Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

WÓZKI DO SPRZĄTANIA

Efektywne mycie podłóg dzięki wózkom do sprzątania

Oferta wózków do sprzątania z naszego sklepu internetowego:

  • Wózki jednowiadrowe i dwuwiadrowe
  • Z praktyczną wyciskarką do mopów
  • O szeroko rozstawionych kółkach
  • Z możliwością pracy z różnymi rodzajami mopów

Możliwość efektywnego mycia podłóg zapewniają wózki do sprzątania. Możesz wybrać z akcesoriów jednowózkowych oraz dwuwózkowych. Sprzęty są wyposażone w praktyczne wyciskarki do mopów oraz kółka skrętne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów.

Jednowiadrowe wózki do sprzątania

Jednowiadrowe wózki do sprzątania to podstawowe sprzęty z tej kategorii. Jeszcze prostsze rozwiązanie stanowić może wiadro z wyciskarką do mopów, jednak sprawdzić się ono może jedynie w przypadku naprawdę niewielkich lokali. Wiadra w wózkach do sprzątania mają zazwyczaj od 17 do 31 litrów pojemności. Nieodłączną ich częścią jest wyciskarka, czyli prasa do wyciskania mopów. Duże, szeroko rozstawione, samoskrętne kółka znacząco ułatwiają pracę, a przy tym zapewniają stabilność wózka do sprzątania. Szereg usprawnień pozwala dodatkowo ułatwić pracę. Zaliczyć można do nich stelaż do mopów, kształt wiadra ułatwiający wylewanie wody, intensywny kolor ostrzegający o mokrej podłodze oraz możliwość pracy z różnymi rodzajami mopów.

Dwuwiadrowe wózki do sprzątania

Wykonanie z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Wyposażenie w pracę do mopów. Samoskrętne kółka. Podobnie jak wózki jednowiadrowe, tak i akcesoria dwuwiadrowe posiadają wszystkie te zalety. Mają one jednak coś jeszcze. Są tym dwa niezależne wiadra. Część mniejszych sprzętów może być wyposażona w jedno duże i jedno małe wiaderko, ale zazwyczaj są to dwa wiadra o jednakowej pojemności. Jest to 17, 20 czy 25 litrów. Zapewniają możliwość pracy z wypełnieniem jednego wiadra roztworem roboczym, drugiego zaś wodą którą płucze się mop. Pozwala to zachować duży stopień czystości roztworu do mycia, ponieważ brud z podłogi zostanie w wiadrze z wodą. Oznaczenie wiader kolorami czerwonym i niebieskim pomaga z łatwością zapamiętać, który z płynów znajduje się w którym z wiader.

Uniwersalny wózek do sprzątania

Można powiedzieć, że niektóre uniwersalne wózki do sprzątania są tak rozbudowane, że stanowią w pełni wyposażone mobilne stanowisko pracy. Pozwalają one na codzienne sprzątanie pomieszczeń praktycznie bez korzystania z innych akcesoriów. Dzięki podstawie jezdnej na kółkach można je z łatwością przetransportować praktycznie wszędzie. Półka daje możliwość umieszczenia niezbędnych przedmiotów i detergentów. Jedno duże i dwa małe wiaderka pozwalają na efektywne wykonanie praktycznie każdego zadania. Sprzęt wyposażony jest w ułatwiającą pracę prasę. Nie może oczywiście zabraknąć uchwytów na worek oraz na drążek. Dodatkowo, sprzęt można wyposażyć w pokrywę do uchwytu na śmieci, torby oraz dodatkowy uchwyt na mniejsze worki.

Pokazano 1-12 z 20 pozycji