Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

WÓZKI PIEKARNICZE

Zajmujesz się wypiekiem pieczywa i potrzebujesz odpowiedniego sprzętu, dzięki któremu Twoja praca będzie przebiegać sprawniej? Doskonale się składa, ponieważ wózek piekarniczy z oferty GastroNet24.pl jest dokładnie tym, czego szukasz!

Wózek na blachy piekarnicze może mieć różne wymiary. Zarówno te zewnętrzne, jak też prowadnic. Najczęściej spotykane modele mieszczą pojemniki GN i tace piekarnicze o rozmiarach GN 1/1 lub GN 2/1. To jednak nie wszystkie możliwości, ponieważ - jak to w piekarnictwie - część ze sprzętów przystosowano do specyficznego rozmiaru tac piekarniczych, czyli 600x400 milimetrów. Wysokość wózków waha się pomiędzy 850 a 1720 milimetrów.

Poszczególne modele różnią się między sobą ilością prowadnic. W niektórych sprzętach może być ich 7, w innych zaś liczba ta dochodzi nawet do 17. Standardowo odstęp między prowadnicami wynosi od 75 do 85 mm. Ich konstrukcja jest wykonana w ten sposób, by wyeliminować ryzyko spadania naczyń w trakcie transportu. Wózek do pieca o mniejszej ilości prowadnic najczęściej jest dość niski, w związku z czym zazwyczaj wyposaża się go również w praktyczny blat roboczy. Może on w razie czego służyć więc też jako przenośny stół ze stali nierdzewnej.

Dodatkową zaletą jest wykonanie wózków ze stali nierdzewnej. Materiał ten sprawia, że sprzęt jest bardzo odporny na wiele zagrożeń. Zaliczyć do nich można oczywiście korozję, ale też kilka innych: wysoką temperaturę, znaczną część kwasów oraz zasad, a także uszkodzenia mechaniczne. Solidność stali nierdzewnej wpływa też na znacznie lepszą stabilność konstrukcji.

Wózki wyposaża się w cztery obrotowe kółka, z czego dwa mają też hamulce. Specjalne gumowe odbojniki chronią zarówno wózek jak i urządzenia kuchenne, które mógłby uszkodzić. Niektóre z modeli wyposaża się dodatkowo w pokrowiec ochronny. Inne z kolei wykonano w taki sposób, by dało się je zsunąć tak żeby zajmowały jak najmniejszą przestrzeń w kuchni lub magazynie.

Wózek piekarniczy - konieczność w Twojej firmie?

Odpowiedni wózek do blach odmieni działanie Twojej firmy. Dlatego jest on obowiązkowym wyposażeniem praktycznie każdej piekarni. Jego stosowanie niesie ze sobą wiele korzyści:

  1. prowadnice, dzięki którym naczynia nie spadają podczas transportu
  2. solidna i stabilna, trudna do przewrócenia konstrukcja
  3. odstępy między prowadnicami zapewniające możliwość transportu zarówno blach jak i pojemników gastronomicznych

Wybierz wózek do piekarni z naszego sklepu i ciesz się szybszym i sprawniejszym działaniem Twoich pracowników. Nie wiesz, który z modeli najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie? Żaden problem! Nasi konsultanci z przyjemnością pomogą Ci w wyborze. Zapraszamy Cię do zakupów oraz do kontaktu z GastroNet24.pl!

Pokazano 1-6 z 6 pozycji