Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

ŚRODKI CZYSTOŚCI

Środki chemiczne przeznaczone do gruntownego czyszczenia

Gruntowne czyszczenie kuchni, sanitariatów i innych przestrzeni Twojej firmy:

  • Usuwają tłuszcz, pleśń, osady wapienne i inne zabrudzenia
  • Do kuchni, łazienek, ubikacji i nie tylko
  • Skuteczne w walce z najbardziej uporczywymi zabrudzeniami
  • Znacząco ułatwiają proces mycia i czyszczenia

Środki chemiczne do gruntownego czyszczenia sprawdzą się wszędzie tam, gdzie nie poradzi sobie zwykła chemia stosowana do utrzymania czystości. Naloty z kamienia, mydła, tłuszczu czy rdza bez trudu poddadzą się środkom chemicznym z tej kategorii.
Dzięki temu Twoje przestrzenie i umieszczone w nich sprzęty zawsze będą wyglądać na czyste i zadbane. Szeroki wybór chemii do gruntownego czyszczenia znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy do zapoznania się z jego ofertą oraz do zakupów.

Skuteczność gruntownego czyszczenia

Czasami zwykły proces czyszczenia nie jest w stanie usunąć brudu w zadowalający Cię sposób. W tym przypadku warto zwrócić się ku chemii, przeznaczonej do gruntownego czyszczenia. Środki takie skutecznie rozpuszczają naloty z kamienia wodnego, resztki mydła, tłusty brud oraz rdzawe nacieki. Nie są to jednak ich wszystkie możliwości, ponieważ często zapobiegają również formowaniu się osadów wapiennych oraz powstawaniu pleśni w miejscach zawilgoconych. Preparaty te mogą także opóźniać ponowne osadzanie się brudu.

Profesjonalna chemia do kuchni

Kuchnia lokalu gastronomicznego jest miejscem, które powinien cechować nienaganny poziom higieny. Dotyczy to zarówno posadzek, urządzeń gastronomicznych, jak i blatów roboczych. Chemia do gruntownego czyszczenia przestrzeni kuchennych została stworzona po to, by spełnić te wymagania. Środki takie skutecznie usuwają tłuste plamy czy olejowe zabrudzenia – nawet te najbardziej uporczywe. Nie pozostawiają przy tym smug ani zacieków. Muszą też cechować się dużym poziomem bezpieczeństwa, ponieważ użytkowane są w miejscach, w których przygotowywana jest żywność.

Chemia do urządzeń sanitarnych

Pomieszczenia i urządzenia sanitarne wymagają regularnego i gruntownego czyszczenia. Z publicznie dostępnych łazienek i ubikacji każdego dnia korzysta wiele osób. Mogą one więc zostać źródłem rozprzestrzeniania się niebezpiecznych drobnoustrojów. Żaden właściciel lokalu gastronomicznego nie chce, by jego firma kojarzyła się przede wszystkim z zatruciami pokarmowymi lub nie utrzymanymi w należytej czystości łazienkami. Szeroka oferta różnorodnych środków chemicznych do urządzeń i pomieszczeń sanitarnych sprawia, że proces czyszczenia jest nie tylko znacząco ułatwiony, ale spośród towarów można także wybrać dokładnie taki, który najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie. Chemię do urządzeń sanitarnych wykorzystać można do mycia sanitariatów, armatury, gresu czy płytek ceramicznych, a nawet do stali nierdzewnej.

Pokazano 1-12 z 153 pozycji