Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

KOTŁY PAROWE

Kotły warzelne korzystające z gorącej pary wodnej

Parowe kotły warzelne z oferty naszej firmy:

  • Korzystają z gorącej pary wodnej do ogrzewania potraw
  • Dostępne różne pojemności urządzeń
  • Do przygotowania dużej ilości płynnych potraw
  • Na potrzeby stołówek, jadłodajni, szpitali czy barów mlecznych

Możliwość jednoczesnego przygotowania dużej ilości płynnych potraw przydaje się w wielu biznesach gastronomicznych. Od razu przychodzą tu na myśl wszelkiego rodzaju zakłady żywienia zbiorowego. Stołówki szkolne, stołówki zakładowe, szpitale, bary mleczne… one wszystkie mogą bardzo skorzystać, posiadając kocioł warzelny. Urządzenie oszczędza miejsce w Twoim lokalu oraz czas w grafiku Twoich pracowników. A jak wszyscy wiemy, czas to pieniądz. Zapoznaj się z ofertą parowych kotłów warzelnych i wybierz w naszym sklepie sprzęt najlepiej dopasowany do potrzeb Twojej firmy.

Parowe kotły warzelne

Parowe kotły warzelne to grupa nowoczesnych sprzętów, przeznaczonych do obróbki termicznej. Bez trudu znajdą swoje miejsce w zakładach żywienia zbiorowego, ponieważ świetnie sprawdzają się tam, gdzie gotuje się duże ilości potraw płynnych. Jadłodajnie, stołówki w szkołach i większych firmach, kuchnie szpitalne… o ile jeszcze nie posiadają takiego sprzętu, powinny jak najszybciej wyposażyć swoje zaplecza kuchenne w kocioł warzelny. Na posiadaniu urządzenia skorzysta też niejedna firma cateringowa, która organizuje posiłki w trakcie imprez na świeżym powietrzu. Jeśli gotujesz duże ilości zup, kocioł warzelny idealnie sprawdzi się w Twoim przedsiębiorstwie.

Ogrzewanie potraw w parowych kotłach warzelnych

Ogrzewanie potraw może być realizowane na różne sposoby w poszczególnych urządzeniach do obróbki termicznej. W przypadku parowych kotłów warzelnych do tego celu korzysta z gorącej, technologicznej pary wodnej. Nie jest ona jednak produkowana bezpośrednio w urządzeniu. Należy ją dostarczyć z zewnętrznego źródła. Mogą do tego celu posłużyć dwa dedykowane rozwiązania - instalacja parowa albo wytwornica pary.

Pojemności kotłów warzelnych na parę

Co innego, jeśli przygotowujesz posiłki na potrzeby przedszkola, a co innego, jeśli musisz się zająć obsługą stołówki wielkiego zakładu przemysłowego. Producenci sprzętów do obróbki termicznej doskonale to wiedzą i dlatego na rynku dostępne są zarówno mniejsze, jak i większe urządzenia. Najmniejsze z parowych kotłów warzelnych pozwolą Ci na gotowanie 80 litrów zupy, największe zaś pomieszczą jej aż 350 litrów. Znajdziesz u nas też wszystkie urządzenia pośrednie, czyli te o pojemnościach 100, 150, 200, 250 albo 300 litrów. A jeśli chcesz gotować kilka różnych zup jednocześnie, być może przekona Cię do siebie urządzenie warzelne o pojemności 3 x 30 litrów. Składa się ono z trzech niezależnych od siebie parowych kociołków przechylnych.

Pokazano 1-12 z 14 pozycji