Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

POJEMNIKI GN PORCELANOWE

W naszym asortymencie znajdują się także różnorodne pojemniki porcelanowe do kuchni typu GN (GastroNorm). Mają wiele rozmiarów, dzięki temu z łatwością dobrane zostaną te do mniejszych i większych lokalów gastronomicznych czy firm cateringowych.

Ze względu na materiał wykonania porcelanowe pojemniki kuchenne są wykorzystywane nie tylko w profesjonalnych punktach gastronomicznych, ale również w domach i mieszkaniach prywatnych. Są odpowiednie nie tylko do przechowywania żywności, ale również do obróbki termicznej, a konkretnie – do pieczenia.

Materiał, z którego wykonany jest taki pojemnik porcelanowy, jest w stanie wytrzymywać temperaturę sięgającą nawet sześciuset stopni, a to oznacza, że jest odpowiedni do przygotowywania w nim dań pieczonych. Od mięs, przez zapiekanki, aż po warzywa czy nawet wyroby cukiernicze.

Pojemniki z naszej oferty występują w różnych rozmiarach i kolorach, dzięki temu łatwiej wybrać odpowiedni, który z powodzeniem będzie funkcjonował także jako naczynie ozdobne. Porcelana jest wyjątkowo odporna na działanie bardzo wielu substancji zawartych w pożywieniu, tak kwasowych, jak i zasadowych, tłustych czy mocno solonych. Dzięki temu służy przez długie lata w nawet najbardziej ruchliwych restauracjach, barach, punktach z żywnością typu fast food, bistrach, a nawet cukierniach, kawiarniach!

Dobra ekspozycja asortymentu w danym miejscu ma wpływ na jego powodzenie, zatrzymanie obecnych klientów i zdobywanie nowych, którzy zostaną na równie długi czas. Oferujemy więc nie tylko pojedyncze pojemniki GN porcelanowe, ale także całe ich zestawy w różnych kolorach (czerwony, biały, szary, ciemnoszary, zielony), wymiarach i formach!

Pojemność pojemników jest zależna od ich rozmiaru i typu. W naszej ofercie znajdują się pojemniki pięciolitrowe, a także o pojemności np. 3,4 litra lub 1,9. Wierzymy, że pojemniki z naszej oferty usprawnią działanie każdego lokalu czy firmy cateringowej lub stołówki i okażą także swoją przydatność w domu podczas pieczenia i podawania posiłków!

Pokazano 1-12 z 25 pozycji