Aktywne filtry

Cena

  • 56,00 zł - 71,00 zł

    -
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

piec inox

PATERY

Porcelanowe patery

Wykonane z porcelany patery w ofercie naszego sklepu internetowego:

         Patera do ciasta i tortu

         Średnica 320 mm

         Biała i gładka porcelana

         Nadaje się do mycia w zmywarce i używania w mikrofalówkach

Do niedawna była wyznacznikiem statusu społecznego. Nazywano ją nawet białym złotem. Porcelana, bo o niej mowa, na szczęście nie jest już dostępna jedynie dla elit. Ta szlachetna ceramika przeszła długą drogę z Chin zanim trafiła na nasze stoły. Postęp technologiczny sprawił, że możemy się nią cieszyć na co dzień. Praca projektantów sprawiła zaś, że nasz wybór naczyń z porcelany staje się coraz szerszy. W przypadku pater istnieje możliwość wyboru spośród szerokiej oferty naczyń: porcelanowych, wykonanych ze szkła hartowanego oraz tych ze stali nierdzewnej.

Porcelanowa patera do ciasta

Nie samym chlebem żyje człowiek. Poza potrawami zaspokajającymi głód nasze podniebienie wymaga również odrobiny przyjemności. Dla jednych będzie to codzienna kawa. Dla innych – kotlet schabowy z ziemniakami i kapustą. Dla jeszcze innych pieczone co weekend pyszne ciasto. Nieważne jakie - z kremem czy bez niego, z owocami, z rabarbarem, z marchewki… a może ciasto kakaowe? Ważne, by było słodkie i pyszne, czyniąc każdy weekend małym świętem. Święto takie wymaga jednak zaspokojenia nie tylko jednego czy dwóch, ale wszystkich zmysłów. Jeśli nie zależy Ci na estetyce, a jedynie na smaku, możesz podawać ciasto nawet w blasze do pieczenia. Sam jednak przyznasz, że jest to niezbyt estetyczne rozwiązanie. Znacznie lepszą opcję stanowi podawanie pysznych wypieków na paterach do ciasta. W naszym sklepie możesz wybrać z pater wykonanych zarówno z porcelany, jak też ze szkła hartowanego albo stali nierdzewnej.

Zastawa stołowa z porcelany

Porcelanowa zastawa stołowa daje wiele możliwości. Zawsze jednak pełni rolę eleganckiego dodatku, gdy używanie naczyń z innych materiałów nie stwarzałoby odpowiedniej atmosfery. Wystarczy wyobrazić sobie imprezę z okazji pięćdziesiątej rocznicy ślubu. Restauracja nie może w takich sytuacjach podać dań na zastawie z hartowanego szkła. Zdecydowanie nie współgrałoby to z wagą wydarzenia. Wszystkie okazje, podkreślające siłę tradycji i rodziny, wymagają czegoś więcej. Szczególnie wtedy, gdy impreza organizowana jest w lokalu gastronomicznym, stylizowanym na zajazd, dworek czy restaurację regionalną. Wiemy oczywiście, że porcelana nie jest tak trwała jak szkło hartowane. Wiemy również, że proces jej zmywania jest nieco trudniejszy. Wszystko to jednak stanowi niewielką cenę w porównaniu z pozytywnym wrażeniem, które wywołuje jej widok na stole.

Aktywne filtry

Pokazano 1-1 z 1 pozycji