Aktywne filtry

Filtr producentów

Cena

  • 652,00 zł - 57 150,00 zł

    -

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Kompleksowe realizacje

MASZYNKI DO MIELENIA MIĘSA

Maszynki do mielenia mięsa

Maszynka i wilk do mięsa - produkty w ofercie naszego sklepu internetowego:

  • Wydajne urządzenia do szybkiego mielenia dużych ilości mięsa
  • O dostępnych różnych przekrojach otworów sitek
  • Wyposażone w dający możliwość bardzo drobnego mielenia mięsa system Unger
  • Maszynka wilk do pracy ciągłej, jak i standardowe maszynki do mięsa

Profesjonalne maszynki do mielenia mięsa to ważna część naszej oferty na potrzeby gastronomii. To wysoce wydajne a jednocześnie wyjątkowo trwałe urządzenia, dzięki którym w krótkim czasie zmielisz duże ilości mięsa. Posiadamy zarówno proste maszynki, jak i bardziej złożone urządzenia o dużych możliwościach mielenia mięsa, których przykładem jest maszynka wilk do pracy ciągłej. Zapoznaj się z naszą ofertą urządzeń z tej grupy i wybierz na potrzeby Twojej firmy najlepszą maszynkę do mielenia mięsa.

Maszynka do mielenia mięsa czy wydajny wilk do pracy ciągłej?

Przeznaczona na potrzeby małej gastronomii pomocnicza maszynka do mielenia mięsa może Ci pomóc wszędzie tam, gdzie nie potrzebujesz urządzenia przeznaczonego do pracy ciągłej. W takich przypadkach bezproblemowo wykonasz jednak wiele czynności, które okazałyby się trudne lub wręcz niemożliwe bez urządzenia tego typu. Dostępne w komplecie sitka o różnorodnej wielkości oczek, lejek do nadziewania kiełbas czy też końcówka do nadziewanie pierogów sprawiają, że jest to urządzenie wyjątkowo wielofunkcyjne, pozwalające osiągnąć wydajność chwilową 125 kilogramów w ciągu godziny.

Jeśli jednak potrzebne Ci jest urządzenie do pracy ciągłej, posiadamy w ofercie również takie maszynki do mielenia mięsa. Specjalnie wentylowany silnik trójfazowy sprawia, iż urządzeniom tego typu nie jest straszna praca w trybie ciągłym. Nadają się one świetnie do mielenia ryb bądź mięsa na farsz lub kotlety. Ich wydajność znacząco wzrasta też w porównaniu do podstawowych urządzeń. Maszynka wilk do pracy ciągłej jest bowiem w stanie zmielić nawet kilkaset kilogramów mięsa w ciągu godziny.

Co wyróżnia profesjonalne maszynki do mielenia mięsa?

Wszyscy dobrze wiemy, że domowa maszynka do mielenia mięsa prawdopodobnie nie sprawdzi się najlepiej w zastosowaniach profesjonalnych. Nie zda ona więc egzaminu wszędzie tam, gdzie proces przygotowania posiłków musi przebiegać szybko, sprawnie i z osiągnięciem jak najlepszych rezultatów. Domowa maszynka posiada bowiem zbyt słabą wydajność, a co za tym idzie, Twój kucharz poświęcałby zbyt wiele swojego cennego czasu na procesie mielenia mięsa, zamiast zajmować się swoimi podstawowymi obowiązkami. W takim przypadku idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy gastronomicznej maszynki do mielenia mięsa. To, co różni ją od sprzętów do zastosowania w domu, jest dużo większa wydajność procesu mielenia mięsa.

Urządzenia z tej kategorii muszą cechować się niezwykłą wytrzymałością, ponieważ proces mielenia mięsa narażać je może na duże obciążenia. Dlatego właśnie producenci tych urządzeń wykonują najważniejsze elementy gastronomicznych maszynek do mielenia mięsa ze stali nierdzewnej. Dzięki temu możesz mieć całkowitą pewność, że Twoje urządzenie nie pokryje się korozją. Jednocześnie będzie też niezwykle wytrzymałe i łatwe w procesie czyszczenia, co jest niezwykle ważne we wszelkich procesach, związanych z produkcją żywności. Niektóre z modeli wyposażone są w noże, które mają możliwość samoistnego ostrzenia się. Zaoszczędza Ci to czas, który poświęcałbyś na częste monitorowanie stanu ostrości noży. Czasami urządzenia te wyposażone są też w dodatkowe zestawy sitek o różnych średnicach otworów, co pozwoli Ci produkować mięso o różnym stopniu zmielenia. Maszynka do mielenia mięsa to jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdej profesjonalnej kuchni.

Maszynka wilk do mięsa z systemem Unger

Nie wszystkie maszynki do mielenia wyposażone są w system Unger, posiadamy jednak w ofercie wiele urządzeń tego typu, z których z pewnością wybierzesz idealną maszynkę na potrzeby swojej firmy. Jak działa system Unger? Dzięki dobrze przemyślanej konstrukcji jego zestawu mielącego, składającego się z dwóch sit, dwóch noży o specyficznym kształcie otworu wewnętrznego oraz z szarpaka masz możliwość zmielić mięso na bardzo drobne cząstki.

Wilk do mięsa pozwala Ci mielić mięso chociażby na potrzeby produkcji kiełbas, a przetworzenie setek kilogramów materiału w ciągu godziny nie jest dla niego żadnym wyzwaniem. Solidne wykonanie ze stali sprawia, że maszynka do mięsa nie odmówi Ci posłuszeństwa wtedy, gdy będzie Ci najbardziej potrzebna. Producenci dbają też o to, by wszystkie ważne elementy było można łatwo zdemontować. Dzięki temu będziesz mógł z łatwością czyścić młynek i element mielący urządzenia.

Maszynka do mielenia mięsa - jaką wybrać?

Na rynku znajduje się wiele urządzeń z tej kategorii. Solidne maszynki do mielenia mięsa wyposażone są w trwały, stalowy reduktor przekładni oraz młynek. Niezwykle ważne jest to, by wszystkie elementy mające kontakt z mięsem były łatwe w demontażu i czyszczeniu. Pozwoli nam to mieć pewność, że kolejne partie mięsa nie będą zawierały resztek, których nie udało się wcześniej usunąć w procesie czyszczenia.

Producenci częstokroć wyposażają swoje maszynki do mielenia mięsa w przydatny bieg wsteczny. Wielkość przekroju otworów dostępnych sitek będzie z kolei miała dla Ciebie ważne znaczenie z tego względu, że pozwoli Ci wybrać, jak drobno zmielone mięso chciałbyś produkować za pomocą maszynki.

Aktywne filtry

Pokazano 1-12 z 67 pozycji