna. Tutaj każdy model nadaje się do tego rodzaju zmywania. W przypadku stali nierdzewnej nie istnieje bowiem ryzyko zniszczenia tacy poprzez działanie silnego strumienia wody w trakcie mycia lub wysokiej temperatury podczas wyparzania. Podobnie jak w przypadku akcesoriów z tworzyw sztucznych taca srebrna prostokątna jest oferowana w dużej rozpiętości rozmiarów. Najczęściej wynoszą one od 240x170 do 325x530 mm. W ofercie posiadamy też produkty w standardzie GastroNorm: GN 1/1, GN 2/1 oraz GN 2/3.

Z pewnością wiesz już, jakiej tacy o prostokątnym kształcie potrzebujesz do swojego lokalu. Czy będzie ona czarna czy też w innym kolorze, metalowa czy wykonana z tworzywa sztucznego? Wybór należy do Ciebie, a w GastroNet24.pl jest z czego wybierać. Zachęcamy do zakupów w naszym sklepie i do wybrania odpowiedniego modelu na potrzeby Twojego lokalu gastronomicznego.

Dostępność: 48h
Producent: Hendi
Kod produktu: 561607

Taca GN 1/1 Hendi 561607

Cena podstawowa 121,77 zł Cena 110,69 zł
Netto 89,99 zł bez VAT
  • -9,1%
Pokazano 1-12 z 129 pozycji