Aktywne filtry

Filtr producentów

Cena

  • 5,00 zł - 427,00 zł

    -

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Kompleksowe realizacje

CHOCHLE

Chochelki i chochle do zupy

Poznaj chochle i łyżki wazowe z oferty naszej firmy:

          Chochla do nalewania sosów

          Łyżka wazowa

          Małe i duże chochle do zupy

          Chochle do serwowania

Zapoznaj się z ofertą naszego e-sklepu w zakresie chochli i chochelek do zupy. Możemy Ci zaproponować wiele rodzajów akcesoriów do serwowania. Znajdziesz tu zarówno łyżki do sosów, jak też te przeznaczone do podawania zupy. Ważną rolę w każdej kuchni pełni łyżka wazowa – możemy Ci zaoferować również wybór tych akcesoriów. W zależności od potrzeb i wielkości Twojej kuchni, zaopatrzysz się u nas zarówno w małe jak i duże chochle do zupy. Zapraszamy do lepszego zapoznania się z tą ważną kategorią naczyń i akcesoriów kuchennych i po wybór tych, które najlepiej sprawdzą się w Twoim lokalu gastronomicznym. 

Chochla do serwowania 

Wszyscy chyba pamiętamy z dzieciństwa bajki o dzieciach, które nie chciały jeść krupniku. Jedne dzieci kochają zupy, inne ich nie znoszą. Podobne sympatie (albo ich brak) przechodzą z nami do dorosłości. Warto jednak docenić to, że zupy pozwalają nam w smaczny sposób dostarczać organizmowi części codziennej porcji warzyw. Jarzynowa, kalafiorowa, czy wreszcie wspomniany już krupnik… jeśli nie chcesz podawać swoim klientom tych tradycyjnie jadanych w Polsce zup, możesz zdecydować się na bardziej obecnie modne przepisy. Zaliczyć tu można chociażby zupę krem z dyni. Żeby jednak przygotować i podać takie pyszne pierwsze danie, potrzebujesz specjalnych łyżek – chochli do serwowania. 

Chochelka do wazy do zupy 

Aromat zupy roznosi się już z porcelanowej wazy po Twojej restauracji i każdy z gości czeka na swoją kolej. Z pomocą kelnera lub samodzielnie klienci mogą nalać potrawę do swoich głębokich talerzy. Jak to robią? Oczywiście z pomocą przychodzi im specjalna chochelka do wazy do zupy. Akcesoria te świetnie sprawdzą się zarówno z wazami ze stali nierdzewnej, jak i z porcelanowymi.

Chochla do sosów 

Żeby drugie dania nie były przesadnie suche, warto dodać do nich różnorodne sosy. Taki sos potrafi odmienić każdy posiłek. To samo danie mięsne polane innym sosem może wywrzeć na kliencie zupełnie inne wrażenie. Właśnie dlatego wiele barów szybkiej obsługi posiada w swojej ofercie tak wiele ich różnych odmian. Żeby móc polewać dania w sposób dokładny i precyzyjny, warto zaopatrzyć się w jedną z oferowanych przez nas chochli do sosów.

Mała i duża chochla do zupy

Jeśli wiesz, że jakaś odmiana pierwszego dania cieszy się dużą popularnością wśród Twoich klientów, możesz przygotowywać ją codziennie. W innych przypadkach warto zastanowić się nad regularnie zmienianym daniem dnia. Taki eksperyment pozwoli Ci regularnie sprawdzać, na jakie zupy jest zapotrzebowanie wśród Twoich klientów. Do jednego celu posłuży Ci mniejszy, do drugiego zaś większy garnek. Podobnie będzie też z rozmiarami chochli do zupy – wybierzesz z naszej oferty mniejszą lub większą, w zależności od wielkości garnka, do którego będzie musiała pasować.

Aktywne filtry

Dostępność: 48h
Producent: Mepra
Kod produktu: 10521109

Chochla Avanguardia 10521109 Mepra

Cena podstawowa 413,90 zł Cena 298,00 zł
Netto 242,28 zł bez VAT
  • -28%
Pokazano 1-12 z 44 pozycji