Aktywne filtry

Filtr producentów

Cena

  • 382,00 zł - 1 689,00 zł

    -

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Kompleksowe realizacje

REGAŁY CHROMOWANE

Chromowane regały do przechowywania towarów

Możliwość łatwego dostosowania konstrukcji, estetyczny wygląd, stosunkowo niewielka waga i wysoka wytrzymałość mechaniczna – to najważniejsze zalety regałów chromowanych. Trudno więc dziwić się temu, że tak chętnie są one wykorzystywane w magazynach, sklepach i w wielu innych miejscach, w których przechowuje się na przykład produkty spożywcze.

To wszystko gwarantują konstrukcje dostępne w naszym sklepie. Przygotowaliśmy bardzo szeroki katalog, dlatego nie pozostaje Ci nic innego, jak się z nim zapoznać. Wszystko po to, aby zakupić najlepsze meble dla swojej firmy.

Regały chromowane – jaki rodzaj wybrać?

Żeby ułatwić Ci magazynowanie towarów, zadbaliśmy o to, aby w katalogu znalazły się modele zróżnicowane pod względem sposobu wykonania. Dobrym wyborem okaże się na przykład regał chromowany z regulowaną wysokością zamontowanych półek. Funkcja ta pozwala Ci dostosować mebel zarówno do mniejszych, jak i większych towarów. Co ważne, udźwig każdej półki może wynieść grubo ponad 100 kg.

To jednak nie koniec. Proponujemy również regały chromowane różniące się wymiarami i liczbą półek, a także umożliwiające montaż systemowy. W ten sposób za każdym razem możesz łatwo rozbudowywać swoją przestrzeń magazynową. Nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, aby dodawać kolejne regały, a także zmieniać liczbę oraz ułożenie półek.

Co ważne, w naszym sklepie znajdziesz konstrukcje metalowe, pokryte powłoką chromową, która z jednej strony wpływa na ich atrakcyjny design, a z drugiej strony zapewnia jeszcze lepsze parametry techniczne. Mowa tu głównie o wytrzymałości mechanicznej i odporności na wpływ czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć, która w innym przypadku mogłaby doprowadzić do powstania korozji. Regały chromowane są wolne od tego typu problemów. Posłużą więc przez bardzo długi czas.

Aktywne filtry

Pokazano 1-12 z 65 pozycji