Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

ŚRODKI DO CZYSZCZENIA MEBLI

Współczesne meble tworzone są bardzo różnorodnych materiałów, do których należą nie tylko drewno i materiały drewnopochodne (lub drewnopodobne). Rynek meblarski pełen jest egzemplarzy wykonanych ze sklejki, ale też materiałów syntetycznych, metali, a nawet kamienia czy plecionych – plecione meble ratanowe nie są rzadkością.

Z tego właśnie powodu producenci tworzą środki do czyszczenia mebli o różnej specyfice. W naszym sklepie znajdziesz zarówno środki do konserwacji i pielęgnacji mebli drewnopodobnych, jak i dobry środek do czyszczenia mebli wykonanych z materiałów syntetycznych.

Środki do konserwacji i pielęgnacji mebli

Preparat do czyszczenia mebli drewnianych powinien charakteryzować się zdecydowanie delikatniejszym odczynem pH. Substancje zawarte w środkach z naszej oferty do mebli z drewna nie wchodzą z tym tworzywem w szkodliwe, niszczące je reakcje. Oczyszczają porowatą strukturę drewna, niejako wybierając z mikro szczelin pozostałości, kurz i zanieczyszczenia, nie wnikają jednak w samo drewno. Oznacza to, że są bezpieczne do stosowania w przypadku mebli wykonanych z każdego gatunku krajowego (i zagranicznego!) drewna!

Z kolei środki czyszczące do mebli o stalowych, plastikowych, kamiennych i innych niedrewnianych elementach zawierają inne składniki o nieco bardziej agresywnym charakterze. Nie naruszą syntetycznego tworzywa (bądź kamienia), doskonale zdejmując z jego powierzchni zanieczyszczenia.

Produkt taki jak mleczko do mebli z naszej oferty nie spowoduje także żadnych nieestetycznych przebarwień czy szybkiego osiadania zanieczyszczeń na zmywanej powierzchni. Największym wrogiem jest zazwyczaj nierozlany napój czy okruszki jedzenia lub plamy o oleistym stanie skupienia, ale tlen i kurz. Utlenianie powierzchni mebli może prowadzić do utraty głębi ich koloru, utraty połysku czy naruszenia struktury i zbyt szybkiego zużycia.

Płyn do mycia mebli z naszej oferty powstrzyma (o ile będzie regularnie stosowany) zjawisko nadmiernej oksydacji, zachowa blask czyszczonych mebli, osłoni ich strukturę przed głębokim wnikaniem zanieczyszczeń, pozostawiając je nie tylko czystymi i lśniącymi, ale również pięknie pachnącymi.

Oferta jest bogata w przeróżne wersje tego typu środków czystości. Warto dostosować model do konkretnego zadania, a rezultaty z pewnością okażą się widoczne natychmiast. W sklepie znajdują się preparaty o różnej pojemności – do kilkuset mililitrów do nawet dziesięciu litrów!

Pokazano 1-12 z 14 pozycji