Aktywne filtry

Cena

  • 409,00 zł - 6 857,00 zł

    -

Filtr producentów

Pojemność (l)

Szerokość (mm)

Wysokość (mm)

Głębokość (mm)

Moc (kW)

Wymiary (mm)

Waga (kg)

Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

piec inox

MIKROFALÓWKI

Mikrofalówki gastronomiczne

Szeroka oferta dostępnych w naszym sklepie najlepszych kuchenek mikrofalowych:

  • Zarówno modele sterowane ręcznie, jak i kuchnie mikrofalowe z panelem sterującym
  • Mikrofalówki dające możliwość programowania i proste urządzenia z manualnym timerem
  • Pochodzące od renomowanych producentów sprzętu gastronomicznego
  • Rozbudowane warianty mikrofalówek z grillem i konwekcją

Posiadane w naszej ofercie mikrofalówki wielu renomowanych producentów z pewnością sprostają wszelkim wymaganiom, które przed nimi postawisz. Od prostych, niewielkich modeli obsługiwanych manualnie aż po złożone kuchnie mikrofalowe z opcją programowania, wszystkie te urządzenia znajdziesz w naszym sklepie.

Mikrofalówka, mikrofala czy kuchenka mikrofalowa?

Nie ma znaczenia, jak zdecydujemy się nazywać kuchenkę mikrofalową, bowiem potocznie przyjęte określenia mikrofala oraz mikrofalówka stają się powoli standardową nazwą tych urządzeń. Jakkolwiek nie nazwać tego urządzenia, kuchenka mikrofalowa jest urządzeniem dzięki któremu jesteśmy w szybki i sprawny sposób podgrzewać posiłki, które znajdą się w jej komorze. Dzieje się tak z wykorzystaniem tak zwanych mikrofal, które wpływają na umieszczone w mikrofalówce produkty żywnościowe.

Wspomniane już wcześniej mikrofale sprawiają, że cząsteczki wody w posiłkach zostają wprawione w drganie. Energia ta przekazywana jest z kolei podgrzewanym posiłkom, a co za tym idzie, znacząco i w krótkim okresie czasu możemy znacząco podnieść temperaturę przygotowywanych lub podgrzewanych posiłków. Niektórzy z producentów idą o krok dalej, łącząc w swoich urządzeniach opcję mikrofali, grilla oraz konwekcji.

Mikrofalówka - działanie i bezpieczeństwo

Kuchenki mikrofalowe wyposażone są w metalową komorę urządzenia oraz w siatkę o wyjątkowo małych oczkach, która zostaje wbudowana w szybę drzwiczek. Dzięki temu z jednej strony cały czas masz możliwość śledzenia przebiegu przygotowania potrawy wewnątrz kuchenki, z drugiej strony zaś ta specjalna konstrukcja urządzenia sprawia, że mikrofale odbijane są do wnętrza kuchenki, a nie emitowane na zewnątrz.

Drzwi kuchenek mikrofalowych stanowią barierę zabezpieczającą Cię przed mikrofalami nie tylko dzięki szczelnej, metalowej komorze oraz wbudowanej w szybę siatce. Zawsze, kiedy otworzysz drzwi w trakcie pracy urządzenia, nastąpi odcięcie zasilania i kuchenka przestanie podgrzewać Twoją potrawę. Ma to na celu chronienie Cię przed działaniem mikrofal. Tak, by nigdy nawet nie zaistniała możliwość, że mikrofale Cię przypadkowo oparzą przy braku chroniącego Cię ekranu.

Mikrofalówka - co w niej przygotujesz?

Czy wszystkie produkty żywnościowe nadają się do podgrzewania w kuchni mikrofalowej? Urządzenie to, jak i każde inne urządzenie gastronomiczne, ma swoje specyficzne zastosowania i dobrze jest wiedzieć, do czego możemy go użyć. Posiłek, który chcemy ogrzać w kuchni mikrofalowej musi zawierać cząstki wody, chociaż nie jest warunkiem, by była ona w postaci niezwiązanej. Nie stanowi to problemu z puntu widzenia Ciebie jako użytkownika kuchenki, ponieważ praktycznie nigdy nie zdarza się, by potrawy przeznaczone do ogrzewania w mikrofalówce nie spełniały tego warunku.

Dobrze jest jednak wiedzieć, że metalowe elementy naczyń odbijają fale kuchenki, a co za tym idzie, mogą przegrzać urządzenie. Dlatego tak ważne jest, by w mikrofalówce nie stosować naczyń, sztućców i pojemników, wykonanych z metalu lub wyposażonych w elementy metalowe. Podobnie sprawa przedstawia się w przypadku jajek w skorupce, wszelkiego rodzaju zamkniętych butelek, słoików czy innych szczelnych pojemników. Może się bowiem okazać, że wzrastające wewnątrz ciśnienie sprawi, że naczynie to zostanie rozerwane.

Mikrofalówka, wybrane rozwiązania dla Twojej kuchni

Posiadamy w swojej ofercie szeroką gamę mikrofalówek. Zarówno podstawowe urządzenia, jak i te kuchenki mikrofalowe, która dają Ci możliwość ich programowania. Jeśli masz już zaufanie do tej marki, doskonałym rozwiązaniem dla Twojej firmy może być mikrofalówka Samsung. Ta kuchenka o sterowaniu manualnym posiada pięć poziomów mocy, dzięki czemu bez problemu wybierzesz, jak szybko zamierzasz podgrzewać przygotowywane przez siebie potrawy. Innym rozwiązaniem z grupy podstawowych produktów może być mikrofalówka Bartscher. Posiada ona aż sześć poziomów mocy, a ponadto wyposażona jest w manualny timer, który pozwala Ci nastawić kuchenkę nawet na 30 minut. Jeśli zaś często korzystasz z mrożonych produktów, wbudowana w urządzenia funkcja rozmrażania da Ci możliwość sprawnej obsługi tego procesu.

Potrzebujesz urządzenia, które zapewni Ci możliwość ustawiania programów dla ogrzewanych potraw? Twoje oczekiwania powinna spełnić kuchenka mikrofalowa Hendi. Posiada ona niezwykle intuicyjny w obsłudze panel sterowania z 10 przyciskami do programowania urządzenia. Drzwi z przezroczystą szybą pozwolą Ci cały czas monitorować stan przygotowywanego dania. Zarówno jej obudowa, jak i komora wykonane są z niezwykle trwałej i odpornej na uszkodzenia stali nierdzewnej. Emisja mikrofal zapewniana jest przez dwa magnetrony, wyposażone w rotujące anteny.

Aktywne filtry

Pokazano 1-12 z 33 pozycji