Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

WÓZKI HOTELOWE

Możesz w prosty sposób zorganizować pracę Twojej obsługi hotelowej, a wszystko to dzięki jednemu prostemu sprzętowi. Wózek serwisowy hotelowy pozwala pracownikom bez trudu przemieszczać się pomiędzy pokojami - bez konieczności wielokrotnego przenoszenia prania bądź naczyń w tę i z powrotem.

Wózek hotelowy na brudną pościel pomaga Twoim pracownikom sprawniej pracować. W jaki sposób? Jeśli osoba odpowiedzialna za pranie miałaby całość pościeli nosić we własnych rękach, byłoby to dla niej bardzo trudne zadanie. W trakcie jednego “kursu” mogłaby przenieść ograniczoną, niewielką ilość rzeczy. Dzięki odpowiedniemu sprzętowi ma możliwość przemieszczać się pomiędzy pokojami, stopniowo zapełniając worek na pranie. I dopiero wtedy, kiedy będzie on już całkowicie pełen, jechać do pralni. Konstrukcja takich wózków opiera się na szkielecie ze stali nierdzewnej oraz zdejmowanego worka. Można go zatem okresowo ściągać i prać. Całość oparta jest też na czterech kołach, z czego dwa są skrętne. Ułatwia to manewrowanie wózkiem gdy jest on pełny.

Wózek hotelowy do sprzątania prania to jedno, natomiast inna odmiana wózków do hoteli to modele do przewożenia naczyń. Dzięki przystosowaniu do transportu koszy na naczynia i dodatkowym pojemnikom do brudnej zastawy stołowej pracownik hotelu nie musi już zastanawiać się, jak zorganizować swoją pracę. Wszystko ma w jednym miejscu. Kółka skrętne również tutaj dają możliwość łatwiejszego manewrowania. W przypadku tych modeli wszystkie cztery kółka mają możliwość skręcania. Bardziej złożone warianty tych sprzętów dają możliwość blokowania części kółek. Są też wyposażone w ociekacz, co umożliwia transport naczyń bezpośrednio ze zmywalni. W niektórych przypadkach jest jeszcze jedno dodatkowe ułatwienie dla pracowników - element do zawieszania worka na śmieci. Pozwala to na bieżąco zająć się również ich sprzątaniem.

Wózki na pranie i naczynia - czy musisz je mieć?

Wyposażenie wózka pokojowej sprawi, że ze zdziwieniem spojrzysz na to jak była dotąd zorganizowana praca obsługi Twojej firmy. Dlatego właśnie sprzęt ten powinien być niezbędnym wyposażeniem każdego hotelu. Dzięki jego zastosowaniu Twoi pracownicy bez trudu:

  1. przetransportują za jednym razem większą ilość rzeczy do prania lub naczyń
  2. ograniczą ilość talerzy tłuczonych w trakcie przenoszenia
  3. zaoszczędzą znaczne ilości czasu

Przejrzyj wózki hotelowe dla pokojowych dostępne w GastroNet24.pl i wybierz odpowiedni model do Twojej firmy. Nie wiesz, który z nich będzie idealny dla Ciebie? To żaden kłopot - po prostu napisz lub zadzwoń do nas, a my doradzimy Ci jaki model sprawdzi się w warunkach w których prowadzisz biznes. Skontaktuj się i wybierz sprzęt dla swojej firmy. Zapraszamy!

Dostępność: 48h
Producent: Amerbox
Kod produktu: 691083

Wózek na pranie 691083 Amerbox

Cena podstawowa 589,17 zł Cena 412,42 zł
Netto 335,30 zł bez VAT
  • -30%
Pokazano 1-4 z 4 pozycji