Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

WITRYNY CHŁODNICZE

Lodówki witryny chłodnicze

Efektownie prezentuj swoje produkty klientom w witrynie chłodniczej:

  • W naszej ofercie znajdziesz różnorodne witryny chłodnicze, w tym te, które spełniają normę Gastronorm / GN
  • Cukiernicza witryna chłodnicza na długo zapewni świeżość Twoim ciastom
  • Jeśli prowadzisz restaurację sushi, koniecznie musi się tam znaleźć witryna do sushi
  • W pubie, fast-foodzie czy restauracji - nie może zabraknąć tam urządzenia chłodniczego do napojów

Dzięki naszym witrynom chłodniczym bezpiecznie przechowasz swoje produkty w dopasowanej do ich potrzeb, niskiej temperaturze. Pozostaną one świeże przez długi czas, a Twoi klienci będą mieli do czynienia z nowoczesną, estetyczną formą prezentacji potraw. Jeśli potrzebujesz witryn o specjalnym przeznaczeniu - do ciast, na potrzeby sushi czy choćby przechowywania butelek - znajdziesz je w naszej ofercie.

Witryny chłodnicze przeszklone

Witryny chłodnicze są świetną formą prezentacji produktów żywnościowych, które muszą być przechowywane w niskiej temperaturze. Z jednej strony dzięki takiemu rozwiązaniu klient doskonale widzi potrawy lub produkty, które będzie kupował. Z drugiej zaś, są one utrzymywane w niskiej temperaturze, dzięki czemu znacząco zwiększa się ich przydatność do spożycia. Witryny chłodnicze mogą mieć różną formę. Mogą występować w postaci stołu, na którym wyłożono ryby lub inne świeże produkty. Mogą mieć też kształt przeszklonej szafy, która jest wyposażona w drzwi. Dzięki temu nie tylko spełniają swoją funkcję chłodniczą, ale także pomagają klientom w łatwym wyborze spomiędzy oferowanych przez ciebie produktów. Znaczna ilość naszych klientów szuka urządzeń chłodniczych, spełniających konkretne kryteria.

Dla prezentacji zawartości na potrzeby klientów z pewnością bardzo ważne jest efektywnie wyglądające przeszklenie witryny- przykładem może tu być Witryna chłodnicza z podświetlanym panelem Hendi. Innym warunkiem może być dopasowanie urządzenia do powszechnie stosowanej normy Gastronorm. W naszej ofercie jesteśmy w stanie zaproponować Ci wiele witryn nastawnych, które spełniają tę normę. Posiadamy w ofercie zarówno urządzenia gotowe do przechowywania pojemników o wielkości 1/1 GN, jak i mniejszych - 1/3 GN, a nawet GN 1/6. Jeśli ma dla Ciebie znaczenie głębokość pojemnika, w przypadku pojemników sushi może być to jedyne 20 mm, ale mamy również urządzenia, przeznaczone na pojemniki o głębokości nawet 150 mm.

Witryny chłodnicze cukiernicze

Posiadamy w sprzedaży witryny cukiernicze chłodnicze. W zależności od Twoich potrzeb, możesz zdecydować się na witrynę wolnostojącą albo witrynę nastawną. Nastawne witryny do ciast służyć mogą do efektownej prezentacji tortów, ciast oraz przekąsek. Efektowne oświetlenie diodowe zapewni doskonałą ekspozycję chłodzonych wyrobów cukierniczych.

Nasze wolnostojące urządzenia chłodnicze do ciast charakteryzują innowacyjne rozwiązania w zakresie utrzymania wilgotności. Dzięki temu prezentowane ciasta długo pozostają świeże i wyglądają atrakcyjne w oczach klientów. Efekty wizualne wzmacniane są poprzez oświetlenie LED każdej półki i blatu oraz podświetlenie spodu urządzenia, ale również poprzez wykończenia obudowy w dekorach lub kolorach podstawowych. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, byś do swojej witryny cukierniczej zamówił płytę laminowaną.

Witryny chłodnicze do sushi

Posiadamy w sprzedaży specjalne urządzenia, przeznaczone na ekspozycję w restauracjach sushi. Modele te mają możliwość eksponowania od czterech do ośmiu zgodnych z Gastronorm pojemników GN 1/3. To Ty zdecydujesz, czy wybierzesz model urządzenia chłodniczego z witryną, wykonaną ze szkła giętego czy też z szybami prostymi.

Nasze urządzenia do sushi posiadają system chłodzenia komory za pośrednictwem dwóch parowników. Dzięki temu są w stanie zapewnić idealny rozkład temperatur w całej komorze witryny. Wszystkie urządzenia do sushi posiadają w standardzie oświetlenie prezentowanej oferty.

Witryny chłodnicze do napojów

Posiadamy w swojej ofercie witryny służące do prezentacji butelek. W zależności od potrzeb, możesz wyposażyć swój lokal w różniące się wymiarami i pojemnością witryny z otwieranymi lub przesuwanymi drzwiami przeszklonymi. Czarna, malowana proszkowo obudowa nie będzie swoim wyglądem odciągać Twoich klientów od zawartości chłodziarki. Sprawi to, że oświetlenie komory urządzenia jeszcze lepiej wyeksponuje ofertę, którą prezentujesz na potrzeby gości Twojego lokalu.

Ilekroć Ty lub Twoi klienci sięgniecie po zawartość witryny, po jej zamknięciu wymuszony obieg powietrza natychmiast wyrówna poziom temperatury we wnętrzu chłodziarki do butelek. Samodomykające się drzwi z blokadą pomogą Ci z kolei wtedy, gdy w trakcie obsługi dużej ilości gości mógłbyś przypadkowo zapomnieć je zamknąć. Możesz być pewien, że cokolwiek znajdzie się w Twojej chłodziarce do butelek, zawsze będzie miało taką temperaturę, jak planowałeś.

