Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

FRYTKOWNICE GAZOWE

Frytownica gastronomiczna gazowa  to urządzenie, które warto mieć na zapleczu swojej kuchni. Jeśli prowadzisz fast food, kebab, bar czy nawet restaurację, może ona zdecydowanie usprawnić pracę, przez co Twoi klienci zawsze wyjdą zadowoleni. Zastanawiasz się nad tym, czy frytownica na gaz to dobry wybór? Zdecydowanie tak! Zajrzyj do naszej oferty i wybierz najlepszy model do swojego lokalu.

Zalety frytownic gazowych

Największa zaleta frytownic to możliwość zamienienia zwykłych ziemniaków we frytki - dodatek, który świetnie sprawdza się w zestawieniu z wieloma różnorodnymi daniami. Jeśli szukasz oszczędnego rozwiązania do swojego lokalu gastronomicznego, w którym w dużej ilości się one sprzedają, frytownica gazowa będzie urządzeniem, którego potrzebujesz. Mniejsze modele świetnie się sprawdzą jako dodatek do Twojej oferty - sprzęt, który pomoże stworzyć po kilka kilogramów frytek w przeciągu godziny. Są jednak i frytownice, które mogą pracować w zastosowaniu przemysłowym w sposób praktycznie ciągły.

Wybrane sprzęty z tej kategorii naszego sklepu różnią się między sobą także innymi aspektami. Szczególnie wyróżniającą cechą jest forma zasilania tego sprzętu. Frytownica na gaz to przede wszystkim rozwiązanie bardzo ekonomiczne z powodu niższego kosztu tej metody zasilania. Ma to znaczenie szczególnie wtedy, gdy frytownica jest stale użytkowana, a nie jedynie okazjonalnie. Pamiętać jednak musisz, że tego typu sprzęt będzie wymagał od Ciebie nieco więcej uwagi przy konserwacji, ale ten niewielki wysiłek odpłaci Ci niższymi kosztami bieżącego działania.

Wśród naszego asortymentu znajdziesz modele o większej bądź mniejszej pojemności. W zależności od wybranego sprzętu, przetwarzają one od kilku do nawet kilkudziesięciu kilogramów świeżych lub mrożonych frytek w przeciągu godziny. Niewielkie modele frytownic sprawdzają się, jeśli masz mały lokal lub sprzedajesz je okazjonalnie. Czasami jednak różny czas dostarczania klientom poszczególnych potraw nie jest korzystny i może wpływać na ich późniejszą opinię. Jeśli więc musisz dopasować czas dostarczenia frytek do czasu przygotowania reszty potrawy, dobrym wyborem będzie frytownica gazowa dwukomorowa - o dwóch niezależnych przestrzeniach do smażenia.

Frytkownica gastronomiczna gazowa - funkcje

Wiele frytownic z naszego sklepu jest wyposażonych w specjalne systemy, które zapewniają bezpieczeństwo użytkowania. Jeśli chodzi o Twoją ochronę, nie bez znaczenia będzie izolowany uchwyt. Dzięki niemu możesz być pewien, że bezpiecznie wyjmiesz gotowe frytki z urządzenia.

Proponowane przez nas urządzenia mogą różnić się wieloma detalami. Jedną z ważnych cech jest posiadanie przez tego typu sprzęty pokrywy. Zwiększa ona bezpieczeństwo użytkowania. W przypadku jej braku mógłbyś się poparzyć, dotykając gorącego tłuszczu. Inne modele zaś mogą być wyposażone w tak zwaną zimną strefę. Pozwala ona na pozostawienie pozostałości smażenia poniżej poziomu grzałek, dzięki czemu zwiększa się wydajność tłuszczu.

Bardzo ważnym elementem profesjonalnej frytownicy jest także kran spustowy. Wyjmowany pojemnik na fryturę nie zawsze jest komfortowym rozwiązaniem, ponieważ nawet zimna, zużyta frytura stanowi nie lada wyzwanie przy jej usuwaniu. Jeśli rozleje się na podłogę lub na meble kuchenne, możesz mieć duży problem z całkowitym usunięciem powstałych zanieczyszczeń. Kran spustowy to pewność, iż usuwanie zużytej frytury będzie łatwe i komfortowe.

Frytownica gazowa w Twoim lokalu - na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Kiedy zastanawiasz się nad wyborem frytownicy, musisz przede wszystkim wiedzieć, jaką rolę przewidujesz dla niej w Twojej firmie. Jeśli będzie to okazjonalna produkcja frytek, sięgnij po mniejsze frytownice o pojemności do kilku litrów. Przetwarzają one po kilka kilogramów świeżych bądź mrożonych frytek w trakcie godziny. A kiedy potrzebujesz dużych ilości świeżych frytek, bardziej wydajne będą te  urządzenia gastronomiczne o większej, nawet do 40 l pojemności, z dwiema komorami. Dzięki tym parametrom zawsze masz pewność, że Twój lokal będzie przygotowany na każdą ewentualność - również wtedy, gdy ilość klientów jest bardzo duża.

Pamiętaj także o odpowiednich zabezpieczeniach we frytkownicy oraz o jej wymiarach. W naszej ofercie z łatwością odnajdziesz modele wolnostojące oraz takie, które można postawić na szafce. Sprawdź, jaką przestrzenią dysponujesz w lokalu i dopasuj sprzęt do swoich warunków. Zapraszamy do zakupów!

Frytkownica na gaz - szybkość i efektywność w jednym

Szybkość reakcji i natychmiastowe dostosowanie temperatury - tak w skrócie można scharakteryzować działanie frytownic gazowych. W świecie profesjonalnej gastronomii, gdzie każda minuta ma znaczenie, frytkownica na gaz staje się nieocenionym sprzętem. Dzięki jej działaniu opartemu na gazie temperatura oleju osiąga pożądany poziom w mgnieniu oka.

