Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

POJEMNIKI

Szeroka gama pojemników na ręczniki i papiery w ofercie naszego sklepu internetowego:

  • Pojemniki na papier toaletowy w rolach i listkach
  • Mechaniczne oraz bezdotykowe podajniki ręczników papierowych
  • Podajniki na serwetki gastronomiczne, ściereczki nasączone i torebki higieniczne
  • Podajniki na papierowe podkładki na deskę sedesową

Oferta naszego sklepu internetowego obejmuje szeroką gamę pojemników na papier toaletowy, ręczniki papierowe oraz serwetki gastronomiczne. Posiadamy również pojemniki na torebki higieniczne, nasączone ściereczki oraz papierowe podkładki higieniczne na deskę sedesową. Zapraszamy do zapoznania się szeroką gamą pojemników na papiery i ręczniki, dostępną w naszym sklepie internetowym.

Pojemniki na papier i ręczniki w lokalach gastronomicznych

Dzięki naszej ofercie pojemników na papiery i ręczniki pracownikom znacznie łatwiej utrzymać higienę w Twoim lokalu. Od niej z kolei zależy, jak Twój lokal będzie postrzegany przez potencjalnych klientów. Choćby z tego powodu warto zwrócić uwagę na jakże często pomijany aspekt w firmach gastronomicznych. Wielu klientów boi się zatrucia, dlatego jeśli Twój lokal będzie wyglądał na czysty i zachowujący wysokie standardy higieny, może to przełożyć się na zaufanie klientów, a w konsekwencji – na jego sukces.

Często jedną z pierwszych wizytówek Twojej firmy jest toaleta, którą klienci odwiedzają jeszcze przed złożeniem zamówienia. Do podjęcia decyzji może im wystarczyć informacja o jej stanie higieny. Ważne jest, by już na pierwszy rzut oka sprawiała wrażenie zadbanej i czystej, ponieważ opinia na jej temat będzie rzutować na postrzeganie całego lokalu. Dzięki takiej wizytówce możesz sprawić, że klient zdecyduje się dokonać zamówienia lub opuścić lokal przed zapoznaniem się z informacją o serwowanych w Twojej firmie potrawach. Warto wyposażyć firmowe toalety w profesjonalne, utrzymane w czystości pojemniki na papier toaletowy i papierowe ręczniki by pokazać, że w zakresie utrzymania higieny firma dba nawet o najdrobniejsze szczegóły. Warto zastanowić się również nad dodatkowym sprzętem – pojemnikami na serwetki gastronomiczne, torebki higieniczne, nasączone ściereczki lub papierowe podkładki higieniczne na deskę sedesową.

Pojemniki na ręczniki papierowe i serwetki gastronomiczne

W ofercie producentów pojemników znajdują się zarówno te na ręczniki pojedyncze składane w literę „Z” lub „V”, jak i na ręczniki papierowe w rolach. Ręczniki papierowe doskonale sprawdzają się w wielu zastosowaniach, jednak zazwyczaj używamy ich w kuchni. Są one miękkie i delikatne, a co za tym idzie - nie rysują szkła. Doskonale nadadzą się do wycierania luster czy okien. Dzięki zastosowaniu jednorazowych ręczników papierowych można zaoszczędzić na praniu ręczników wielorazowych. Sprawdzają się też jako pochłaniacz tłuszczu - z frytek, placków ziemniaczanych, a nawet rosołu. Dzięki pojemnikom można je przechowywać w bezpieczny, zorganizowany sposób.

Pojemniki na ręczniki papierowe występują w wersji bezdotykowej oraz tradycyjnej. Dzięki wbudowanemu czujnikowi zbliżeniowemu bezdotykowy podajnik ręczników papierowych cechuje się automatycznym wysuwem ręcznika. Urządzenie takie jest w stanie pomieścić nawet dużą rolkę. Automatyczny mechanizm pozwala ustawić długość wysuwanego ręcznika na 20, 30 lub 40 centymetrów.

Pojemniki na papier toaletowy i podkładki na deskę sedesową

Pojemniki na papier toaletowy występują w dwóch formach, dostosowanych do podawania dwóch dostępnych na rynku rodzajów papieru. Mogą to być zatem pojemniki na papier toaletowy w rolkach lub te na składane w literę „Z” listki. W zależności od budowy pojemniki rolkowe są dostosowane do małych lub dużych rolek papieru toaletowego. Część z nich posiada okienko, dzięki któremu można kontrolować pozostałą jeszcze ilość papieru. Niektóre z tych sprzętów posiadają miejsce na dodatkową rolkę, którą można szybko wymienić, gdy bieżąca się zużyje. Cechą pojemników listkowych jest parametr określający, jak wiele listków papieru są w stanie one zmieścić.

W naszym sklepie internetowym znaleźć można także pojemniki na papierowe podkładki higieniczne na deskę sedesową. Montowane w nich wymienne wkłady zawierają sto sztuk wykonanych z papieru podkładek higienicznych. Dzięki możliwości zamknięcia na kluczyk masz pewność, że zawartość pojemnika będzie chroniona przed niepowołanym dostępem.

Pokazano 1-12 z 146 pozycji