Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

NADSTAWKI CHŁODNICZE

Nadstawka chłodnicza w Twoim lokalu

Prezentuj klientom żywność w jednej z naszych nadstawek chłodniczych:

  • Norma Gastronorm stosowana w naszych nadstawkach pozwoli Ci korzystać ze standardowych pojemników GN
  • Przemyślane rozwiązania konstrukcyjne sprawiają, że nasze urządzenia są wyjątkowo higieniczne
  • Trudne warunki klimatyczne nie są żadnym wyzwaniem dla nadstawek chłodniczych
  • Prowadzisz restaurację sushi? Posiadamy w ofercie stworzoną na Twoje potrzeby nadstawkę chłodniczą

Posiadane przez nas w ofercie nadstawki to urządzenia chłodnicze, które świetnie spełniają swoją funkcję we wszelkiego rodzaju punktach gastronomicznych. Jeśli prowadzisz fast food, restaurację, bar, pizzerię czy nawet pub, w Twoim lokalu nie może zabraknąć jednej z naszych nadstawek chłodniczych.

Nadstawka chłodnicza w gastronomii

Różnego rodzaju lokale gastronomiczne oferują swoim klientom wybór spomiędzy wielu komponentów gotowych dań. Mogą to być sałatki, surówki albo sushi. Wszystkie one muszą być przechowywane w niskiej temperaturze, a jednocześnie być na widoku klienta. Nadstawka chłodnicza pozwala gościowi lokalu gastronomicznego dokładnie przyjrzeć się, jaki ma wybór. Część urządzeń jest tak skonstruowana, że klient nie może samodzielnie nabrać sobie potrawy, ponieważ jest ona osłonięta szybą. To ważne szczególnie ze względu na ochronę żywności przed potencjalnym skażeniem jej przez przenoszone przez ludzi drobnoustroje. W naszej ofercie znajdziesz zarówno niewielkie jak i duże urządzenia, jednak każda oferowana przez nas nadstawka chłodnicza spełnia normę gastronorm. Pozwoli ci to bez trudu znaleźć pojemniki, które będą współpracowały ze sprzętem.

Norma GN a twoja nadstawka chłodnicza

Wszystkie oferowane przez nas nadstawki chłodnicze są dostosowane do normy Gastronorm. Jest to bowiem jeden z warunków, które decydują o przydatności takiego urządzenia chłodniczego w Twojej pracy. Dopiero stosując zgodną z normą nadstawkę chłodniczą będziesz miał pewność, że kupione przez Ciebie standardowe pojemniki idealnie wpasują się w przeznaczone na nie miejsce w Twoim urządzeniu.

Sprzedawane przez nas nadstawki chłodnicze najczęściej mogą pomieścić od czterech aż do dziesięciu pojemników gastronomicznych GN. Najczęściej mają w nich zastosowanie pojemniki GN o wymiarach GN 1/4, GN 1/3 lub GN 1/2 i przeciętnej głębokości 100 albo 150 mm. Możesz zamówić te pojemniki razem ze swoją nadstawką jako opcję. Możesz również zamówić je niezależnie od kupowanego urządzenia chłodniczego.

Trwała i higieniczna nadstawka chłodnicza

Urządzenia chłodnicze do przechowywania żywności muszą być dostosowane do bardzo wymagających warunków pracy. Wykonanie obudowy zewnętrznej i wewnętrznej nadstawki chłodniczej z wysokogatunkowej stali nierdzewnej lub chromowo-niklowej sprawia zatem, że urządzenie chłodnicze jest trwałe i wyjątkowo łatwe w utrzymaniu czystości.

Zamykana pokrywa nadstawki chłodniczej może być również wykonana ze stali nierdzewnej. Niektóre nadstawki chłodnicze zamiast pokrywy posiadają witrynę ze szkła hartowanego. Taka forma osłony pozwala Ci zachować czystość i higienę - staje się ona barierą przeciwkaszlową, która chroni żywność przez działaniem niepożądanych czynników chorobotwórczych.

Warunki chłodzenia w naszych nadstawkach chłodniczych

Chłodzenie statyczne

Nadstawki chłodnicze, które oferujemy naszym klientom, charakteryzują się chłodzeniem statycznym. Agregat, zapewniający takiego rodzaju chłodzenie grawitacyjne sprawia, że chłodzone jest dno umieszczonej w nadstawce chłodniczej wewnętrznej wanny. W naturalny sposób przy dnie urządzenia gromadzi się chłodniejsze powietrze i dzięki temu panuje tam niższa temperatura.

Gdy wzrasta temperatura otoczenia

Nie zawsze możesz liczyć na to, że Twoja nadstawka chłodnicza będzie pracowała w idealnych warunkach zewnętrznych. Nie będzie to jednak stanowić problemu, ponieważ urządzenia te są najczęściej przystosowane do bezproblemowej pracy nawet w znacznie wyższej niż standardowa temperaturze otoczenia. Nie będzie stanowiło więc dla Ciebie kłopotu, gdy temperatura wzrośnie nawet do 32 stopni Celsjusza, a wilgotność względna do 60 procent.

Prezentacja tapas lub sushi w nadstawce chłodniczej

Czasami efektowna prezentacja potraw ma bardzo duże znaczenie i decyduje o tym, czy klient zdecyduje się na dokonanie zakupu w Twoim lokalu. Jeśli prowadzisz restaurację, w której będziesz prezentować swoim klientom potrawy sushi lub tapas, mamy rozwiązanie spełniające Twoje wymagania. Nadstawa chłodnicza Sushi Bar pomieści pięć spełniających normę Gastronorm pojemników o wymiarach 1/2 GN. Jej chłodzenie odbywa się w sposób statyczny z wykorzystaniem dodatkowej górnej dyszy parowej.

Ta srebrna nadstawka chłodnicza do sushi z powierzchnią roboczą ze stali chromowo-niklowej posiada zaokrągloną panoramiczną szybę przednią. Do nadstawki chłodniczej osobno dołączane jest energooszczędne oświetlenie LED. Pozwala to przedstawić klientom Twoją ofertę w jeszcze bardziej estetyczny sposób, Ty zaś dzięki przesuwanym szklanym drzwiczkom nadstawy chłodniczej do sushi zawsze będziesz mógł łatwo nakładać potrawy Twoim klientom.

Pokazano 1-12 z 39 pozycji