Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

PATERY

Patery ze szkła gastronomicznego

Zapoznaj się z oferowanymi w naszym sklepie szklanymi paterami:

         Tradycyjne naczynia o okrągłym kształcie

         Wyselekcjonowana oferta najciekawszych wzorów

         Szklane patery w kształcie prostokąta

         Jakościowe szkło do zastosowań gastronomicznych

W trakcie dużych imprez na stoły dostarczane są nie tylko dania gorące. Znajdują się na nich również wszelkiego rodzaju ciasta oraz przystawki. Żeby umieścić je na stole w sposób z jednej strony estetyczny, z drugiej zaś pozwalający gościom bez trudu sięgnąć po ulubione potrawy warto skorzystać z jednej z naszych szklanych pater. Umieścisz na nich ciasta lub torty, owoce lub owoce morza. W zależności od specyfiki podawanych przystawek, możesz znaleźć dla tych naczyń również inne zastosowania. Poznaj naszą ofertę i wybierz element zastawy stołowej na potrzeby Twojego lokalu gastronomicznego. Zapraszamy do zakupów!

Szklane patery do ciasta

Poza zaspokojeniem głodu potrzebujemy również potraw, które dadzą nam trochę więcej radości z jedzenia. Dlatego poza zieleniną, pełnym ziarnem i innymi zdrowymi daniami chcemy czasami posilić się również mniej zalecanym przez dietetyków jedzeniem. Zaliczyć do niego można z pewnością wszelkiej maści ciasta, torty… i inne desery. Patery na ciasto z naszej oferty, pomimo ich praktycznie jednakowego przeznaczenia, mogą charakteryzować się różnym kształtem. Na nóżce albo bez niej. Okrągła albo prostokątna. Z pokrywą lub bez niej. Do ciasta… no właśnie, i do innych zastosowań. Wróćmy jednak jeszcze na chwilę do ciast. Wizyta w ulubionym lokalu serwującym słodkie specjały to zawsze małe święto. Wymaga zatem zaspokojenia nie tylko podniebienia, ale również poczucia estetyki Twoich klientów. Nie będziesz zatem prezentował tortów i torcików w blasze do pieczenia. Nie zachęcałyby one w tak dużym stopniu do zakupu. Znacznie lepszym rozwiązaniem będzie ustawienie wypieków na szklanych paterach do ciasta.

Okrągłe patery szklane

Okrągłe patery są najczęściej wyposażone w nóżkę, dzięki czemu ich zawartość góruje nad innymi daniami. Pozwala to jeszcze lepiej zaprezentować umieszczone na niej ciasto. Naczynia te zazwyczaj wyposażone są w dodatkowy klosz, zwany przez niektórych kopułką. Znajdziesz tu zarówno mini patery o średnicy nieco ponad stu milimetrów, jak też znacznie większe naczynia – do 370 mm.

Szklane patery prostokątne

Patery prostokątne mogą znacznie ułatwić pracę tym, którzy lubią przeliczać wszystko na GN’y. Standard GastroNorm jest powszechny w gastronomii, trudno więc się im dziwić. Naczynia takie znaleźć można w kilku wariantach. Od najmniejszych wynoszących 1/3 rozmiaru GN, poprzez 2/4, 1/2 oraz pełne 1/1 GN. Wykonano je z lustra, co sprawia, że wyglądają jeszcze bardziej efektownie.

Dostępność: 48h
Producent: Hendi
Kod produktu: 199978

Kopułka szklana Hendi 199978

Cena podstawowa 153,75 zł Cena 127,23 zł
Netto 103,44 zł bez VAT
  • -17,25%
Pokazano 1-10 z 10 pozycji