Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

CZĘŚCI I AKCESORIA DO MIKSERÓW

Podkategorie

Każdy robot kuchenny składa się z części o określonych funkcjach. Gdy jednej części do miksera braknie przez uszkodzenie lub zużycie, urządzenie nie będzie sprawne. Akcesoria do robotów kuchennych z naszej oferty to grupa produktów, która pozwala przywrócić efektywność urządzeniu bez konieczności zamawiania serwisanta czy kupna nowego modelu miksera.

Części do miksera – akcesoria do robotów kuchennych!

Części, które sprzedajemy (także części do robota planetarnego, akcesoria do miksera ręcznego i wiele innych), a które ulegają zużyciu najszybciej, to między innymi:

- dzieże;

- haki;

- trzepaczki;

- mieszadła;

- rózgi;

- ramiona mieszające;

- ramiona ubijające;

- redukcje i nasadki do miksera;

- przewody zasilające;

- sita i uchwyty;

- zgarniaki, kubki i wiele innych.

Prócz wyżej wymienionych produktów i akcesoriów oferujemy naszym klientom zestawy naprawcze do noży do mikserów. Dzięki nim naprawa noża stanie się bardzo szybka, a urządzenie natychmiast odzyska sprawność i wydajność.

Wiemy, jak skomplikowanymi maszynami potrafią być roboty kuchenne, dlatego części do mikserów czy akcesoria do miksera planetarnego znajdują się w naszym asortymencie. Części do miksera ręcznego? Również je mamy! Chcemy, by klienci mogli kupować u nas wszelkie niezbędne przypadku robotów kuchennych akcesoria i elementy. Wszystko w jednym miejscu, różnorodność produktowa, dużo marek (uznanych przez klientów, sprawdzonych przez nas), wysoki stopień odporności – oto akcesoria do robotów kuchennych z naszej oferty.

Zachęcamy do przeglądania produktów dostępnych w naszym asortymencie, od dzież i mieszadeł, przez przewody zasilające i mnóstwo innych części do mikserów czy robotów kuchennych. Wierzymy, że dzięki nim przygotowywanie nawet najbardziej skomplikowanych i wymagających dań stanie się łatwe, szybsze i z pewnością nie mniej smaczne!

Dostępność: 4 tygodnie
Producent: RM Gastro
Kod produktu: 00006126

D - RM-80 Dzieża do miksera RM RM Gastro

Cena podstawowa 4 426,77 zł Cena 3 541,42 zł
Netto 2 879,20 zł bez VAT
  • -20%
Pokazano 1-12 z 71 pozycji

Podkategorie