Aktywne filtry

Cena

  • 747,00 zł - 1 548,00 zł

    -

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Kompleksowe realizacje

GRILLE NA WĘGIEL

Grill na węgiel nie jest może sprzętem, na którym będziesz pracował przez cały rok, ale warto wybrać taki model, który posłuży przez wiele lat, a przy okazji będzie łatwy do transportu w sezonie grillowym i składowania w zimowych miesiącach. Oferowane przez nas grille na węgiel drzewny spełniają te wymogi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą wyselekcjonowaną ofertą z tej kategorii.

Grill gastronomiczny węglowy - dla kogo?

Tego typu urządzenia do użytku domowego z powodzeniem można kupić w popularnych dyskontach. Jeśli jednak mówimy o zastosowaniu ich w lokalach gastronomicznych, należałoby skoncentrować się na wyborze z profesjonalnej oferty producentów sprzętu do obróbki termicznej. Takie grille wyglądają i działają profesjonalnie dzięki wyposażeniu w dwa lub nawet trzy ruszty. Zwiększona ich ilość sprawia, że Twoja praca będzie przebiegała znacznie sprawniej i szybciej, co jest tak ważne w każdym miejscu usługowym.

Transport i przechowywanie grilla na węgiel drzewny

Słowem, a w zasadzie frazą kluczową będzie tutaj określenie „zdejmowane nogi”. Każdy grill węglowy duży z naszej oferty wyposażony jest w tę przydatną funkcję. Wyobraź sobie, że Twoja firma organizuje imprezę plenerową gdzieś na wynajętym terenie pod lasem, obsługuje gości na jakimś letnim festiwalu, jarmarku czy festynie. Możliwość rozmontowania sprzętu do transportu jest wtedy niezwykle ważna. Rozkładasz grilla i z łatwością pakujesz go razem z innymi rzeczami w taki sposób, że nie zajmuje on niepotrzebnie miejsca. Funkcja ta przyda się też w przypadku magazynowania tego sprzętu, gdy już zakończy się sezon jego użytkowania.

Grill ze stali nierdzewnej - jakość, po którą warto sięgnąć

Grill na węgiel drzewny ze stali nierdzewnej to gwarancja, że sprzęt ten będzie bardzo wytrzymały. Stal nierdzewna jest bowiem jednym z najlepszych materiałów do wykorzystania w profesjonalnej gastronomii, w tym w termicznej obróbce żywności. Dlaczego tak się dzieje? Stal nierdzewna to z jednej strony bardzo wysoka wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, a z drugiej jest ona w stanie bez trudu znieść bardzo wysokie temperatury, które w przypadku grillów są przecież normą. 

Niezmiernie ważną zaletą jest również odporność stali nierdzewnej na korozję. Duży i dobry grill gastronomiczny węglowy w czasie sezonu używany jest na zewnątrz, często w wilgotnym środowisku. Później może być transportowany i dopiero w lokalu podlegać czyszczeniu. Sprzętom ze stali nierdzewnej obecnym w naszym asortymencie takie warunki nie są straszne. Nie ma więc niebezpieczeństwa, że pokryją się one korozją i ulegną w ten sposób uszkodzeniu. Zapraszamy do zakupów!

Aktywne filtry

Pokazano 1-2 z 2 pozycji