Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

SUSZARKI DO RĄK KIESZENIOWE

Długa kolejka do łazienki, brak ręczników do rąk czy jego zużyte listki wysypujące się z kosza potrafią obniżyć zadowolenie klienta z wizyty w restauracji lub barze. W gastronomii warto zadbać o najdrobniejszy szczegół i zaprojektować łazienkę tak, aby była jak najbardziej praktyczna. Idealnie sprawdzą się do tego oferowane w naszym sklepie suszarki kieszeniowe do rąk. Dodatkowo pomogą ci zaoszczędzić. Sprawdź!

Suszarka do rąk kieszeniowa: co warto o niej wiedzieć?

Z łazienek w twoim lokalu codziennie korzysta kilkadziesiąt, a może nawet kilkaset osób? W takim razie to idealne miejsce dla suszarki do rąk! Co istotne, miesięczne koszta utrzymania tego praktycznego urządzenia są niewielkie (zużywa niedużo prądu). Ponadto wystarczy kilka sekund, by przy jego użyciu całkowicie wysuszyć ręce! A to dzięki wysokiej prędkości (ponad 600 km/h), z jaką wydmuchuje powietrze.  

Czym różni się suszarka kieszeniowa od innych urządzeń tego typu?

Te urządzenia ściągają wodę z rąk za pomocą silnego, wąskiego strumienia powietrza (inne natomiast z reguły osuszają dłonie za pomocą gorącego powietrza, przez co woda odparowuje). Dzięki tej metodzie suszenie przebiega w 7 do 18 sekund, co przekłada się na mniejsze zużycie energii. 

Co więcej, suszarki kieszeniowe są z reguły wykonane z trwałego tworzywa ABS. Jest ono bardzo twarde i odporne na uszkodzenia (zarysowania czy pęknięcia), dzięki czemu stworzone z niego urządzenie posłuży ci przez wiele lat!

Elektryczna suszarka do rąk: niezwykle cicha

W dostępnych w ofercie naszego sklepu Gastronet24 suszarkach zastosowano silniki bezszczotkowe. Dzięki temu mają one większą sprawność energetyczną, a także dłuższą żywotność. Ponadto pracują ciszej. Przekłada się to na przyjemniejsze korzystanie z urządzeń, a także na to, że suszarka sprawdzi się zamontowana nawet w takiej łazience, która graniczy z innym ważnym pomieszczeniem, w którym pracy nie mogą zakłócać hałasy dobiegające zza ściany (np. z salą konferencyjną). 

Kieszeniowa suszarka do rąk: higieniczne rozwiązanie dla twojego lokalu czy biura

Większość suszarek oferowanych w tej kategorii ma wbudowane filtry powietrza HEPA. Mają on za zadanie m.in. zatrzymanie zanieczyszczeń (pyłków, kurzu, drobnoustrojów — zastępują w pomieszczeniu oczyszczacz powietrza). Z reguły w urządzeniach można również zastosować wkłady zapachowe. Dzięki nim po każdym użyciu suszarki w pomieszczeniu unosi się przyjemna woń. 

W naszej ofercie znajdziesz suszarki w kilkunastu wersjach kolorystycznych (te mniej klasyczne odcienie są produkowane na zamówienie). Dzięki temu łatwo dopasujesz ich barwę do stylu łazienek w swoim lokalu. Sprawdź!

Pokazano 1-8 z 8 pozycji