Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

MASZYNY DO LODÓW

Maszyny przeznaczone do wyrobu lodów

Wyrób lodów za pomocą maszyn i przystawek:

  • Do szybkiego przygotowania świeżych lodów
  • Poza lodami wyrabiają sorbety, mrożone desery i jogurty
  • W formie maszyn lub przystawek do robotów kuchennych
  • Z wbudowanym kompresorem chłodzącym

Potrzebujesz maszyny do wyrobu lodów w sezonie letnim? Nasze sprzęty sprostają temu wyzwaniu. Możesz dzięki nim przygotować nie tylko lody, ale i inne lodowe przysmaki. Zaliczyć tu można mrożone jogurty i desery, a także sorbety. Ich przygotowanie trwa nie więcej niż kilkadziesiąt minut. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do zakupów w sklepie internetowym.

Czy to już sezon na maszyny do lodów?

Są tacy, którzy kochają lody przez cały rok i nie ma dla nich znaczenia aktualna pogoda za oknem. Inni z kolei czekają na pierwsze gorące dni i dopiero wtedy rozkoszują się swoimi ulubionymi lodami, sorbetami i mrożonymi deserami. Niezależnie od tego, czy Twoi klienci zaliczają się do pierwszej czy drugiej kategorii, warto mieć w swojej ofercie maszynę do wyrobu lodów.

Maszyny do wyrobu lodów

Maszyny do wyrobu lodów służą do szybkiego i indywidualnego przygotowywania świeżych lodów w różnych kombinacjach. Mogą to być zatem zarówno zwykłe lody, jak i inne zimne desery. Zaliczyć tu można sorbety, mrożone desery oraz jogurty. Prosta obsługa urządzeń sprawia, że lody powstają praktycznie w mgnieniu oka. Proces trwa bowiem zaledwie kilkadziesiąt minut. Obudowy urządzeń wykonane są ze stali nierdzewnej, aluminium i tworzywa sztucznego. Zakres wbudowanego kompresora chłodzącego pozwala na zamrażanie aż do minut 35 stopni Celsjusza. Niektóre z urządzeń pozwalają na dokupienie zapasowego pojemnika na lody. Pozwala to wyprodukować ich większą ilość, a później przechować i dostarczyć wszystkim gościom jednocześnie. Podobne działa funkcja podtrzymania temperatury przez dwie godziny po zakończeniu pracy maszyny do wyrobu lodów. Wiele urządzeń nie wymaga użycia schłodzonych składników do wyrobu lodów.

Wyrób lodów z pomocą przystawek do robotów kuchennych

Czy zawsze warto kupować oddzielną maszynę do produkcji lodów? Być może nie masz potrzeby posiadania dedykowanego sprzętu, bo wyrób lodów jest tylko dodatkową częścią Twojej działalności. A może po prostu wolisz maszyny wielofunkcyjne. W takich przypadkach świetnie sprawdzą się przystawki do wyrobu lodów. W zestawie posiadają one misę, łopatkę i pokrywę z tworzywa. Możesz dokupić taką przystawkę do wybranych robotów kuchennych.

Dostępność: 48h
Producent: Hendi
Kod produktu: 274231

Maszyna do lodów Hendi 274231

Cena podstawowa 2 458,77 zł Cena 1 979,31 zł
Netto 1 609,20 zł bez VAT
  • -19,5%
Pokazano 1-1 z 1 pozycji