Aktywne filtry

Cena

  • 1 199,00 zł - 5 819,00 zł

    -

Filtr producentów

Pojemność (GN - mm)

Pojemność (l)

Szerokość (mm)

Wysokość (mm)

Głębokość (mm)

Moc

Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

piec inox

NADSTAWKI CHŁODNICZE

Nadstawki chłodnicze w Twoim lokalu

Prezentuj klientom żywność w jednej z naszych nadstawek chłodniczych:

  • Norma Gastronorm stosowana w naszych nadstawkach pozwoli Ci korzystać ze standardowych pojemników GN
  • Przemyślane rozwiązania konstrukcyjne sprawiają, że nasze urządzenia są wyjątkowo higieniczne
  • Trudne warunki klimatyczne nie są żadnym wyzwaniem dla nadstawek chłodniczych
  • Prowadzisz restaurację sushi? Posiadamy w ofercie stworzoną na Twoje potrzeby nadstawkę chłodniczą

Posiadane przez nas w ofercie nadstawki to urządzenia chłodnicze, które świetnie spełniają swoją funkcję we wszelkiego rodzaju punktach gastronomicznych. Jeśli prowadzisz fast food, restaurację, bar, pizzerię czy nawet pub, w Twoim lokalu nie może zabraknąć jednej z naszych nadstawek chłodniczych.

Zastosowanie Gastronorm w nadstawkach chłodniczych

Wszystkie oferowane przez nas nadstawki chłodnicze są dostosowane do normy Gastronorm. Jest to bowiem jeden z warunków, które decydują o przydatności takiego urządzenia chłodniczego w Twojej pracy. Dopiero stosując zgodną z normą nadstawkę chłodniczą będziesz miał pewność, że kupione przez Ciebie standardowe pojemniki idealnie wpasują się w przeznaczone na nie miejsce w Twoim urządzeniu.

Sprzedawane przez nas nadstawki chłodnicze najczęściej mogą pomieścić od czterech aż do dziesięciu pojemników gastronomicznych GN. Najczęściej mają w nich zastosowanie pojemniki GN o wymiarach GN 1/4, GN 1/3 lub GN 1/2 i przeciętnej głębokości 100 albo 150 mm. Możesz zamówić te pojemniki razem ze swoją nadstawką jako opcję. Możesz również zamówić je niezależnie od kupowanego urządzenia chłodniczego.

Trwała i higieniczna nadstawka chłodnicza

Urządzenia chłodnicze do przechowywania żywności muszą być dostosowane do bardzo wymagających warunków pracy. Wykonanie obudowy zewnętrznej i wewnętrznej nadstawki chłodniczej z wysokogatunkowej stali nierdzewnej lub chromowo-niklowej sprawia zatem, że urządzenie chłodnicze jest trwałe i wyjątkowo łatwe w utrzymaniu czystości.

Zamykana pokrywa nadstawki chłodniczej może być również wykonana ze stali nierdzewnej. Niektóre nadstawki chłodnicze zamiast pokrywy posiadają witrynę ze szkła hartowanego. Taka forma osłony pozwala Ci zachować czystość i higienę - staje się ona barierą przeciwkaszlową, która chroni żywność przez działaniem niepożądanych czynników chorobotwórczych.

Warunki chłodzenia w naszych nadstawkach chłodniczych

Chłodzenie statyczne

Nadstawki chłodnicze, które oferujemy naszym klientom, charakteryzują się chłodzeniem statycznym. Agregat, zapewniający takiego rodzaju chłodzenie grawitacyjne sprawia, że chłodzone jest dno umieszczonej w nadstawce chłodniczej wewnętrznej wanny. W naturalny sposób przy dnie urządzenia gromadzi się chłodniejsze powietrze i dzięki temu panuje tam niższa temperatura.

Gdy wzrasta temperatura otoczenia

Nie zawsze możesz liczyć na to, że Twoja nadstawka chłodnicza będzie pracowała w idealnych warunkach zewnętrznych. Nie będzie to jednak stanowić problemu, ponieważ urządzenia te są najczęściej przystosowane do bezproblemowej pracy nawet w znacznie wyższej niż standardowa temperaturze otoczenia. Nie będzie stanowiło więc dla Ciebie kłopotu, gdy temperatura wzrośnie nawet do 32 stopni Celsjusza, a wilgotność względna do 60 procent.

Prezentacja tapas lub sushi w nadstawce chłodniczej

Czasami efektowna prezentacja potraw ma bardzo duże znaczenie i decyduje o tym, czy klient zdecyduje się na dokonanie zakupu w Twoim lokalu. Jeśli prowadzisz restaurację, w której będziesz prezentować swoim klientom potrawy sushi lub tapas, mamy rozwiązanie spełniające Twoje wymagania. Nadstawa chłodnicza Sushi Bar pomieści pięć spełniających normę Gastronorm pojemników o wymiarach 1/2 GN. Jej chłodzenie odbywa się w sposób statyczny z wykorzystaniem dodatkowej górnej dyszy parowej.

Ta srebrna nadstawka chłodnicza do sushi z powierzchnią roboczą ze stali chromowo-niklowej posiada zaokrągloną panoramiczną szybę przednią. Do nadstawki chłodniczej osobno dołączane jest energooszczędne oświetlenie LED. Pozwala to przedstawić klientom Twoją ofertę w jeszcze bardziej estetyczny sposób, Ty zaś dzięki przesuwanym szklanym drzwiczkom nadstawy chłodniczej do sushi zawsze będziesz mógł łatwo nakładać potrawy Twoim klientom.

Aktywne filtry

Pokazano 1-12 z 60 pozycji