Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

PŁYNY DO MYCIA NACZYŃ

Środki chemiczne do ręcznego mycia naczyń

Skutecznie myj naczynia za pomocą środków chemicznych do mycia ręcznego:

  • Usuwanie tłuszczu i innych trudnych do usunięcia zabrudzeń
  • Nie wymagają intensywnego szorowania
  • Środki o szerszym spektrum działania niż tylko mycie naczyń
  • Bezpieczne zarówno dla Twojego personelu, jak i klientów lokalu

Skuteczne ręczne mycie naczyń wymaga odpowiednich chemicznych środków czystości. Oferowane przez nas płyny do mycia naczyń bez trudu usuwają tłuszcz i inne trudne zabrudzenia. Ich formuła częstokroć pozwala stosować je również do mycia powierzchni, pozostając całkowicie obojętną dla zdrowia. W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór chemii z tej kategorii. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów.

Płyny do mycia naczyń

W niektórych przypadkach nie ma możliwości albo potrzeby skorzystania z pomocy zmywarki do naczyń. Jedynym rozwiązaniem w takich przypadkach jest ręczne umycie brudnych naczyń, sztućców oraz akcesoriów kuchennych. Nowoczesne środki chemiczne, przeznaczone do mycia naczyń, bez trudu radzą sobie z tym zadaniem. Usuwają tłuszcz oraz wszelkie inne zabrudzenia, w tym zapieczone pozostałości jedzenia. Nie wymagają przy tym intensywnego szorowania. Występują jako środki do mycia jedynie naczyń i sztućców kuchennych, częstokroć posiadają jednak też szerszy zakres zastosowania. Mogą wtedy dodatkowo służyć do czyszczenia powierzchni. Środki do ręcznego mycia naczyń dzięki unikalnej recepturze nie pozostawiają smug i zacieków, a naczynia nimi umyte cechuje lśniąca powierzchnia.

Wydajne koncentraty do ręcznego mycia naczyń

Środki do ręcznego mycia naczyń występują zarówno w formie skondensowanej, jak i jako gotowe do natychmiastowego użycia płyny. Dzięki posiadanym przez nas w ofercie koncentratom można przygotować roztwory, służące do bieżącej pracy. Silnie skondensowane preparaty są niezwykle wydajne. Można z nich przygotować znaczne ilości gotowych środków do ręcznego mycia naczyń. W przypadku zaś trudniejszych do usunięcia zabrudzeń często istnieje możliwość przygotowania płynu o większej zawartości koncentratu, co zwiększy jego skuteczność.

Chemia do ręcznego mycia naczyń a zdrowie

Nawet, jeśli Twoi pracownicy nie poświęcają wielu godzin na zmywanie naczyń, działanie wody i płynów nie pozostaje bez znaczenia dla ich rąk. Dlatego środki do ręcznego mycia rąk muszą być tak łagodne dla skóry rąk, jak to tylko możliwe. Producenci starają się wzbogacać je o glicerynowe składniki pielęgnujące. Dzięki swojej formule chemia do ręcznego mycia naczyń zapewnia bezpieczeństwo żywności. Jest przy tym łatwa do spłukania. Właściwości te są niezwykle ważne, ponieważ umyte nią naczynia i sztućce będą później miały kontakt z podawaną klientom żywnością. Wiele płynów wykazuje też silne działanie antybakteryjne, dodatkowo pomagając chronić Twoich gości przed drobnoustrojami.

Pokazano 1-12 z 15 pozycji