Aktywne filtry

Filtr producentów

Cena

  • 10,00 zł - 876,00 zł

    -

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Kompleksowe realizacje

PŁYNY DO MYCIA NACZYŃ

Środki chemiczne do ręcznego mycia naczyń

Skutecznie myj naczynia za pomocą środków chemicznych do mycia ręcznego:

  • Usuwanie tłuszczu i innych trudnych do usunięcia zabrudzeń
  • Nie wymagają intensywnego szorowania
  • Środki o szerszym spektrum działania niż tylko mycie naczyń
  • Bezpieczne zarówno dla Twojego personelu, jak i klientów lokalu

Skuteczne ręczne mycie naczyń wymaga odpowiednich chemicznych środków czystości. Oferowane przez nas płyny do mycia naczyń bez trudu usuwają tłuszcz i inne trudne zabrudzenia. Ich formuła częstokroć pozwala stosować je również do mycia powierzchni, pozostając całkowicie obojętną dla zdrowia. W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór chemii z tej kategorii. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów.

Płyny do mycia naczyń

W niektórych przypadkach nie ma możliwości albo potrzeby skorzystania z pomocy zmywarki do naczyń. Jedynym rozwiązaniem w takich przypadkach jest ręczne umycie brudnych naczyń, sztućców oraz akcesoriów kuchennych. Nowoczesne środki chemiczne, przeznaczone do mycia naczyń, bez trudu radzą sobie z tym zadaniem. Usuwają tłuszcz oraz wszelkie inne zabrudzenia, w tym zapieczone pozostałości jedzenia. Nie wymagają przy tym intensywnego szorowania. Występują jako środki do mycia jedynie naczyń i sztućców kuchennych, częstokroć posiadają jednak też szerszy zakres zastosowania. Mogą wtedy dodatkowo służyć do czyszczenia powierzchni. Środki do ręcznego mycia naczyń dzięki unikalnej recepturze nie pozostawiają smug i zacieków, a naczynia nimi umyte cechuje lśniąca powierzchnia.

Wydajne koncentraty do ręcznego mycia naczyń

Środki do ręcznego mycia naczyń występują zarówno w formie skondensowanej, jak i jako gotowe do natychmiastowego użycia płyny. Dzięki posiadanym przez nas w ofercie koncentratom można przygotować roztwory, służące do bieżącej pracy. Silnie skondensowane preparaty są niezwykle wydajne. Można z nich przygotować znaczne ilości gotowych środków do ręcznego mycia naczyń. W przypadku zaś trudniejszych do usunięcia zabrudzeń często istnieje możliwość przygotowania płynu o większej zawartości koncentratu, co zwiększy jego skuteczność.

Chemia do ręcznego mycia naczyń a zdrowie

Nawet, jeśli Twoi pracownicy nie poświęcają wielu godzin na zmywanie naczyń, działanie wody i płynów nie pozostaje bez znaczenia dla ich rąk. Dlatego środki do ręcznego mycia rąk muszą być tak łagodne dla skóry rąk, jak to tylko możliwe. Producenci starają się wzbogacać je o glicerynowe składniki pielęgnujące. Dzięki swojej formule chemia do ręcznego mycia naczyń zapewnia bezpieczeństwo żywności. Jest przy tym łatwa do spłukania. Właściwości te są niezwykle ważne, ponieważ umyte nią naczynia i sztućce będą później miały kontakt z podawaną klientom żywnością. Wiele płynów wykazuje też silne działanie antybakteryjne, dodatkowo pomagając chronić Twoich gości przed drobnoustrojami.

Aktywne filtry

Pokazano 1-12 z 15 pozycji