Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

MATRYCE

Końcówki do maszynek do produkcji makaronu

Poznaj matryce do maszynek do makaronu z oferty naszego sklepu internetowego:

          Matryca do produkcji spaghetti

          Końcówki do makaronów tagliolini, pappardelle, fettuccine, capelli d‘angelo i bigoli

          Pokrywy zamykające do maszynki do makaronu

          Matryce do gnocchi, fusilli, caserecce, pasta sfoglia oraz cannellone

Zapoznaj się z naszą ofertą akcesoriów do maszynek do makaronu. Znajdziesz tu wiele matryc, które świetnie się sprawdzą w Twoim lokalu gastronomicznym. Posiadamy w sprzedaży najbardziej popularne końcówki, które są przeznaczone do produkcji spaghetti. Poza tym możemy Ci zaoferować wiele innych wzorów: do makaronów tagliolini, pappardelle, fettuccine, capelli d‘angelo i bigoli. Jeśli chodzi o pasty o większej gramaturze, zaopatrzysz się ty w końcówki gnocchi, fusilli, caserecce, pasta sfoglia i cannellone. Po zakończeniu pracy warto będzie też skorzystać z pokrywy zamykającej do maszynki do makaronu. Poznaj lepiej tę kategorię akcesoriów kuchennych i wybierz te, które najlepiej sprawdzą się w Twoim lokalu gastronomicznym. Zapraszamy do zakupów!

Końcówki do maszynek do makaronu

Nie każdy lubi makaron ze sklepu i nie zawsze jest uzasadnione jego użycie. Nie można oczywiście też zbyt daleko odbiegać w drugą stronę i twierdzić, że tylko samodzielnie robione pasty nadają się do jedzenia. Prawda jak zawsze leży gdzieś pośrodku i w niektórych przypadkach gotowe produkty sprawdzą się doskonale, podczas gdy w innych wypadałoby samodzielnie zadbać o całą produkcję. Jak to zrobić? W przypadku fettuccine czy tagliatelle nie jest to trudne. Wystarczy podstawowa maszynka do makaronu – bez trudu znajdziesz je w naszym sklepie internetowym. Co jednak w przypadku bardziej złożonych wzorów? Do tego celu możesz skorzystać z maszynek i dostosowanych do nich końcówek. Pozwalają one stworzyć wiele różnych wzorów, dzięki którym Twoja kuchnia nabierze prawdziwie włoskiego charakteru.

Matryca końcówka do makaronu spaghetti

Jeśli mielibyśmy wymieniać nazwy makaronów, najprawdopodobniej najczęściej pojawiałaby się jedna z nich. Mowa oczywiście o spaghetti! To właśnie potrawy które powstały na ich bazie najczęściej kojarzą się nam z Półwyspem Apenińskim. Jeśli Twoi klienci kochają tę wersję pasty, możesz im zapewnić makarony własnej produkcji. Znajdziesz tu kilka wersji matryc do „nitek” – te o otworach wielkości jednego, dwóch albo trzech milimetrów.

Rodzaje matryc do maszynki do makaronu

Załóżmy jednak, że myślisz o czymś więcej niż maszynka do spaghetti. Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Z końcówkami do makaronów możesz przygotować wiele różnych odmian past. Zarówno tych o mniejszej jak i większej gramaturze, dłuższych i krótszych. Można by długo wymieniać ich cechy, ale jako znawca z pewnością chcesz poznać ich nazwy. Bez trudu wykonasz gnocchi, fusilli, caserecce, pasta sfoglia oraz cannellone. Również przygotowanie makaronów tagliolini, pappardelle, fettuccine, capelli d‘angelo i bigoli nie sprawi Ci żadnego kłopotu. A wszystko to z pomocą zaledwie jednego urządzenia i kilku wymiennych matryc!

Pokazano 1-9 z 9 pozycji