Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

FORMY SILIKONOWE DO PIECZENIA

Foremki, wykonane z bezpiecznego dla zdrowia silikonu, są elastyczne i pokryte nieprzywierającą powłoką. Dzięki temu łatwo z nich wyciągnąć wypieki bez uszczerbku na ich kształcie i wyglądzie. Formy silikonowe wyróżniają się również różnorodnością kształtów, więc przygotowywane w nich słodkości prezentują się niezwykle ciekawie! Zależy ci na zainteresowaniu swoich klientów pięknie i oryginalnie wyglądającymi wypiekami? Sprawdź naszą ofertę!

Formy silikonowe cukiernicze — przygotujesz w nich wypieki, a także desery lodowe!

Ogromną zaletą silikonowych form jest ich odporność na wysokie oraz niskie temperatury. Sprawdzą się one zarówno do wypiekania potraw w piecu, podgrzewania w mikrofalówce, jak i do mrożenia. Dzięki temu za pomocą jednej formy stworzysz wiele różnorodnych deserów! 

Foremki silikonowe — skracają czas pieczenia potraw i zwiększają bezpieczeństwo w kuchni

Silikonowe foremki idealnie sprawdzą się do restauracyjnej kuchni, w której zazwyczaj panuje pośpiech. To tworzywo świetnie przewodzi ciepło, co skraca czas pieczenia. Ponadto silikon bardzo szybko stygnie i już po mniej niż 5 minutach można go dotykać bez obaw o poparzenie! 

Pamiętaj, że formy silikonowe nie wymagają natłuszczania. To kolejna cecha skracająca czas przygotowania w nich żywności. Ponadto są też idealnym wyborem do lokali gastronomicznych, oferujących zdrowe oraz niskokaloryczne wypieki. 

Foremki silikonowe do pieczenia — niezwykle proste w czyszczeniu!

Silikon, z którego zostały wykonane foremki, oferowane na naszej stronie gastronet24.pl, jest bardzo łatwy w czyszczeniu. Dzięki nieprzywierającej powłoce, po pieczeniu zostaje na nim niewiele zabrudzeń. Ponadto nadaje się również do mycia w zmywarce. Ułatwia to zachowanie tak ważnego w gastronomii odpowiedniego poziomu higieny. 

Silikonowe formy do pieczenia — trwałe i niewchodzące w interakcje z żywnością

Co istotne, silikon nie pochłania zapachów, więc nie wpływa na smak ani aromat przygotowywanych w nim potraw. Jedną foremkę wykorzystasz więc zarówno do pieczenia słodkich, jak i słonych wypieków. Dzięki temu zaoszczędzisz cenną przestrzeń w kuchni! Pamiętaj również, że silikonowe formy warto przechowywać zwinięte, tak aby zajmowały jeszcze mniej miejsca. 

Fakt, że silikon nie pochłania zapachów i nie odbarwia się od pieczonej żywności, przekłada się również na inną zaletę — wykonane z niego akcesoria do pieczenia przez długi czas zachowują estetyczny wygląd! 

Silikonowe formy są lekkie i łatwe w przechowywaniu. Dzięki ich nieprzywierającej powłoce wyjęcie z nich słodkości jest niezwykle proste! W naszej ofercie znajdziesz je w wielu rozmiarach i kształtach — wybierz odpowiedni wariant dla siebie! Spraw, by twoi klienci nie mogli się oprzeć pysznym i estetycznie wyglądającym wypiekom!

Pokazano 1-8 z 8 pozycji