Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Szerokość (mm)
więcej... mniej
Głębokość (mm)
więcej... mniej
Wysokość (mm)
więcej... mniej
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

STELAŻE DO PIECÓW

Stelaże do pieców i towarzyszące im akcesoria

Stelaże do pieców w ofercie naszego sklepu internetowego:

         Wózki ze stelażem do pieca

         Stelaże zawieszane oraz ruchome

         Pokrywy termiczne

         Stelaże na talerze i pojemniki GN

Zapraszamy do poznania naszej oferty stelaży do pieców. Nasza szeroka oferta obejmuje zarówno sprzęty zawieszane, jak i ruchome. Jeśli interesują Cię stelaże na talerze albo gastropojemniki GN, je również znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Podobnie zresztą jak niezbędne przy wykorzystaniu stelaży ruchomych wózki i pokrywy termiczne. Poznaj lepiej tę kategorię sprzętów przydatnych w obróbce termicznej i wybierz odpowiednie akcesoria do swojej kuchni.

Stelaż zawieszany do pieca

Stelaże zawieszane dają możliwość wyposażenia pieca w różne odstępy pomiędzy szynami oraz korzystania z dwóch odmiennych rodzajów miar – normy piekarniczej i gastropojemników GN. W zależności od modelu cechuje je różna ilość poziomów i wielkość pojemników GastroNorm lub blach piekarniczych, które może w sobie pomieścić. Stelaże zawieszane mogą być również przeznaczone do przyrządzania kaczki po pekińsku.

Stelaż ruchomy do pieca na talerze lub gastropojemniki

Stelaże na talerze dają możliwość umieszczenia naczyń o różnej średnicy. Pomaga to dokończyć przyrządzanie potraw z pomocą funkcji Finishing nawet z ułożonymi już na talerzach daniami. W naszej ofercie znajdziesz stelaże na talerze o przekroju 31 centymetrów. Sprzęty są w stanie pomieścić od 15 do 120 naczyń. Stosuje się je w połączeniu z szyną wjazdową do stelaża ruchomego. Stelaże na gastropojemniki mogą mieć pojemność 6 poziomów GN-1/1 lub 12 GN-1/2, 10 poziomów 10 GN-1/1 lub 20 GN 1/2 albo nawet 10 poziomów GN-2/1 lub 20 GN-1/1.

Wózek ze stelażem do pieca i pokrywa termiczna

Wózek ze stelażem do pieca zapewnia Ci możliwość łatwego umieszczenia stelaża w piecu i późniejszego jego wyjęcia. Wózki są przeznaczone zarówno na gastropojemniki, jak i na talerze. Pierwsze z nich mieszczą 20 poziomów GN-2/1 lub 40 poziomów GN-1/1, drugie z kolei od pięćdziesięciu do stu naczyń o średnicy 31 centymetrów. Pokrywa termiczna pozwala z kolei utrzymać do dwudziestu minut temperaturę posiłku transportowanego z pieca.

Nierdzewne stalowe stelaże do pieców

Stelaże do pieców wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Zapewnia ona ochronę przed korozją – nawet, jeśli pracujesz w środowisku o wysokim stopniu wilgoci. To jednak nie wszystko, ponieważ materiał ten chroni wykonane z niego przedmioty również przed działaniem innych zagrożeń. Stelaż taki jest zatem również odporny na działanie wysokiej temperatury oraz środowiska zasadowego i kwasowego.

Pokazano 1-12 z 73 pozycji