Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

FINGERFOOD

Akcesoria do FingerFood

Poznaj nasze naczynia, tace, płyty oraz sztućce do FingerFood:

  • Naczynia porcelanowe, szklane lub z melaminy
  • Płyty FingerFood z łupka oraz tace
  • Różnorodne kształty i warianty naczyń do szybkich przekąsek
  • Sztućce, zarówno jedno jak i wielorazowe

W ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy różnorodne akcesoria przeznaczone do FingerFood. Ofertę stanowią płyty z łupka, tace, kubki, miseczki, miski, pucharki, talerzyki oraz sztućce. W sprzedaży posiadamy zarówno naczynia i sztućce jedno, jak i wielorazowe. Zapoznaj się z kategorią akcesoriów do FingerFood, by lepiej poznać tą przeznaczoną do jedzenia przekąsek ofertę naszego sklepu.

Czym są potrawy FingerFood?

Pochodzące z języka angielskiego pojęcie FingerFood nie musi być od razu zrozumiałe dla każdego. Jeśli jednak dowiemy się, że chodzi o jedzenie, które można jeść palcami - znaczenie nazwy takiej żywności stanie się dla nas oczywiste. Zazwyczaj do tej kategorii zaliczyć można wszelkiego rodzaju przekąski – wszystko to, czego nie jemy sztućcami, a co starcza na przysłowiowy „jeden kęs”.

Przekąski FingerFood najczęściej serwowane są w hotelach oraz restauracjach w ramach bufetów. Często są też dostarczane przez firmy cateringowe na imprezy biznesowe, firmowe i rodzinne. Pozwala to gościom dobrać spożywane przez siebie przekąski według własnej diety bądź upodobań kulinarnych, bez narzucania przez obsługę imprezy sztywnych ram podawania posiłków. Co więcej, goście mają możliwość swobodnie rozmawiać i integrować się, nie będąc ograniczonymi siedzeniem za stołem.

FingerFood: tace i płyty z łupka

Płyty wykonane z łupka przeznaczone są do serwowania przekąsek i dań, ale także deserów. Produkowane w różnorodnych rozmiarach, w tym dopasowane do standardu GastroNorm, świetnie nadają się do zastosowania w trakcie degustacji potraw oraz ich prezentacji. Te praktycznie czarne płyty wykonane są z naturalnego kamienia i częstokroć posiadają nieoszlifowane krawędzie, co dodatkowo podkreśla ich surowy charakter. Płyty FingerFood z łupka mogą występować zarówno w wersji okrągłej, jak i prostokątnej. Niektóre z płyt prostokątnych dodatkowo wyposażone są w uchwyty, które znacząco odróżniają się od łupka kolorem i materiałem, z którego je wykonano, co nadaje płycie jeszcze bardziej elegancki wygląd.

Do prezentacji FingerFood wykorzystać można również tace. Akcesoria te zostały wykonane z porcelany lub melaminy i zazwyczaj występują w białym lub czarnym kolorze. Podobnie jak w przypadku płyt, tu również wybrać można spośród różnorodnych wymiarów tac – także tych, które dopasowane są do GastroNorm.

FingerFood: naczynia do przekąsek

Naczynia do przekąsek FingerFood mogą przebierać różnorodne formy i kształty. Mogą nimi być zatem zarówno kubki, miseczki i miski, pucharki jak i talerzyki. Naczynia do przekąsek występują zarówno w wersjach jedno, jak i wielorazowych. Te drugie zazwyczaj wykonane są z profesjonalnego szkła gastronomicznego, porcelany lub melaminy.

W związku z tym, że naczynia FingerFood są często myte, musiały być zaprojektowane pod kątem wysokiej wytrzymałości – tak, by nie straszna im była regularna eksploatacja, w co wliczyć można również częste mycie w zmywarce. W związku z tym, że wiele przekąsek jest zazwyczaj prezentowane jednocześnie, większość naczyń FingerFood sprzedawana jest jako większe pakiety.

FingerFood: łyżki i widelczyki

Chociaż nieformalna definicja mówi, że są to głównie przekąski jedzone za pomocą palców, wśród akcesoriów FingerFood spotkać można również i sztućce. Część z przekąsek doskonale prezentuje się na specjalnie do tego celu stworzonych łyżkach. Łyżka FingerFood najczęściej wykonana jest z melaminy lub metalu. W przypadku sztućców melaminowych spotkać można te w kolorze białym, czarnym lub jako łyżki łączące w sobie oba te kolory.

Sztućce FingerFood występują również w wersji jednorazowej. W takich przypadkach służą nie do prezentacji przekąsek, lecz do ich spożywania. Dostępne są zatem zarówno łyżeczki, jak i widelczyki do przekąsek FingerFood. W związku z tym, że są to akcesoria jednorazowe, są one pakowane jako zestawy - po 100 sztuk łyżeczek lub widelczyków.

Dostępność: 48h
Producent: Arcoroc
Kod produktu: .N6551

Apetizer Eskale [1 szt.] Hendi N6551

Cena podstawowa 11,07 zł Cena 10,06 zł
Netto 8,18 zł bez VAT
  • -9,1%
Pokazano 1-12 z 54 pozycji