Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

ŚRODKI DO CZYSZCZENIA PIEKARNIKA, GRILLA I PIECA

Brudny grill, piekarnik, piec?

Zabrudzona powierzchnia grilla, piekarnika lub pieca to nie lada wyzwanie dla wielu osób. Często tego typu zanieczyszczenia są bardzo trudne do usunięcia, a wielu osobom mogą kojarzyć się wręcz z problemem, który nigdy nie zostanie w pełni rozwiązany. Niezależnie od tego, czy poszczególny sprzęt należy do prywatnego gospodarstwa domowego, czy też do restauracji, na ratunek przybywają profesjonalne środki, płyny do czyszczenia grilla, a także do pieca oraz piekarnika. 

Przypalony piekarnik - spray do czyszczenia piekarnika to korzystne rozwiązanie

Spalony tłuszcz oraz inne fragmenty posiłków, które przywarły do wnętrza piekarnika to zabrudzenia, które są naprawdę ciężkie do zlikwidowania. Na dodatek trudno jest wyeliminować je na stałe - w końcu w trakcie normalnego, regularnego użytkowania z pewnością takie sytuacje będą się zdarzać. W tym wypadku warto zainwestować w preparaty do czyszczenia piekarnika, które są nie tylko skuteczne, ale także wydajne. Jednym z takich produktów jest środek do czyszczenia w formie sprayu, który skutecznie usuwa przypieczone zanieczyszczenia - MERIDA GRILLIN EXPRESS PLUS lub Extreme Booster. 

Środki do czyszczenia w sprayu są także niezwykle komfortowe w użytkowaniu - poręczne i lekkie, dlatego sprawdzą się wszędzie tam, gdzie czyszczenie trzeba wykonać szybko, lub ma się niewiele miejsca na przechowywanie pojemników na chemię w dużych rozmiarach. Profesjonalny środek do czyszczenia piekarnika to produkt, który ułatwi codzienne sprzątanie w każdym domu oraz restauracji.

Płyn do czyszczenia i mycia piekarnika - niezastąpiona pomoc w branży gastronomicznej i nie tylko

Dla wielu restauracji opłacalne jest zakupienie chemii do czyszczenia w większych butlach oraz pojemnikach. Pięciolitrowe opakowania płynów do czyszczenia pieców i piekarników są wydajne, korzystne ekonomicznie i mimo większej wagi - wciąż poręczne. Środek do mycia piekarnika Grease Away EL 25 skutecznie odtłuści zabrudzoną tłuszczem powierzchnię. Będzie to dobre rozwiązanie także dla gospodarstw domowych, które preferują jednorazowy zakup większej ilości chemii gospodarczej i mają wystarczającą ilość miejsca do jej przechowywania.

Płyn do mycia i czyszczenia pieca konwekcyjnego - na co zwrócić uwagę?

Chcąc wyczyścić piec konwekcyjny warto zwrócić uwagę na etykietę produktu i wybrać ten, który jest faktycznie dedykowany do tego typu pieców. ST M5 Red Fox jest dokładnie takim produktem, a do tego mieści się w dużym, praktycznym opakowaniu. Do każdego pieca skuteczny okaże się także wydajny żel o działaniu odtłuszczającym. Proszki, środki do czyszczenia pieca dostępne są w różnych, dogodnych pojemnościach. Mają silne działanie odtłuszczające, usuwają nawet najbardziej przytwierdzone zabrudzenia i przypalenia.

Sezon grillowy - jak wyczyścić brudnego grilla?

W sezonie grillowym, niezależnie od tego, czy grill jest wykorzystywany komercyjnie na szeroką skalę, czy w zaciszu domowego ogrodu, należy o niego szczególnie zadbać. Od tego zależy między innymi to, jak długo będzie mógł w pełni sprawnie służyć i prezentować się estetycznie, co jest niezwykle ważne w gastronomii. W ofercie sklepu gastronet24 dostępne są wysokiej jakości produkty, które skutecznie usuną najcięższe zabrudzenia.

Przydatny z pewnością okaże się środek MERIDA GRILLIN PLUS, który usuwa zatłuszczenia z emaliowanych powierzchni grilli. Dostępny jest zarówno w opakowaniu litrowym, jak i dziesięciolitrowym - dzięki temu Klient zawsze ma wybór optymalnej dla siebie pojemności. Preparat do czyszczenia grilla który zawsze warto mieć pod ręką planując grillowanie, to praktyczna pianka do usuwania tłuszczu i zabrudzeń w sprayu.

Pokazano 1-12 z 15 pozycji