Aktywne filtry

Filtr producentów

Cena

  • 4,00 zł - 34 163,00 zł

    -

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Kompleksowe realizacje

PODGRZEWACZE DO POTRAW

Podgrzewacz elektryczny do potraw

Skoro tu trafiłeś, to najprawdopodobniej wiesz już, czym jest podgrzewacz do dań. Dlatego przedstawimy tu nie tylko podstawowe informacje, ale również dodatkowe szczegóły. Utrzymanie temperatury lub podgrzanie potrawy albo talerzy może być osiągnięte z pomocą prostego sprzętu gastronomicznego. Podgrzewacz jedzenia, bo o nim mowa, do osiągnięcia tego celu korzysta zazwyczaj z pasty lub paliwa. Może być również zasilany elektrycznie. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego po szeroki wybór tych przydatnych akcesoriów. Doskonale sprawdzą się one w twoim hotelu, bufecie oraz wszędzie tam, gdzie śniadania można podgrzewać w urządzeniach roll-top.

Podgrzewacz bufetowy do potraw, bemar - czy to to samo?

Podgrzewacze gastronomiczne potraw w barze i bemary pełnią podobne funkcje, stąd przez wiele osób sprzęty te mogą być ze sobą mylone. Jak jednak rozdzielić jedne od drugich? Jedną linią podziału jest to, gdzie znajdziesz je najczęściej. Jeśli będzie to raczej zaplecze kuchenne albo ciąg wydawania posiłków w lokalu gastronomicznym, będzie to zazwyczaj bemar. Podgrzewacze do jedzenia dużo częściej spotkamy w bufecie obsługiwanym przez firmę cateringową. Będzie on z jednej strony służył do prezentacji potrawy, z drugiej zaś do utrzymania temperatury posiłku który czeka na klienta w bufecie hotelu. Jest to właśnie drugi z czynników, po którym można rozróżnić oba sprzęty. Akcesoria z tej kategorii mają za zadanie utrzymać temperaturę stosunkowo niewielkiej porcji jedzenia, podczas gdy bemar może służyć do przechowywania wielu porcji jednocześnie.

Urządzenie do podgrzewania potraw - rodzaje

Ze względu na przeznaczenie produkty te można je podzielić na dwie główne grupy. Te niezbędne w praktycznie każdym biznesie gastronomicznym sprzęty mogą służyć do ogrzewania talerzy lub do utrzymania stałej temperatury potraw przechowywanych w swoim wnętrzu. Inną linią podziału jest metoda, dzięki której utrzymywana jest temperatura wewnątrz sprzętu. W jednym przypadku może to być zasilanie energią elektryczną, w drugim zaś korzystanie ze specjalnej pasty lub paliwa. Szczególnym typem sprzętu z tej kategorii jest też podgrzewacz do pizzy, który pozwala utrzymać temperaturę tego popularnego włoskiego placka.

Pasty i paliwo do podgrzewaczy

Produkty z tej grupy pozwalają ci w estetyczny sposób prezentować potrawy swoim klientom. Do ich ogrzewania bardzo często wykorzystuje się specjalne pasty i paliwo. Składają się one z czystego etanolu. Materiał ten jest bezzapachowy i nietoksyczny, a ponadto nie osmala podgrzewanych naczyń. Niektóre z paliw wyposażone są dodatkowo w bawełniany knot, dzięki któremu istnieje możliwość ponownego ich rozpalenia, a co za tym idzie – możliwe jest ich wielokrotne użycie. Czas utrzymywania ciepła jest różny, zazwyczaj wynosi jednak od 3 do 8 godzin. Jeśli zaś nie chcesz kupować za każdym razem nowych puszek pasty, możesz wybrać wielorazowe pojemniki na paliwo. Są one wykonane ze stali nierdzewnej i będziesz mógł je później wielokrotnie uzupełniać paliwem do napełniania.

Aktywne filtry

Pokazano 1-12 z 184 pozycji