Aktywne filtry

Cena

  • 514,00 zł - 758,00 zł

    -

Szerokość (mm)

Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

piec inox

GRILLE NA WĘGIEL

Profesjonalne grille węglowe

Grille na węgiel drzewny z naszego sklepu internetowego:

  • Wykonanie ze stali nierdzewnej
  • Posiadają zdejmowane nogi
  • Wyposażone w dwa albo trzy ruszty
  • Do użytku na zewnątrz budynku

Grill na węgiel nie jest może sprzętem, na którym będziesz pracował przez cały rok. Pamiętaj jednak, by wybrać taki model, który posłuży Ci przez wiele lat, a przy okazji będzie łatwy do składowania w zimowych miesiącach i transportu w sezonie grillowym. Oferowane przez nas grille na węgiel drzewny spełniają te wymogi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą wyselekcjonowaną ofertą grillów z tej kategorii.

Grille na węgiel drzewny

Grill na węgiel na użytek domowy z powodzeniem można kupić w jednym z popularnych dyskontów. Sieci te wiedzą, kiedy zaczyna się sezon grillowy i odpowiadają na niego ofertą grillów na węgiel drzewny. Jednak jeśli mówimy o zastosowaniach profesjonalnych, należałoby skoncentrować się na wyborze z profesjonalnej oferty producentów sprzętu do obróbki termicznej. Grille takie nie tylko wyglądają profesjonalnie, ale są wyposażone w dwa lub nawet trzy ruszty, dzięki czemu Twoja praca będzie przebiegała znacznie sprawniej i szybciej.

Transport i przechowywanie grilla na węgiel

Słowem, a w zasadzie frazą kluczową będzie tutaj określenie „zdejmowane nogi”. Sprzedawane przez nas grille na węgiel drzewny wyposażone są w tę przydatną funkcję. Wyobraź sobie, że Twoja firma organizuje imprezę plenerową gdzieś na wynajętym terenie pod lasem. Może też obsługiwać gości na jakimś letnim festiwalu, jarmarku czy festynie. Możliwość rozmontowania sprzętu do transportu jest wtedy niezwykle ważna. Rozkładasz grilla i z łatwością pakujesz go razem z innymi rzeczami w taki sposób, że nie zajmuje on niepotrzebnie miejsca. Podobnie jest zresztą też w przypadku magazynowania grilla, gdy już skończy się sezon jego użytkowania.

Grill na węgiel wykonany ze stali nierdzewnej

Wykonanie grilla na węgiel drzewny ze stali nierdzewnej sprawia, że sprzęt ten jest bardzo wytrzymały. Stal nierdzewna jest bowiem jednym z najważniejszych materiałów do wykorzystania w profesjonalnej gastronomii, w tym w termicznej obróbce żywności. Dlaczego tak się dzieje? Stal nierdzewna to z jednej strony bardzo wysoka wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Z drugiej strony jest ona w stanie bez trudu znieść bardzo wysokie temperatury, które w przypadku grillów są przecież normą. Trzecią zaletą jest z kolei jej odporność na korozję. Grille na węgiel drzewny używane są na zewnątrz, często w wilgotnym środowisku. Później mogą być transportowane i dopiero w lokalu podlegają czyszczeniu. Sprzętom ze stali nierdzewnej takie warunki nie są straszne. Nie ma więc niebezpieczeństwa, że pokryją się one korozją i ulegną w ten sposób uszkodzeniu.

Aktywne filtry

Pokazano 1-2 z 2 pozycji