Aktywne filtry

Cena

  • 3 999,00 zł - 26 288,00 zł

    -

Filtr producentów

Pojemność (l)

Pojemność zbiornika

Wymiary zbiornika

Ilość komór

Ilość koszy

Moc (kW)

Napięcie (V)

Szerokość - W (mm)

Szerokość (mm)

Wysokość - H (mm)

Wysokość (mm)

Głębokość - D (mm)

Głębokość (mm)

Wymiary (mm)

Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

piec inox

FRYTKOWNICE GAZOWE

Gastronomiczne frytownice na gaz

Frytownice gazowe, które posiadamy w swojej ofercie:

  • W zależności od modelu, przetwarzające od kilku do nawet kilkudziesięciu kilogramów świeżych lub mrożonych frytek w przeciągu godziny
  • Do ciągłej produkcji frytek lub też do bardziej okazjonalnego użytku
  • Wyposażone w systemy zabezpieczeń, byś zawsze był bezpieczny podczas korzystania z urządzenia
  • Kranik spustowy lub wyjmowany pojemnik na fryturę... to Ty decydujesz, jakie urządzenie wybierzesz

Frytownica to urządzenie gastronomiczne, które koniecznie musi znaleźć się na zapleczu Twojej kuchni. Jeśli prowadzisz fast food, kebab, bar czy nawet restaurację, Twoi klienci nie mogą obyć się bez efektów pracy frytownicy. Dzięki niej Twój lokal stanie się miejscem, które jest przyjazne również z punktu widzenia powracających do niego regularnie rodzin z dziećmi.

Frytownice gazowe - funkcje

Frytki możesz przygotowywać co pewien czas. Wtedy klienci muszą czekać, aż kolejna ich porcja będzie gotowa. Czasami jednak różny czas dostarczania klientom poszczególnych potraw sprawia, że musisz dopasować czas dostarczenia frytek do czasu przygotowania reszty potrawy. Dobrym wyborem będzie wtedy frytownica gazowa podwójna - o dwóch niezależnych komorach, a nie o komorze pojedynczej.

Wiele dobrych frytownic ma cechy wspólne, które pozwolą Ci zidentyfikować sprzęt wysokiej jakości z tej kategorii. Jedną z najważniejszych cech będzie tu z pewnością chroniący frytownicę przed przegrzaniem termostat bezpieczeństwa. Jeśli zaś chodzi o Twoją ochronę, nie bez znaczenia będzie izolowany uchwyt. Dzięki niemu możesz być pewien, że bezpiecznie wyjmiesz  gotowe frytki z urządzenia.

Frytownice gazowe i ich zalety

Szczególnie odróżniającą frytownice gazowe od elektrycznych cechą jest forma zasilania tego urządzenia. Frytownica gazowa to przede wszystkim rozwiązanie bardzo ekonomiczne z powodu niższego kosztu tej metody zasilania. Ma to znaczenie szczególnie wtedy, gdy frytownica jest stale użytkowana, a nie jest urządzeniem używanym okazjonalnie. Pamiętać też musisz, że frytownica gazowa wymaga od Ciebie nieco więcej uwagi przy konserwacji, za ten niewielki wysiłek odpłaci Ci jednak niższymi kosztami bieżącego działania.

Największa zaleta frytownic to możliwość zamienienia zwykłych ziemniaków we frytki - dodatek, który świetnie sprawdza się w zestawieniu z wieloma różnorodnymi daniami. Wybrane sprzęty z tej kategorii różnią się jednak między sobą innymi, dodatkowymi zaletami. Część z mniejszych frytownic świetnie się sprawdzi jako dodatek do Twojej oferty - sprzęt, który pomoże stworzyć po kilka kilogramów frytek w przeciągu godziny. Są jednak i frytownice, które mogą pracować w zastosowaniu przemysłowym w sposób praktycznie ciągły.

Frytownice gazowe - o czym jeszcze warto wiedzieć

Posiadane przez nas w ofercie frytownice mogą różnić się wieloma detalami, nie wszystkie jednak mają znaczenie z Twojego punktu widzenia. Jedną z ważnych cech jest posiadanie przez urządzenie pokrywy. Zwiększasz w ten sposób swoje bezpieczeństwo w przypadku, w którym przy jej braku mógłbyś poparzyć się, dotykając gorącego tłuszczu. Inne frytownice producenci wyposażyli w tak zwaną zimną strefę. Pozwala ona pozostawić pozostałości smażenia poniżej poziomu grzałek, dzięki czemu zwiększa się wydajność tłuszczu.

Kran spustowy to bardzo ważny element profesjonalnej frytownicy. Nie zawsze bowiem uznasz za wystarczający wyjmowany pojemnik na fryturę, w który część producentów wyposaża swoje urządzenia. Dzieje się tak, gdyż nawet zimna, zużyta frytura stanowi nie lada wyzwanie przy jej usuwaniu. Jeśli rozleje się na podłogę lub na meble kuchenne, możesz mieć duży problem z całkowitym usunięciem powstałych zanieczyszczeń. Kran spustowy sprawia, że masz pewność iż usuwanie zużytej frytury będzie łatwe. Nie będziesz się wtedy martwił o to, że stara frytura może się rozlać.

Frytownica gazowa w Twoim lokalu - na co zwrócić uwagę?

Kiedy zastanawiasz się nad wyborem frytownicy, musisz wiedzieć, jakie rolę przewidujesz dla niej w Twojej firmie. W przypadku, gdy zastanawiasz się nad okazjonalną produkcją frytek, możesz zwrócić uwagę na mniejsze frytownice o pojemności do kilku litrów. Przetwarzają one po kilka kilogramów świeżych bądź mrożonych frytek w trakcie godziny. Zupełnie inaczej ocenisz jednak sytuację, kiedy potrzebujesz produkować duże ilości świeżych frytek.

Warto rozważyć wtedy dużo bardziej wydajne urządzenia gastronomiczne z kategorii frytownic. Bez problemu przetwarzają one aż do kilkudziesięciu kilogramów mrożonych lub świeżych frytek na godzinę, a ich pojemność dochodzi do nawet czterdziestu litrów. Dzięki tym parametrom zawsze masz pewność, że Twój lokal będzie przygotowany na każdą ewentualność - również wtedy, gdy ilość klientów jest bardzo duża.

Aktywne filtry

Pokazano 1-12 z 65 pozycji