Aktywne filtry

Filtr producentów

Cena

  • 1 598,00 zł - 62 393,00 zł

    -

Długość (mm)

Szerokość (mm)

Wysokość (mm)

Głębokość (mm)

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Kompleksowe realizacje

WITRYNY CHŁODNICZE

Lodówki witryny chłodnicze

Efektownie prezentuj swoje produkty klientom w witrynie chłodniczej:

  • W naszej ofercie znajdziesz różnorodne witryny chłodnicze, w tym te, które spełniają normę Gastronorm / GN
  • Cukiernicza witryna chłodnicza na długo zapewni świeżość Twoim ciastom
  • Jeśli prowadzisz restaurację sushi, koniecznie musi się tam znaleźć witryna do sushi
  • W pubie, fast-foodzie czy restauracji - nie może zabraknąć tam urządzenia chłodniczego do napojów

Dzięki naszym witrynom chłodniczym bezpiecznie przechowasz swoje produkty w dopasowanej do ich potrzeb, niskiej temperaturze. Pozostaną one świeże przez długi czas, a Twoi klienci będą mieli do czynienia z nowoczesną, estetyczną formą prezentacji potraw. Jeśli potrzebujesz witryn o specjalnym przeznaczeniu - do ciast, na potrzeby sushi czy choćby przechowywania butelek - znajdziesz je w naszej ofercie.

Witryny chłodnicze przeszklone

Witryny chłodnicze są świetną formą prezentacji produktów żywnościowych, które muszą być przechowywane w niskiej temperaturze. Z jednej strony dzięki takiemu rozwiązaniu klient doskonale widzi potrawy lub produkty, które będzie kupował. Z drugiej zaś, są one utrzymywane w niskiej temperaturze, dzięki czemu znacząco zwiększa się ich przydatność do spożycia. Witryny chłodnicze mogą mieć różną formę. Mogą występować w postaci stołu, na którym wyłożono ryby lub inne świeże produkty. Mogą mieć też kształt przeszklonej szafy, która jest wyposażona w drzwi. Dzięki temu nie tylko spełniają swoją funkcję chłodniczą, ale także pomagają klientom w łatwym wyborze spomiędzy oferowanych przez ciebie produktów. Znaczna ilość naszych klientów szuka urządzeń chłodniczych, spełniających konkretne kryteria.

Dla prezentacji zawartości na potrzeby klientów z pewnością bardzo ważne jest efektywnie wyglądające przeszklenie witryny- przykładem może tu być Witryna chłodnicza z podświetlanym panelem Hendi. Innym warunkiem może być dopasowanie urządzenia do powszechnie stosowanej normy Gastronorm. W naszej ofercie jesteśmy w stanie zaproponować Ci wiele witryn nastawnych, które spełniają tę normę. Posiadamy w ofercie zarówno urządzenia gotowe do przechowywania pojemników o wielkości 1/1 GN, jak i mniejszych - 1/3 GN, a nawet GN 1/6. Jeśli ma dla Ciebie znaczenie głębokość pojemnika, w przypadku pojemników sushi może być to jedyne 20 mm, ale mamy również urządzenia, przeznaczone na pojemniki o głębokości nawet 150 mm.

Witryny chłodnicze cukiernicze

Posiadamy w sprzedaży witryny cukiernicze chłodnicze. W zależności od Twoich potrzeb, możesz zdecydować się na witrynę wolnostojącą albo witrynę nastawną. Nastawne witryny do ciast służyć mogą do efektownej prezentacji tortów, ciast oraz przekąsek. Efektowne oświetlenie diodowe zapewni doskonałą ekspozycję chłodzonych wyrobów cukierniczych.

Nasze wolnostojące urządzenia chłodnicze do ciast charakteryzują innowacyjne rozwiązania w zakresie utrzymania wilgotności. Dzięki temu prezentowane ciasta długo pozostają świeże i wyglądają atrakcyjne w oczach klientów. Efekty wizualne wzmacniane są poprzez oświetlenie LED każdej półki i blatu oraz podświetlenie spodu urządzenia, ale również poprzez wykończenia obudowy w dekorach lub kolorach podstawowych. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, byś do swojej witryny cukierniczej zamówił płytę laminowaną.

Witryny chłodnicze do sushi

Posiadamy w sprzedaży specjalne urządzenia, przeznaczone na ekspozycję w restauracjach sushi. Modele te mają możliwość eksponowania od czterech do ośmiu zgodnych z Gastronorm pojemników GN 1/3. To Ty zdecydujesz, czy wybierzesz model urządzenia chłodniczego z witryną, wykonaną ze szkła giętego czy też z szybami prostymi.

Nasze urządzenia do sushi posiadają system chłodzenia komory za pośrednictwem dwóch parowników. Dzięki temu są w stanie zapewnić idealny rozkład temperatur w całej komorze witryny. Wszystkie urządzenia do sushi posiadają w standardzie oświetlenie prezentowanej oferty.

Witryny chłodnicze do napojów

Posiadamy w swojej ofercie witryny służące do prezentacji butelek. W zależności od potrzeb, możesz wyposażyć swój lokal w różniące się wymiarami i pojemnością witryny z otwieranymi lub przesuwanymi drzwiami przeszklonymi. Czarna, malowana proszkowo obudowa nie będzie swoim wyglądem odciągać Twoich klientów od zawartości chłodziarki. Sprawi to, że oświetlenie komory urządzenia jeszcze lepiej wyeksponuje ofertę, którą prezentujesz na potrzeby gości Twojego lokalu.

Ilekroć Ty lub Twoi klienci sięgniecie po zawartość witryny, po jej zamknięciu wymuszony obieg powietrza natychmiast wyrówna poziom temperatury we wnętrzu chłodziarki do butelek. Samodomykające się drzwi z blokadą pomogą Ci z kolei wtedy, gdy w trakcie obsługi dużej ilości gości mógłbyś przypadkowo zapomnieć je zamknąć. Możesz być pewien, że cokolwiek znajdzie się w Twojej chłodziarce do butelek, zawsze będzie miało taką temperaturę, jak planowałeś.

Aktywne filtry

Dostępność: 4 tygodnie
Producent: Stalgast
Kod produktu: 852120

Witryna chłodnicza 120 l Stalgast 852120

Cena podstawowa 3 649,41 zł Cena 2 810,05 zł
Netto 2 284,59 zł bez VAT
  • -23%
Pokazano 1-12 z 162 pozycji