Aktywne filtry

Filtr producentów

Cena

  • 103,00 zł - 88 753,00 zł

    -

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Kompleksowe realizacje

SZATKOWNICE DO WARZYW

Zastosuj cuttry i szatkownice w Twojej kuchni

Cuttry i szatkownice, które oferujemy w naszym sklepie internetowym:

  • Szatkownice do zastosowań profesjonalnych, zarówno w restauracji jak i zakładach produkcyjnych
  • Urządzenia szatkujące dające możliwość szatkować na plastry, wiórki, słupki czy kostki
  • Cuttry - do siekania produktów na grube i drobne kawałki
  • Od sosów i farszu po ugniatanie ciast, cuttry poradzą sobie z wieloma zadaniami

Szatkownice i cuttry znacząco usprawniają Twoją pracę – od profesjonalnej kuchni lokalu gastronomicznego aż po wielkie zakłady przetwarzające owoce i warzywa. Jeśli regularnie szatkujesz owoce i warzywa lub też siekasz żywność na potrzeby ciast, sosów, farszu i innych produktów – koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą urządzeń z tych kategorii.

Szatkownica gastronomiczna - czy moja firma jej potrzebuje?

Częstokroć potrzebujesz szybko i sprawnie poszatkować potrzebne w kuchni półprodukty owocowe lub warzywne, a doskonale nada się do tego szatkownica gastronomiczna. Sprzęty, które proponujemy naszym klientom, zaliczają się do urządzeń o zastosowaniu profesjonalnym, a co za tym idzie, znacząco usprawnią pracę profesjonalnej kuchni każdej restauracji oraz innych lokali gastronomicznych. Szatkownica gastronomiczna z łatwością kroi duże ilości warzyw, wyręczając Cię od wykonywania tego monotonnego zadania.

Urządzenia te zazwyczaj wyposażone są w dwa podajniki – jeden z nich stanowi otwór na duże, drugi zaś na mniejsze kawałki warzyw lub owoców. W przypadku, gdy prowadzona przez Ciebie firma posiada wyjątkowo duże zapotrzebowanie na szatkowanie produktów, polecana jest szatkownica o wysokiej wydajności, stworzona specjalnie na potrzeby garmażerii i przetwórni owocowo-warzywnych, a nawet zakładów produkcyjnych w przemyśle rolno-spożywczym.

Szatkownice, na co zwrócić uwagę?

W przypadku każdej szatkownicy niezwykle ważne jest to, jaki zestaw tarcz otrzymamy wraz z wybranym przez Ciebie modelem. Każdy z takich zestawów daje bowiem różne efekty krojenia. Najczęściej polecane zestawy tarcz stanowią te o kształcie kilkumilimetrowych plastrów oraz wiórków. Urządzenia mogą być też wyposażone w tarcze o kształcie słupków lub też zestaw do kostki, składający się z tarczy tnącej oraz siatki. Część z szatkownic posiada też na wyposażeniu specjalne popychacze, przystosowane do większych warzyw.

W przypadku szatkownic Twoje bezpieczeństwo jest szczególnie ważne. Dlatego urządzenia te posiadają szereg zabezpieczeń. Jednym z nich może być zatrzask śruby, który zamyka pokrywę sprzętu. Drugim - czujnik elektromagnetyczny który sprawia, że każde otwarcie pokrywy wyłączy urządzenie.

Cuttry, do czego je wykorzystam?

Cutter powstał specjalnie po to, byś miał możliwość szybko siekać produkty zarówno na grube, jak i na drobne kawałki - mielenie, mieszanie, miksowanie i rozdrabnianie nie stanowią wyzwania dla tego urządzenia. Możesz dzięki niemu przygotować zarówno drobny farsz, sosy, emulsje, zawiesiny czy musy. Nawet rozdrobnienie przypraw z pomocą tego urządzenia nie sprawi Ci kłopotu. Co więcej, cuttry gastronomiczne mogą Ci posłużyć również jako sprzęt do ugniatania ciast.

W jakiego rodzaju lokalach gastronomicznych urządzenia sprawdzą się najlepiej? Cuttry polecane są w szczególności do użytkowania we wszelkiego rodzaju restauracjach oraz punktach gastronomicznych, ale świetnie odnajdą się również w zastosowaniach na potrzeby masarni lub w garmażerii.

Cuttry gastronomiczne – przydatne szczegóły

Wybierając cutter gastronomiczny musimy wiedzieć, jaką ilość porcji będziemy za pomocą tego sprzętu chcieli przygotowywać jednorazowo. W naszej ofercie znajdują się bowiem zarówno takie cuttry, które przygotują za jednym razem jedynie dziesięć porcji, jak i te, które przygotują ich kilkaset. Nieważne jednak, jak wydajne urządzenie wybierzemy - będący na jego wyposażeniu system sterowania impulsowego pozwoli cutterowi na wyjątkowo precyzyjne krojenie produktów w każdej z możliwych konfiguracji sprzętowych.

Jeśli zaś chcemy, by zakupiony przez nas cutter przez długi czas pracował sprawnie, wybierzmy wytrzymały model z wałem silnika wykonanym ze stali nierdzewnej. Dla naszej przyszłej wygody pamiętajmy również o tym, by kupowane przez nas urządzenie posiadało możliwość dodawania składników także w trakcie przygotowywania potraw.

Aktywne filtry

Dostępność: 48h
Producent: RM Gastro
Kod produktu: 00009205

RG-250 Szatkownica 400 V RM Gastro

Cena podstawowa 18 223,68 zł Cena 14 578,94 zł
Netto 11 852,80 zł bez VAT
  • -20%
Pokazano 1-12 z 65 pozycji