Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

REGAŁY CHROMOWANE

Chromowane regały do przechowywania towarów

Możliwość łatwego dostosowania konstrukcji, estetyczny wygląd, stosunkowo niewielka waga i wysoka wytrzymałość mechaniczna – to najważniejsze zalety regałów chromowanych. Trudno więc dziwić się temu, że tak chętnie są one wykorzystywane w magazynach, sklepach i w wielu innych miejscach, w których przechowuje się na przykład produkty spożywcze.

To wszystko gwarantują konstrukcje dostępne w naszym sklepie. Przygotowaliśmy bardzo szeroki katalog, dlatego nie pozostaje Ci nic innego, jak się z nim zapoznać. Wszystko po to, aby zakupić najlepsze meble dla swojej firmy.

Regały chromowane – jaki rodzaj wybrać?

Żeby ułatwić Ci magazynowanie towarów, zadbaliśmy o to, aby w katalogu znalazły się modele zróżnicowane pod względem sposobu wykonania. Dobrym wyborem okaże się na przykład regał chromowany z regulowaną wysokością zamontowanych półek. Funkcja ta pozwala Ci dostosować mebel zarówno do mniejszych, jak i większych towarów. Co ważne, udźwig każdej półki może wynieść grubo ponad 100 kg.

To jednak nie koniec. Proponujemy również regały chromowane różniące się wymiarami i liczbą półek, a także umożliwiające montaż systemowy. W ten sposób za każdym razem możesz łatwo rozbudowywać swoją przestrzeń magazynową. Nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, aby dodawać kolejne regały, a także zmieniać liczbę oraz ułożenie półek.

Co ważne, w naszym sklepie znajdziesz konstrukcje metalowe, pokryte powłoką chromową, która z jednej strony wpływa na ich atrakcyjny design, a z drugiej strony zapewnia jeszcze lepsze parametry techniczne. Mowa tu głównie o wytrzymałości mechanicznej i odporności na wpływ czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć, która w innym przypadku mogłaby doprowadzić do powstania korozji. Regały chromowane są wolne od tego typu problemów. Posłużą więc przez bardzo długi czas.

Pokazano 1-12 z 65 pozycji