Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

REGAŁY ALUMINIOWO-POLIETYLENOWE

Regały do chłodni

Regał modułowy to jeden z obowiązkowych elementów wyposażenia każdej chłodni w lokalu gastronomicznym. To dzięki nim jesteś w stanie utrzymać porządek w jej wnętrzu. Jako właściciel restauracji prawdopodobnie zdajesz sobie sprawę z tego, że przy żywieniu zbiorowym nie mogą być to pierwsze, lepsze regały. 

Regały z profili aluminiowych

Regały aluminiowe do chłodni, dostępne w naszym sklepie, spełniają wszelkie normy, dzięki czemu nadają się do przetrzymywania na nich żywności. Rama wykonana z aluminium sprawia, że są one lekkie i w razie potrzeby bez problemu przesuniesz je w inne miejsce. Dodatkowym atutem są wytrzymałe półki z polipropylenu (przy równomiernym obciążeniu uniosą nawet do 150 kg), które umyjesz w zmywarce. W ten sposób z łatwością zachowasz higienę i czystość w chłodni.

Regały aluminiowo-polietylenowe

Taka kombinacja materiałów sprawia, że regały z powodzeniem ustawisz zarówno w chłodni, jak i mroźni. Dzięki nim utrzymasz wysokie standardy sanitarne, ponieważ półki jak profile regału są łatwe w czyszczeniu. Funkcjonalne otwory na poszczególnych platformach zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza, a co za tym idzie, minimalizują ryzyko przedwczesnego zepsucia się żywności.

Dodatkową zaletą takich regałów jest fakt, że posiadają one nie tylko półki, ale także poziomy z możliwością umieszczenia na nich specjalnych pojemników ze stali nierdzewnej na żywność. Jest to szczególnie przydatne w lokalach gastronomicznych, w których serwowane jedzenie umieszcza się w podgrzewanych bemarach. W ten sposób pojemnik z określonym daniem możesz wyjąć z chłodni i umieścić go bezpośrednio w bemarze. Tym samym oszczędzasz czas i ograniczasz ilość naczyń do zmywania.

Regał modułowy — dlaczego warto go wybrać?

Dostępne w naszym sklepie regały modułowe to funkcjonalne rozwiązanie z kilku powodów. Mają regulowane nóżki, dzięki czemu prawdopodobnie bez problemu dopasujesz ich wysokość do pomieszczeń chłodniczych i mroźni w twoim lokalu. 

Poza tym niemal każdy z modeli w ofercie ma opcję rozbudowy oraz tworzenia regałów narożnych. W ten sposób zaaranżujesz efektywnie przestrzeń w wybranym schowku, a w razie potrzeby zwiększysz powierzchnię do przechowywania, dokupując kolejne moduły. 

Co ciekawe, dostępne u nas regały możesz z powodzeniem zastosować nie tylko w mroźni czy chłodni, ale również w magazynach z temperaturą pokojową.  

Już dziś więc sprawdź ofertę naszego sklepu i wybierz regały, które najlepiej wpiszą się w potrzeby twojego lokalu gastronomicznego. 

Zastosowanie regałów aluminiowych

W nowoczesnej gastronomii, odpowiednie przechowywanie żywności w chłodniach i mroźniach jest równie ważne, jak przygotowanie posiłków. Dlatego też w Gastronet24.pl oferujemy szeroki wybór regałów aluminiowo-polietylenowych, które są idealnie przystosowane do zastosowania w niskich temperaturach. Regały aluminiowe, dzięki swojej odporności na korozję i łatwości w czyszczeniu, są doskonałym rozwiązaniem do przechowywania produktów w wymagających warunkach chłodniczych i mroźniczych.

Aluminiowo-polietylenowa konstrukcja tych regałów zapewnia nie tylko trwałość i stabilność, ale także bezpieczeństwo sanitarnego przechowywania żywności, co jest kluczowe dla zapobiegania kontaminacji krzyżowej i utrzymania wysokich standardów higienicznych. W sklepie Gastronet24.pl dostępne są różnorodne modele regałów, które mogą być łatwo konfigurowane i dostosowane do specyficznych potrzeb każdej kuchni, zarówno pod względem rozmiarów, jak i układu przestrzennego. Dzięki ich modułowej budowie, możliwe jest efektywne zagospodarowanie przestrzeni w chłodni czy mroźni, co maksymalizuje organizację i dostępność przechowywanych produktów.

Pokazano 1-12 z 26 pozycji

Regały aluminiowe to uniwersalne rozwiązanie do przechowywania, które sprawdzi się w wielu miejscach. Idealnie pasują do restauracji, hoteli, szkół i szpitali, gdzie higiena i organizacja są kluczowe. Są również doskonałym wyborem dla magazynów spożywczych, umożliwiając efektywne składowanie żywności w chłodniach i mroźniach. Dzięki swojej wytrzymałości i łatwości czyszczenia regały aluminiowe są praktycznym rozwiązaniem do organizacji przestrzeni.

Regały aluminiowe to rozwiązanie o wysokiej wytrzymałości, zdolne do znoszenia dużych obciążeń. Ich zdolność nośna może się różnić w zależności od modelu i konstrukcji, ale niektóre modele mogą wytrzymać nawet kilkaset kilogramów na jednej półce. Dlatego przed zakupem regału aluminiowego zawsze warto sprawdzić jego maksymalne obciążenie, aby upewnić się, że spełnia on nasze wymagania.

Przy wyborze regałów aluminiowych warto zwrócić uwagę na kilka czynników. Kluczowe są jakość wykonania i trwałość materiałów. Istotne jest także dobranie właściwych wymiarów regału do dostępnej przestrzeni oraz zapewnienie odpowiedniej liczby półek dla potrzeb przechowywania. Nie zapomnij sprawdzić możliwości rozbudowy regałów oraz dostępności dodatkowego wyposażenia, takiego jak specjalne pojemniki czy akcesoria ułatwiające organizację przestrzeni.