Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Szerokość (mm)
więcej... mniej
Głębokość (mm)
więcej... mniej
Wysokość (mm)
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

OKAPY PRZYŚCIENNE

Żadna profesjonalna kuchnia gastronomiczna nie może obejść się bez kilku urządzeń, które umożliwiają w niej pracę. Jednym z nich jest okap, gwarantujący sprawne pozbywanie się z kuchni ulatniającej się z gotowanych potraw pary czy unoszącego się ze smażonych tłuszczu. Tego typu sprzęt może przybierać wiele form. W tej kategorii naszego sklepu znajdziesz różne warianty okapów przyściennych, dzięki którym warunki pracy w Twoim lokalu gastronomicznym staną się przyjemniejsze.

Okap kuchenny przyścienny — niezbędny sprzęt w każdej kuchni gastronomicznej

Prowadzisz lokal gastronomiczny, w którym przygotowywane są dania gotowane, pieczone i smażone? Bardzo szybko w Twojej kuchni robi się gorąco, a praca staje się uciążliwa? Ciągła aktywność kuchenki czy piekarnika sprawia, że temperatura w kuchni może bardzo szybko wzrosnąć poprzez unoszącą się w powietrzu parę. Otwarcie okna nie rozwiąże problemu — niezbędny będzie okap ścienny. Każdy okap kuchenny przyścienny jest urządzeniem, które — jak sama nazwa wskazuje — montowane jest na ścianie w kuchni gastronomicznej. Jego główne zadanie to odprowadzanie powstałej pary z pomieszczenia na zewnątrz budynku oraz pochłanianie i neutralizacja powstałych zapachów. Dzięki temu nie rozprzestrzeniają się one po meblach i sąsiadujących pomieszczeniach, nie skraplają się na oknach i co najważniejsze: nie stwarzają środowiska idealnego do rozwoju grzybów i pleśni.

Jaki okap przyścienny gastronomiczny wybrać?

Na GastroNet24.pl znajdziesz nowoczesny okap przyścienny dopasowany do Twoich potrzeb. Proponujemy m.in. modele przyścienne skośne, skrzyniowe, trapezowe, dzięki czemu z łatwością dobierzesz odpowiedni kształt to możliwości swojej kuchni czy własnych upodobań. Każdy oferowany przez nas okap przyścienny gastronomiczny wykonany jest ze stali nierdzewnej, dzięki czemu nie ulegnie szybkiemu zniszczeniu. Poszczególne modele mogą się różnić między sobą wymiarami oraz mocą. Przy zakupie warto zwrócić na to uwagę, by mieć pewność, że wybrany sprzęt sprawdzi się w danym lokalu. Ważna będzie także średnica wyciągu, możliwość sterowania prędkością wentylatora oraz jego wydajność. Zwróć uwagę również na to, czy modele są wyposażone w wentylatory i oświetlenie LED, jeśli ich potrzebujesz. W naszym sklepie internetowym proponujemy również okapy przyścienne kompensacyjno-indukcyjne. Sprawdzą się one w pomieszczeniach kuchennych gastronomicznych, w których nie ma naturalnego dopływu powietrza — ich działanie pozwala bowiem zarówno na odprowadzanie pary, jak i doprowadzanie świeżego powietrza spoza budynku. Zastanów się, jaki okap przyścienny najlepiej sprawdzi się w Twoim lokalu i podejmij świadomą decyzję. W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu.

Pokazano 1-12 z 1581 pozycji