Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

PÓŁKI MAGAZYNOWE

Półki magazynowe do regałów

Zależy Ci na dużej swobodzie dostosowywania własnej przestrzeni magazynowej? A może po prostu chcesz, aby regały w sklepie lub lokalu gastronomicznym lepiej odpowiadały specyfice przechowywanych towarów? W każdym przypadku warto dysponować konstrukcjami, które można zmieniać w zależności od aktualnego zapotrzebowania.

To wszystko umożliwią Ci półki magazynowe, które w naszym sklepie oferuje w różnych odmianach i konfiguracja. Wybór jest bardzo szeroki, dlatego na pewno znajdziesz tu to, czego szukasz.

Półki do regałów – jak wybrać? Na co zwrócić uwagę?

Zestaw odpowiednio dobranych półek pozostawia bardzo szerokie pole działania. Dzięki nim to od Ciebie zależy, jak będą prezentowały się poszczególne meble i do jakich zadań będą najlepszym wyborem.

Najpierw jednak dobrze jest dokładnie zapoznać się ze specyfikacją poszczególnych elementów. Uwagę warto zwrócić zwłaszcza na zastosowane materiały konstrukcje. W naszym sklepie internetowym oferujemy półki do regałów metalowych. Sposób ich wykonania przekłada się na wysoką wytrzymałość mechaniczną, jak również na odporność na wpływ czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć.

Co ważne, tego typu elementy powstają w różnych kombinacjach. Bardzo często stosowane są na przykład półki siatkowe na regały. Zapewniają one swobodny przepływ powietrza, co może mieć znaczący wpływ na kondycję przechowywanych towarów. A zwłaszcza produktów spożywczych.

Na co jeszcze zwrócić uwagę przy zakupie półek magazynowych? Na ich wymiary, które powinny zostać dopasowane do samych regałów, jak również na maksymalną nośność, podaną w kilogramach. To od niej zależy, jak ciężkie przedmioty można ustawiać na gotowych konstrukcjach. Nasza oferta jest pod tym względem bardzo zróżnicowana. Zakupić możesz półki o nośności ponad 100, a nawet grubo ponad 200 kg.

Półki na regały magazynowe – kiedy warto z nich korzystać?

Ze względu na sposób wykonania, a także uzyskane parametry techniczne, proponowane przez nas produkty wyróżniają się bardzo szerokim zastosowaniem. Świetnie sprawdzą się jako elementy regałów montowanych w magazynach. Nic nie stoi bowiem na przeszkodzie ku temu, aby stawiać na nich bardzo zróżnicowane produkty. Nie tylko spożywcze.

Półki do regałów metalowych będą przydatne również w sklepach, restauracjach, piekarniach, hotelach i wszędzie tam, gdzie montowane są meble magazynowe. Wystarczy tylko dokładniej przeglądnąć ofertę, przyjrzeć się poszczególnym półkom, a następnie zamówić te, które najlepiej pasują do specyfiki przechowywanych towarów.

Zadbaliśmy o to, aby wybór w naszym sklepie internetowym był jak najszerszy, dlatego bez trudu znajdziesz ty konstrukcje spełniające Twoje wymagania. Zarówno pod względem użytkowym, jak i związanym z wytrzymałością oraz żywotnością przygotowywanych konstrukcji magazynowych.

Pokazano 1-12 z 23 pozycji