Aktywne filtry

Filtr producentów

Cena

  • 83,00 zł - 7 428,00 zł

    -

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Kompleksowe realizacje

MASZYNY DO HOT DOGÓW

Maszynka do hot dogów - czy tylko na stację benzynową?

Doskonale wiemy, jak wielu ludziom obecnie kojarzą się hot-dogi. Klient podjeżdża na stację benzynową, tankuje i przy okazji zamawia parówkę w bułce oraz kawę. Niektórzy nawet śmieją się, że przychody z tego dania fast food stanowią główny dochód stacji benzynowych. Jeśli zatem jesteś właścicielem jednej z firm sprzedających paliwo, maszyna do hot dogów koniecznie musi znaleźć się w Twojej firmie. Jednak czy tylko stacje mogą oferować u siebie to szybkie danie? Oczywiście nie – znajdzie ono swoje miejsce wszędzie tam, gdzie klienci lokalu oczekują szybkiej obsługi i dobrze znanego sobie menu. Do podobnych potraw zaliczyć możemy również wszelkiego rodzaju burgery, kebaby i tym podobne. Klient Twojego lokalu od razu wie czego się spodziewać, ponieważ taki sam lub bardzo podobny posiłek jadł już wielokrotnie. Wie też, że czas to pieniądz, a często nie ma go zbyt dużo. Maszyna do hot dogów jak na stacji zapewni mu szybką obsługę, bez zbędnego czekania. Danie takie będzie mógł wziąć na wynos i – w przeciwieństwie do kebabów lub burgerów – praktycznie nie ma niebezpieczeństwa, że sosy wyleją się z jego posiłku. Właśnie dlatego podgrzewacz do parówek powinien znaleźć się w każdym szanującym się lokalu fast food. Nie stanowi on dużego wydatku, a pozwala urozmaicić menu baru. Możesz dzięki temu przyciągnąć nowych klientów lub zainteresować obecnych swoją rozszerzoną ofertą.

Które urządzenie do hot dogów wybrać?

Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów urządzeń gastronomicznych z tej kategorii. Które z nich powinieneś wybrać na potrzeby swojego lokalu gastronomicznego? Wiele zależy tu od tego, w jakiej formie chciałbyś oferować klientom parówki. Istnieje bowiem kilka możliwości ich podgrzewania. Najczęściej spotykaną na stacjach benzynowych maszyną gastronomiczną jest grill rolkowy do hot dogów i parówek. Ogrzewa on mięso bez udziału wody, stąd nasuwa się mocne skojarzenie z innymi grillami. Opiekacz rolkowy najczęściej wyposażony jest w powłokę nieprzywierającą, dzięki czemu parówki bądź kiełbaski zachowują nienaruszoną powierzchnię. W zależności od budżetu jaki na nie przeznaczysz, sprzęty takie mogą mieć od kilku do aż kilkunastu rolek. Znając zapotrzebowanie na hot-dogi w Twoim lokalu możesz zatem wybrać sprzęt, na którym zmieści się więcej lub mniej parówek - i w ten sposób zwiększyć lub zmniejszyć swoją wydajność. Innego rodzaju opiekacz do parówek pozwala ogrzewać produkty na parze lub w kąpieli wodnej.

Pozostaje jeszcze kwestia bułek… czy je również należy podgrzewać? Dla tych, którzy twierdzą że tak, stworzono dwa rodzaje urządzeń. Jednym z nich jest podgrzewacz do bułek z szufladą, drugim zaś element grzejny w postaci bolca, na który nadziewana jest bułka. Mamy nadzieję, że teraz wiesz już wszystko o opisywanych sprzętach i umiesz już ustalić, które urządzenie do robienia hot dogów najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie. Jeśli prowadzisz lokal fast food, warto zastanowić się nad rozszerzeniem Twojego menu o gorące parówki w bułce - zapraszamy do zakupów! A jeśli chciałbyś przed podjęciem decyzji poznać jeszcze jakieś dodatkowe szczegóły – skontaktuj się z konsultantami naszego sklepu internetowego. Pomożemy Ci wybrać najlepsze urządzenie do Twojego lokalu gastronomicznego.

Aktywne filtry

Pokazano 1-12 z 53 pozycji