Aktywne filtry

Filtr producentów

Cena

  • 15,00 zł - 232,00 zł

    -

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Kompleksowe realizacje

ŚRODKI DO CZYSZCZENIA MEBLI

Współczesne meble tworzone są bardzo różnorodnych materiałów, do których należą nie tylko drewno i materiały drewnopochodne (lub drewnopodobne). Rynek meblarski pełen jest egzemplarzy wykonanych ze sklejki, ale też materiałów syntetycznych, metali, a nawet kamienia czy plecionych – plecione meble ratanowe nie są rzadkością.

Z tego właśnie powodu producenci tworzą środki do czyszczenia mebli o różnej specyfice. W naszym sklepie znajdziesz zarówno środki do konserwacji i pielęgnacji mebli drewnopodobnych, jak i dobry środek do czyszczenia mebli wykonanych z materiałów syntetycznych.

Środki do konserwacji i pielęgnacji mebli

Preparat do czyszczenia mebli drewnianych powinien charakteryzować się zdecydowanie delikatniejszym odczynem pH. Substancje zawarte w środkach z naszej oferty do mebli z drewna nie wchodzą z tym tworzywem w szkodliwe, niszczące je reakcje. Oczyszczają porowatą strukturę drewna, niejako wybierając z mikro szczelin pozostałości, kurz i zanieczyszczenia, nie wnikają jednak w samo drewno. Oznacza to, że są bezpieczne do stosowania w przypadku mebli wykonanych z każdego gatunku krajowego (i zagranicznego!) drewna!

Z kolei środki czyszczące do mebli o stalowych, plastikowych, kamiennych i innych niedrewnianych elementach zawierają inne składniki o nieco bardziej agresywnym charakterze. Nie naruszą syntetycznego tworzywa (bądź kamienia), doskonale zdejmując z jego powierzchni zanieczyszczenia.

Produkt taki jak mleczko do mebli z naszej oferty nie spowoduje także żadnych nieestetycznych przebarwień czy szybkiego osiadania zanieczyszczeń na zmywanej powierzchni. Największym wrogiem jest zazwyczaj nierozlany napój czy okruszki jedzenia lub plamy o oleistym stanie skupienia, ale tlen i kurz. Utlenianie powierzchni mebli może prowadzić do utraty głębi ich koloru, utraty połysku czy naruszenia struktury i zbyt szybkiego zużycia.

Płyn do mycia mebli z naszej oferty powstrzyma (o ile będzie regularnie stosowany) zjawisko nadmiernej oksydacji, zachowa blask czyszczonych mebli, osłoni ich strukturę przed głębokim wnikaniem zanieczyszczeń, pozostawiając je nie tylko czystymi i lśniącymi, ale również pięknie pachnącymi.

Oferta jest bogata w przeróżne wersje tego typu środków czystości. Warto dostosować model do konkretnego zadania, a rezultaty z pewnością okażą się widoczne natychmiast. W sklepie znajdują się preparaty o różnej pojemności – do kilkuset mililitrów do nawet dziesięciu litrów!

Aktywne filtry

Pokazano 1-12 z 14 pozycji