Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

TACE CUKIERNICZE

Taca cukiernicza — zaprezentuj gustownie swoje najsmaczniejsze wypieki

Używanie tacy cukierniczej to doskonała metoda na zaprezentowanie słodkich produktów swojej kuchni. Gdy ciasta, torty, desery i inne smakołyki wyglądają estetycznie, ludzie chętniej je kupują. Trzeba pamiętać, że je się także oczami, dlatego zakup takiej tacy może mieć duży wpływ na sprzedaż Twoich produktów. Chcesz wyeksponować dania na słodko w restauracji lub podawać je w naprawdę elegancki sposób? Poznaj naszą wyjątkową ofertę i wybierz tace dla siebie.

Dlaczego warto kupić naszą tacę cukierniczą ekspozycyjną?

W asortymencie naszego sklepu w tej podkategorii znajdziesz tace idealne do cukierni czy kawiarni. Dużą zaletą tych produktów jest ich estetyka. Każda z tac została wykonana z wysokiej jakości aluminium, które ma dużą odporność na zadrapania czy inne uszkodzenia. Dzięki temu pozostanie ona w dobrej kondycji przez bardzo długi czas. Producentem tych akcesoriów jest Hendi, czyli marka powszechnie znana na świecie ze swoich doskonałych produktów. 

Taca cukiernicza — ciasta i desery w nowej, estetycznej odsłonie

Nasza taca cukiernicza ekspozycyjna posiada także inne ważne zalety. Warto wiedzieć, że podlega łatwemu czyszczeniu, dzięki czemu Twoja pomoc kuchenna zaoszczędzi dużo czasu przy jej myciu. A to pozwoli na eleganckie i estetyczne eksponowanie coraz to nowych wyrobów cukierniczych. Nasze tace są dostępne w trzech kolorach: srebrnym, złotym oraz czarnym. 

Wybierz odpowiedni styl naszego produktu, który będzie najbardziej pasował do wnętrza Twojego lokalu. Serdecznie zapraszamy do dokonania zakupów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji