Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

REGAŁY ALUMINIOWO-POLIETYLENOWE

Regały do chłodni

Regał modułowy to jeden z obowiązkowych elementów wyposażenia każdej chłodni w lokalu gastronomicznym. To dzięki nim jesteś w stanie utrzymać porządek w jej wnętrzu. Jako właściciel restauracji prawdopodobnie zdajesz sobie sprawę z tego, że przy żywieniu zbiorowym nie mogą być to pierwsze, lepsze regały. 

Regały z profili aluminiowych

Regały aluminiowe do chłodni, dostępne w naszym sklepie, spełniają wszelkie normy, dzięki czemu nadają się do przetrzymywania na nich żywności. Rama wykonana z aluminium sprawia, że są one lekkie i w razie potrzeby bez problemu przesuniesz je w inne miejsce. Dodatkowym atutem są wytrzymałe półki z polipropylenu (przy równomiernym obciążeniu uniosą nawet do 150 kg), które umyjesz w zmywarce. W ten sposób z łatwością zachowasz higienę i czystość w chłodni.

Regały aluminiowo-polietylenowe

Taka kombinacja materiałów sprawia, że regały z powodzeniem ustawisz zarówno w chłodni, jak i mroźni. Dzięki nim utrzymasz wysokie standardy sanitarne, ponieważ półki jak profile regału są łatwe w czyszczeniu. Funkcjonalne otwory na poszczególnych platformach zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza, a co za tym idzie, minimalizują ryzyko przedwczesnego zepsucia się żywności.

Dodatkową zaletą takich regałów jest fakt, że posiadają one nie tylko półki, ale także poziomy z możliwością umieszczenia na nich specjalnych pojemników ze stali nierdzewnej na żywność. Jest to szczególnie przydatne w lokalach gastronomicznych, w których serwowane jedzenie umieszcza się w podgrzewanych bemarach. W ten sposób pojemnik z określonym daniem możesz wyjąć z chłodni i umieścić go bezpośrednio w bemarze. Tym samym oszczędzasz czas i ograniczasz ilość naczyń do zmywania.

Regał modułowy — dlaczego warto go wybrać?

Dostępne w naszym sklepie regały modułowe to funkcjonalne rozwiązanie z kilku powodów. Mają regulowane nóżki, dzięki czemu prawdopodobnie bez problemu dopasujesz ich wysokość do pomieszczeń chłodniczych i mroźni w twoim lokalu. 

Poza tym niemal każdy z modeli w ofercie ma opcję rozbudowy oraz tworzenia regałów narożnych. W ten sposób zaaranżujesz efektywnie przestrzeń w wybranym schowku, a w razie potrzeby zwiększysz powierzchnię do przechowywania, dokupując kolejne moduły. 

Co ciekawe, dostępne u nas regały możesz z powodzeniem zastosować nie tylko w mroźni czy chłodni, ale również w magazynach z temperaturą pokojową.  

Już dziś więc sprawdź ofertę naszego sklepu i wybierz regały, które najlepiej wpiszą się w potrzeby twojego lokalu gastronomicznego. 

Pokazano 1-12 z 27 pozycji