Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

POJEMNIKI GN 1/2

Pojemniki GN 1/2 to drugie największe w kolejności pojemniki spośród tych oznaczanych symbolem GN (GastroNorm). Mają wymiary 325 mm na 265 mm i są dostępne w naszym sklepie w wersjach o różnych głębokościach (pojemnościach). Sprzedajemy także pojemniki opatrzone symbolem GN 1/2 w wersjach:

  • - perforowanych u spodu;
  • - ze stali nierdzewnej;
  • - transparentnych z poliwęglanu;
  • - perforowanych u spodu i na ściankach;
  • - z uchwytami;
  • - z polipropylenu z pokrywką;
  • - w różnych wersjach kolorystycznych.

Naczynia z naszej oferty mają znormalizowane rozmiary, a to oznacza, że zostaną bardzo łatwo ułożone w większości urządzeń znajdujących się w lokalach gastronomicznych. Od lad sałatkowych przez witryny nastawne.

Materiały, z których wykonuje się tego typu pojemniki, są wytrzymałe na intensywne zużycie, wstrząsy czy uderzenia, co nie jest rzadkością w gastronomii, ale to nie wszystko. Pojemniki z naszej oferty są bezpieczne w kontakcie z żywnością. Nie zmieniają jej smaku i zapach ani właściwości odżywczych, są odporne na kwaśne produkty i te o zasadowym odczynie, a także substancje oleiste.

Bardzo łatwe w czyszczeniu dzięki swoim wyprofilowanym okrągło krzywiznom pomagają zachować wysoki poziom higieny w każdym punkcie gastronomicznych, w którym się znajdą. Usprawniają wszystkie miejsca, w których występuje konieczność obsłużenia szybko dużej liczby osób, a więc nie tylko w restauracjach czy barach szybkiej obsługi. Są przydatne we wszelkiego rodzaju firmach kateringowych, stołówkach, szpitalach i instytucjach publicznych.

W naszej ofercie znajdują się pojemniki GN 1/2 różnych głębokości, dzięki czemu klienci mogą z łatwością dobrać interesujący ich pojemnik w zgodzie z wymaganiami danego lokalu czy osobistymi preferencjami. Wierzymy, że pojemniki z naszego sklepu uświetnią każdy lokal gastronomiczny i ułatwią działanie przedsiębiorstwa cateringowego!

Pokazano 1-12 z 140 pozycji