Wyobraź sobie moment, gdy w Twojej restauracji sala nagle się zapełnia. Potrzebujesz sprawnego narzędzia, które zaspokoi oczekiwania wszystkich gości. Tutaj z pomocą przychodzi frytkownica gazowa! Przede wszystkim eliminuje potrzebę długiego oczekiwania na osiągnięcie właściwej temperatury. Dodatkowo frytkownica gastronomiczna zapewnia równomierne smażenie, co przekłada się na idealną teksturę i smak każdej porcji. W rezultacie otrzymujesz nie tylko oszczędność czasu, ale także pewność, że serwowane dania zawsze będą na najwyższym poziomie.

Wybierz frytkownicę gazową - klucz do doskonałego smażenia

Doskonałe smażenie to nie tylko kwestia odpowiedniego oleju czy składników. To przede wszystkim narzędzie, które zastosujesz. Frytkownica gazowa to gwarancja precyzyjnego, równomiernego i szybkiego smażenia. W gastronomii, gdzie detale mają ogromne znaczenie, nie możesz pozwolić sobie na kompromisy. Dlatego rekomendujemy frytownice gazowe.

Dzięki nim każdy frytek, każdy kawałek smażonego mięsa czy ryby wychodzi z Twojej kuchni doskonały. Idealnie chrupiący na zewnątrz, a jednocześnie miękki i soczysty w środku. Frytkownica gastronomiczna to nie tylko sprzęt. To Twój partner w kulinarnych sukcesach, który dba o doskonałość każdej porcji. Skoro już jesteśmy przy wyborach - nie zapominaj o znaczeniu profesjonalizmu w każdym aspekcie Twojego biznesu. Frytkownica gazowa, dostępna w naszym sklepie, to inwestycja w jakość, której oczekują Twoi klienci. Spraw, aby Twoja kuchnia była nie tylko miejscem kreacji, ale i doskonałości.

Doskonałość w każdym detalu - frytkownica gastronomiczna

Kiedy mowa o doskonałości w gastronomii, każdy detal ma znaczenie. Tak jest również w przypadku sprzętu, który wykorzystujesz w swojej profesjonalnej kuchni. Właśnie dlatego frytkownica gastronomiczna staje się nieodzownym elementem wyposażenia każdej renomowanej restauracji. Ta specjalistyczna frytkownica została zaprojektowana z myślą o wymaganiach najbardziej doświadczonych kucharzy, ale również dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z gastronomią i chcą od razu stawiać na najwyższą jakość.

Frytownica gastronomiczna gazowa gwarantuje precyzyjne smażenie, które przekłada się na nieskazitelny smak oraz teksturę każdej porcji. A przecież właśnie takie detale decydują o tym, czy Twoi goście wrócą do Twojego lokalu, rekomendując go innym. Wybierając frytkownicę gastronomiczną z naszego sklepu, decydujesz się na niezawodność i perfekcję w jednym.

Szybko, sprawnie, smacznie - frytownica na gaz w akcji

W dynamicznie działającej kuchni, gdzie tempo pracy jest nieustannie wysokie, potrzebujesz sprzętu, który nadąży za Twoimi oczekiwaniami. Frytownica na gaz to odpowiedź na te wymagania. Szybko osiąga wymaganą temperaturę, umożliwiając błyskawiczne przygotowanie dań, a jednocześnie zachowując ich doskonały smak. Frytownica gazowa gastronomiczna to nie tylko efektywność, ale również precyzja w działaniu.

Czas to w gastronomii jedno z najważniejszych kryteriów, a frytownica na gaz pozwala Ci go oszczędzać, jednocześnie nie rezygnując z jakości serwowanych potraw. Inwestując w profesjonalny sprzęt z naszej oferty, dajesz sobie możliwość skupienia się na tym, co w kuchni najważniejsze - na pasji do gotowania i tworzenia wyjątkowych dań. Odkryj różnicę, jaką przynosi frytownica gazowa gastronomiczna w Twojej kuchni.

Pokazano 1-12 z 45 pozycji

Frytownice gazowe stanowią popularne wyposażenie gastronomii z uwagi na wiele korzyści, które przewyższają elektryczne odpowiedniki. Osiągają one wysoką temperaturę znacznie szybciej niż modele zasilane na prąd, co pozwala na szybsze przygotowanie potraw. Można ich używać w dowolnym miejscu, nawet na świeżym powietrzu. Warto wziąć pod uwagę fakt, że gaz jest często tańszy niż prąd, więc korzystanie z frytkownic gazowych może być bardziej opłacalne w dłuższej perspektywie.

Instalacja frytkownicy gazowej wymaga podjęcia kilku istotnych kroków. Po pierwsze, urządzenie musi być podłączone do źródła gazu. Po drugie, konieczne jest zapewnienie odpowiedniej wentylacji, aby usunąć opary gazowe i zapewnić bezpieczne warunki pracy. Należy się także upewnić, że wokół frytkownicy jest wystarczająco dużo miejsca na pracę i jej obsługę.

W przypadku małej gastronomii najlepiej wybierz frytkownicę o rozmiarze dostosowanym do ilości potraw, jakie planujesz przygotowywać. W takich miejscach zazwyczaj wystarczy mniejsza jednostka. Moc urządzenia powinna być odpowiednia do rodzaju potraw i ilości, jakie zamierzasz serwować. Staraj się znaleźć równowagę między wydajnością a oszczędnością energii. Jeśli zależy Ci na elastyczności, rozważ zakup przenośnej frytkownicy gazowej, która może być łatwo przemieszczana. W naszej ofercie znajdziesz zarówno modele wolnostojące, jak i takie, które możesz postawić na szafce.