Aktywne filtry

Filtr producentów

Cena

  • 8,00 zł - 380,00 zł

    -

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Kompleksowe realizacje

TACE KELNERSKIE

Nie chcesz już, by Twoi barmani i kelnerzy tłukli naczynia w trakcie ich transportowania? Mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość! Odpowiednia taca barowa jest w stanie znacznie zmniejszyć te straty. Wystarczy, że zaopatrzysz się w model z antypoślizgową powierzchnią albo z podwyższonym rantem. Chcesz dowiedzieć się o nich więcej? Zapraszamy do lektury!

Taca kelnerska z wysokim rantem, jak wskazuje jej nazwa, posiada znacznie podwyższone boczne ścianki. W większości przypadków podwyższenie rantu wynosi od 35 do nawet 45 milimetrów. Pozwala to kelnerowi mniej martwić się o to, czy coś nie zsunie się w trakcie niesienia pełnej napojów tacy. Unikasz w ten sposób sytuacji, w której klienci muszą czekać na przygotowanie kolejnej porcji napojów, a pracownicy zamiast wykonywać swoje główne obowiązki muszą sprzątać płyny i rozbite szkło.

Taca kelnerska antypoślizgowa

Twoi kelnerzy mogą zająć się niesieniem zamówienia bez strachu, że któreś z naczyń ześlizgnie się z tacy i rozbije na posadzce lokalu. Jak to zrobić? Wystarczy zaopatrzyć jego obsługę w odpowiednie tace. W jaki sposób producenci zapewniają Ci antypoślizgową powierzchnię? Jest na to kilka metod. Jedną z nich może być szorstki laminat, który stawia opór podczas przesuwania przedmiotów po jego powierzchni. Warto przy tym wspomnieć, że antypoślizgowa powierzchnia może działać nie tylko na sucho, ale też na mokro. Warto zwrócić uwagę na tę różnicę, ponieważ w drugim z wymienionych przypadków zwiększona przyczepność powierzchni tacy nie jest zależna od jej stopnia suchości. Co za tym idzie, jeśli kelner będzie wracał do kuchni z tacą pełną mokrych naczyń, również nie musi się obawiać że któreś z nich się z niej ześlizgnie.

Mamy nadzieję, że wiesz już dlaczego tak ważne jest wybieranie akcesoriów o zwiększonej przyczepności oraz tych z podwyższonym rantem. Dzięki nim praca załogi Twojego lokalu staje się prostsza i bezpieczniejsza, co z kolei zwiększa zaangażowanie pracowników w jej wykonywanie. Nie czekaj tylko już dzisiaj zdecyduj, jaka taca barmańska znajdzie miejsce w Twojej firmie. Wybierz i kup odpowiedni model, a my zrobimy resztę. Zapraszamy do zakupów!

Aktywne filtry

Pokazano 1-12 z 69 pozycji