Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

DOZOWNIKI MYDŁA W PIANIE

Dozowniki do mydła w pianie to nowoczesne urządzenia, które umożliwiają skuteczne i wysoce higieniczne mycie rąk. Zapewniają wygodę i łatwość w korzystaniu, a przy tym minimalizują rozprzestrzenianie się bakterii i innych drobnoustrojów. Pianka wytwarzana przez automatyczny dozownik piany jest puszysta i gęsta, dzięki czemu bez trudu można nią pokryć całe dłonie, dokładnie usuwając brud. Takie rozwiązanie jest wyjątkowo przydatne w miejscach o dużym natężeniu ruchu, jak restauracje, pizzerie, bary czy inne lokale, w których higiena jest niezwykle istotna.

Dozownik mydła w pianie – czystość i wygoda

Zarówno bezdotykowy dozownik do mydła w pianie, z klawiszem, jak i pokrywą w formie przycisku, jest rozwiązaniem oferującym wysoki komfort i higienę. Wszystkie dostępne modele umożliwiają pobranie środka czyszczącego bez dotykania urządzenia dłonią. Dzięki temu unika się transmisji zarazków i zanieczyszczeń. Tworzona przez dozownik delikatna, łagodna pianka sprawia, że mycie rąk jest przyjemną czynnością.

Dozownik do pianki, czyli połączenie praktyczności z estetyką

Dozowniki do mydła w pianie charakteryzują się nie tylko łatwą obsługą, ale również wyjątkowym designem. Dostępne są zarówno klasyczne, stalowe modele, które wpasują się w każde miejsce, jak i bardziej interesujące wzory, wnoszące powiew świeżości i stanowiące ciekawy dodatek. Każda konstrukcja ma intuicyjny i ergonomiczny kształt. Wszystko to sprawia, że dozowniki są nie tylko praktycznym rozwiązaniem, ale również estetycznym elementem wystroju kuchni czy łazienki.

Ekonomiczny i ekologiczny dozownik na mydło w piance

Szukając higienicznych rozwiązań do swojego lokalu, warto wybierać te, które pomogą zadbać o budżet oraz środowisko. Dozownik do mydła z funkcją piany można w łatwy sposób uzupełniać wedle potrzeb, dzięki czemu zmniejsza się liczba wykorzystywanych opakowań jednorazowych. Z kolei technologia wytwarzania piany pozwala na czyszczenie rąk mniejszą ilością mydła. Zwiększa się więc jego wydajność i efektywność. Finalnie przekłada się to na redukcję odpadów, a także części kosztów.

Pokazano 1-12 z 45 pozycji