Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

PASTY DO MYCIA RĄK

Niektóre zabrudzenia skóry powstałe w wyniku wykonywania obowiązków służbowych są bardzo trudne do usunięcia. W takich sytuacjach nie warto sięgać po żrące lub ścierające preparaty, ponieważ są znacznie lepsze rozwiązania. Pasta do mycia rąk łagodnie usuwa najtrudniejsze do wyczyszczenia substancje, np. smary i oleje. Wybierz produkt bezpieczny dla siebie, Twoich pracowników i dla środowiska. Pomimo silnego działania nasze pasty nie zatykają kanalizacji i nie szkodzą środowisku.

Pasta do rąk, która usuwa najtrudniejsze zabrudzenia

Nawet przy najostrożniejszej pracy zdarzają się zabrudzenia, które trudno wyczyścić. O ile rękawiczki możemy wyrzucić, nasze dłonie wymagają delikatnego traktowania. Pasta do mycia rąk dla mechaników i innych pracowników mających styczność z maszynami może sprawdzić się w każdym zakładzie. Najczęściej przydaje się w warsztatach, zakładach przemysłowych, kopalniach, lakierniach, ale także przy pracach hydraulicznych, budowlanych i mechanicznych.

Choć branża gastronomiczna na co dzień nie korzysta z tak trudnych do usunięcia substancji, to jednak używa zaawansowanych technologicznie maszyn. Pasta do czyszczenia rąk może przydać się podczas obsługi, czyszczenia lub konserwacji urządzeń. Może też być wsparciem przy usuwaniu zabrudzeń olejowych lub sadzy. 

Jak działa pasta do rąk dla mechaników?

Wbrew pozorom pasta do mycia rąk ze smaru nie zawiera agresywnych środków ściernych; przykładowo produkt Merida w puszce 500 ml ma w składzie mączkę drzewną, która łagodnie usuwa zabrudzenia. Pasta Merida Mechanik zawiera też składniki zapobiegające wysuszaniu skóry nawet przy częstym myciu rąk: pochodne lanoliny i naturalne olejki cytrusowe. Najlepsza pasta do mycia rąk powinna nie tylko dbać o higienę i estetykę, ale również o skuteczną pielęgnację - nawilżenie i odżywienie.

Proponowane przez nas pasty są oszczędne w użyciu, dlatego wystarczają na długi czas użytkowania. Jeśli zakład ma duże zapotrzebowanie na takie środki, zachęcamy do zakupu większych wiader i kanistrów (5 kg i 5 l w zależności od rodzaju towaru). 

Używanie pasty do rąk nie szkodzi środowisku - nie tylko dlatego, że jest bardzo wydajna. Nasze produkty są biodegradowalne, więc ulegają naturalnemu rozkładowi. Nie zatykają kanalizacji. Ich bezpieczeństwo użytkowania przez człowieka jest potwierdzone dermatologicznie.

Gastronet24.pl: profesjonalne wyposażenie Twojej firmy

W sklepie internetowym Gastronet24.pl znajdziesz najlepszą pastę do mycia rąk z trudnych do usunięcia zabrudzeń. Oddajemy do Twojej dyspozycji szeroką ofertę produktów, dostępnych w różnych formach, pojemnościach i zapachach. Korzystając z asortymentu renomowanych marek, dostarczamy sprawdzone i polecane rozwiązania. Niezależnie od tego, czy rozpoczynasz swoją działalność, czy istniejesz na rynku od lat, u nas możesz kupić niezbędne wyposażenie.

Znajdziesz tu nie tylko pasty, ale i odpowiednie dozowniki i zestawy dozujące. Takie akcesoria ułatwiają porcjowanie preparatu i zapobiegają roznoszeniu zabrudzeń. Do codziennej higieny polecamy mydła w płynie i w piance. W celu nawilżenia przesuszonej skóry przydadzą się profesjonalne artykuły z działu “Kremy do rąk i balsamy”. Odpowiednia pielęgnacja jest nie tylko kwestią estetyki, ale i zdrowia oraz higieny. Pękająca skóra może prowadzić do trudno gojących się ran i chorób dermatologicznych.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji