Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

ŁYŻKI CEDZAKOWE

Cedzaki siatkowe i łyżki cedzakowe

Poznaj łyżki cedzakowe i perforowane z oferty naszego sklepu internetowego:

          Łyżki cedzakowa o okrągłym kształcie

          Wzmocnione cedzaki siatkowe

          Łyżki o różnych rodzajach perforowania

          Cedzaki durszlaki wyposażone w uchwyt

Zapoznaj się z naszą ofertą łyżek cedzakowych. Znajdziesz tu wiele akcesoriów, które przydadzą się w kuchni Twojego lokalu gastronomicznego. Z ich pomocą bez problemu odcedzisz niechciane produkty z tworzonych przez Ciebie potraw. Z pewnością nie raz wykorzystasz okrągłą łyżkę cedzakową. Łyżki perforowane posiadają dość duże oczka, dzięki czemu poradzisz sobie z odsączaniem większych kawałków przygotowywanych potraw. Wzmocniony cedzak siatkowy z kolei sprawi, że odcedzanie drobnych elementów stanie się niezwykle łatwe. Cedzak durszlak z uchwytem zapewni sprawną pracę tam, gdzie potrzebujesz nieco głębszej łyżki do odcedzania. Po wszystkie te produkty zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

Wzmocniony cedzak siatkowy

Potrzebujesz odcedzić swoją łyżką drobne elementy potraw. Są one mocno nasączone zupą, więc praca ze zwykłym durszlakiem trwałaby dość długo. Mogłaby też nie przynieść oczekiwanych skutków. W tym przypadku dobrze byłoby skorzystać ze wzmocnionego cedzaka siatkowego. Dzięki siateczkowej budowie łatwo odsączysz z niego nadmiar płynów. Jego wzmocniona konstrukcja zaś sprawi, że łyżka taka bez trudu zniesie obciążenie ciężkimi produktami i przez długi czas pozostanie sprawna.

Cedzak durszlak z uchwytem

W niektórych przypadkach dobrze byłoby mieć możliwość posiadania łyżki, którą możesz zaczepić wewnątrz garnka i nie wpadnie ona do środka naczynia. Takie właśnie wiszące cedzaki z uchwytem cechuje kształt standardowego durszlaka, są one jednak wyposażone w dodatkowe elementy. Z jednej strony jest to rączka, którą możesz trzymać i przenosić naczynie. Z drugiej zaś haczyk, który zaczepiasz na garnku. Dzięki temu odcedzane produkty mogą wisieć wewnątrz garnka, niekoniecznie jednak muszą być zanurzone w gotującej się z nim zupie.

Łyżka perforowana

Łyżki perforowane to duże sztućce, które wykorzystujemy w pracy kucharzy. Są one wykonane w technologii monoblok z doskonałej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu ich trwałość jest bardzo duża. Łyżka tego rodzaju może posiadać przeróżne rodzaje perforacji. Wszystkie jednak pozwolą Ci skutecznie wybrać jeden lub kilka z gotowanych produktów i sprawdzić ich stan przygotowania do spożycia.

Pokazano 1-12 z 44 pozycji