Najwyższej jakości witryny chłodnicze

W naszej ofercie znajdziesz najwyższej jakości witryny chłodnicze, które spełnią wszelkie oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Ze względu na wygodę i efektywność prezentacji spożywczych produktów, witryna chłodnicza jest nieodzownym elementem wielu biznesów.

Dostępne warianty obejmują m.in. witrynę szklaną chłodniczą – charakteryzującą się przejrzystością, idealną do eksponowania produktów w niskiej temperaturze, niezależnie od tego, czy są to ryby, mięso czy świeże owoce i warzywa. Dzięki szklanemu wykończeniu, klienci mogą z łatwością zobaczyć i wybrać produkty, które najlepiej odpowiadają ich gustowi.

Witryna chłodnicza ekspozycyjna to z kolei propozycja dla tych, którzy chcą wyróżnić swoje wyroby. Idealne do wystawiania tortów, ciast czy sushi, te witryny utrzymują idealne warunki na długi czas, co gwarantuje świeżość i smak naszych produktów.

Wszystkie nasze witryny wyposażone są w szereg najnowszych technologii, które świadczą o ich jakości, takie jak systemy regulacji temperatury, energooszczędne oświetlenie LED i wiele innych funkcji.

Witryny na ciasto i napoje - idealne rozwiązanie dla każdej gastronomii

W gastronomii każdy, nawet najdrobniejszy szczegół ma znaczenie. Dlatego warto skupić się m.in. na wyborze odpowiednich urządzeń, które pomogą w prezentacji Twoich produktów. Do takich zaliczają się zarówno witryny chłodnicze na ciasto, jak i na napoje. Te urządzenia są niezbędne w każdej cukierni, kawiarni, czy restauracji, podkreślając wyjątkowość oferty i dbając o jakość prezentowanych produktów.

Witrynka chłodnicza do ciast to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą zachwycić swoich gości wyśmienitymi wypiekami. Dzięki nowoczesnym technologiom, zachowuje ona idealne warunki, tak by ciasta pozostały długo świeże. Przechowywanie w niskiej temperaturze gwarantuje idealną konsystencję kremów i ciast, a szklana obudowa pozwala na stylową prezentację asortymentu przy jednoczesnym zapewnieniu łatwej dostępności do produktów. Tym samym witryna chłodnicza gastronomiczna nie tylko spełnia ważną funkcję w przechowywaniu ciast, ale również stanowi atrakcyjną ekspozycję, która zachęca klientów do zakupu.

Podobnie dzieje się w przypadku witryn chłodniczych do napojów. Ich celem jest utrzymanie odpowiedniej temperatury napojów, co jest istotne dla zachowania ich oryginalnego smaku i świeżości. Szklane drzwi pozwalają na łatwy wybór, a energooszczędne oświetlenie LED odpowiednio podkreśla zawartość. Witryna ta jest nie tylko funkcjonalna, ale przede wszystkim dobrze się prezentuje.

Jak wybrać odpowiednią witrynę chłodniczą dla Twojego biznesu?

Pamiętajmy, iż witryna szklana chłodnicza jest nie tylko praktycznym, ale również estetycznym elementem naszego biznesu. Jednym z głównych aspektów, na które powinniśmy zwrócić uwagę, jest dopasowanie jej wyglądu do reszty wystroju. To, jak prezentuje się nasza witrynka chłodnicza może mieć wpływ na przyciągnięcie potencjalnych klientów. Zarówno jej rozmiar, jak i kształt, powinny harmonizować z ogólną aranżacją wnętrza. Duże znaczenie ma także jej funkcjonalność. Witryna chłodnicza powinna zapewniać odpowiednie warunki do przechowywania produktów, tak aby były one zawsze świeże i smaczne. Istotne jest również utrzymanie odpowiedniej temperatury we wnętrzu urządzenia. Przed zakupem warto zorientować się także, jakie są koszty eksploatacji takiego urządzenia, w tym zużycie energii.

Pokazano 1-12 z 188 pozycji

Popularne typy witryn chłodniczych to m.in. witryny z oświetleniem, idealne do wyeksponowania produktów spożywczych. Witryny przeszklone oferują doskonałą widoczność i estetykę. Witryny cukiernicze są niezbędne w każdej cukierni, a witryny do sushi zapewniają odpowiednie warunki do przechowywania świeżo wykonanych dań. Witryny do napojów to kolejna opcja, ułatwiająca przechowywanie i serwowanie zimnych napojów.

Wybór odpowiedniej witryny chłodniczej jest kluczowy i zależy od potrzeb oraz rodzaju prowadzonej działalności. Dla cukierni idealnym rozwiązaniem będzie specjalna witryna cukiernicza, podczas gdy restauracja sushi wymaga dedykowanej do tego celu witryny. Należy także pamiętać o dopasowaniu urządzenia do normy Gastronorm, co zapewni odpowiednie warunki przechowywania produktów. Niezwykle istotne jest również estetyczne dopasowanie wyglądu zewnętrznego i oświetlenia witryny do reszty wystroju.

Witryny chłodnicze wymagają regularnej pielęgnacji. Ich czyszczenie powinno odbywać się za pomocą łagodnych środków, specjalnie przeznaczonych do tego typu urządzeń. Należy zdecydowanie unikać silnych detergentów, które mogą uszkodzić powierzchnię urządzenia. Ostre narzędzia lub gąbki również nie są zalecane, ponieważ mogą porysować szklaną lub plastikową powierzchnię witryny. Pamiętaj o regularnym przeprowadzaniu takich czynności dla utrzymania higieny i wydajności Twojej witryny chłodniczej.