Aktywne filtry

Filtr producentów

Cena

  • 6 156,00 zł - 37 389,00 zł

    -

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Kompleksowe realizacje

FRYTKOWNICE GAZOWE

Frytownica gastronomiczna gazowa  to urządzenie, które warto mieć na zapleczu swojej kuchni. Jeśli prowadzisz fast food, kebab, bar czy nawet restaurację, może ona zdecydowanie usprawnić pracę, przez co Twoi klienci zawsze wyjdą zadowoleni. Zastanawiasz się nad tym, czy frytownica na gaz to dobry wybór? Zdecydowanie tak! Zajrzyj do naszej oferty i wybierz najlepszy model do swojego lokalu.

Zalety frytownic gazowych

Największa zaleta frytownic to możliwość zamienienia zwykłych ziemniaków we frytki - dodatek, który świetnie sprawdza się w zestawieniu z wieloma różnorodnymi daniami. Jeśli szukasz oszczędnego rozwiązania do swojego lokalu gastronomicznego, w którym w dużej ilości się one sprzedają, frytownica gazowa będzie urządzeniem, którego potrzebujesz. Mniejsze modele świetnie się sprawdzą jako dodatek do Twojej oferty - sprzęt, który pomoże stworzyć po kilka kilogramów frytek w przeciągu godziny. Są jednak i frytownice, które mogą pracować w zastosowaniu przemysłowym w sposób praktycznie ciągły.

Wybrane sprzęty z tej kategorii naszego sklepu różnią się między sobą także innymi aspektami. Szczególnie wyróżniającą cechą jest forma zasilania tego sprzętu. Frytownica na gaz to przede wszystkim rozwiązanie bardzo ekonomiczne z powodu niższego kosztu tej metody zasilania. Ma to znaczenie szczególnie wtedy, gdy frytownica jest stale użytkowana, a nie jedynie okazjonalnie. Pamiętać jednak musisz, że tego typu sprzęt będzie wymagał od Ciebie nieco więcej uwagi przy konserwacji, ale ten niewielki wysiłek odpłaci Ci niższymi kosztami bieżącego działania.

Wśród naszego asortymentu znajdziesz modele o większej bądź mniejszej pojemności. W zależności od wybranego sprzętu, przetwarzają one od kilku do nawet kilkudziesięciu kilogramów świeżych lub mrożonych frytek w przeciągu godziny. Niewielkie modele frytownic sprawdzają się, jeśli masz mały lokal lub sprzedajesz je okazjonalnie. Czasami jednak różny czas dostarczania klientom poszczególnych potraw nie jest korzystny i może wpływać na ich późniejszą opinię. Jeśli więc musisz dopasować czas dostarczenia frytek do czasu przygotowania reszty potrawy, dobrym wyborem będzie frytownica gazowa dwukomorowa - o dwóch niezależnych przestrzeniach do smażenia.

Frytkownica gastronomiczna gazowa - funkcje

Wiele frytownic z naszego sklepu jest wyposażonych w specjalne systemy, które zapewniają bezpieczeństwo użytkowania. Jeśli chodzi o Twoją ochronę, nie bez znaczenia będzie izolowany uchwyt. Dzięki niemu możesz być pewien, że bezpiecznie wyjmiesz gotowe frytki z urządzenia.

Proponowane przez nas urządzenia mogą różnić się wieloma detalami. Jedną z ważnych cech jest posiadanie przez tego typu sprzęty pokrywy. Zwiększa ona bezpieczeństwo użytkowania. W przypadku jej braku mógłbyś się poparzyć, dotykając gorącego tłuszczu. Inne modele zaś mogą być wyposażone w tak zwaną zimną strefę. Pozwala ona na pozostawienie pozostałości smażenia poniżej poziomu grzałek, dzięki czemu zwiększa się wydajność tłuszczu.

Bardzo ważnym elementem profesjonalnej frytownicy jest także kran spustowy. Wyjmowany pojemnik na fryturę nie zawsze jest komfortowym rozwiązaniem, ponieważ nawet zimna, zużyta frytura stanowi nie lada wyzwanie przy jej usuwaniu. Jeśli rozleje się na podłogę lub na meble kuchenne, możesz mieć duży problem z całkowitym usunięciem powstałych zanieczyszczeń. Kran spustowy to pewność, iż usuwanie zużytej frytury będzie łatwe i komfortowe.

Frytownica gazowa w Twoim lokalu - na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Kiedy zastanawiasz się nad wyborem frytownicy, musisz przede wszystkim wiedzieć, jaką rolę przewidujesz dla niej w Twojej firmie. Jeśli będzie to okazjonalna produkcja frytek, sięgnij po mniejsze frytownice o pojemności do kilku litrów. Przetwarzają one po kilka kilogramów świeżych bądź mrożonych frytek w trakcie godziny. A kiedy potrzebujesz dużych ilości świeżych frytek, bardziej wydajne będą te  urządzenia gastronomiczne o większej, nawet do 40 l pojemności, z dwiema komorami. Dzięki tym parametrom zawsze masz pewność, że Twój lokal będzie przygotowany na każdą ewentualność - również wtedy, gdy ilość klientów jest bardzo duża.

Pamiętaj także o odpowiednich zabezpieczeniach we frytkownicy oraz o jej wymiarach. W naszej ofercie z łatwością odnajdziesz modele wolnostojące oraz takie, które można postawić na szafce. Sprawdź, jaką przestrzenią dysponujesz w lokalu i dopasuj sprzęt do swoich warunków. Zapraszamy do zakupów!

Aktywne filtry

Pokazano 1-12 z 45 pozycji