Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

SUSZARKI DO RĄK

Suszarki do rąk i włosów

Suszarki do suszenia włosów i rąk, oferowane przez nasz sklep internetowy:

  • Hotelowe i basenowe suszarki do włosów
  • Suszarki do rąk uruchamiane sensorem lub przyciskiem
  • Suszące strumieniem ciepłego powietrza
  • W wersji tradycyjnej lub kieszeniowej

W naszej ofercie znajduje się różnorodny asortyment suszarek. Z pomocą jednej z nich zapewnisz swoim klientom możliwość suszenia rąk lub włosów. Posiadamy w sprzedaży zarówno suszarki do włosów o przeznaczeniu hotelowym, jak i basenowym. W przypadku suszarek do rąk znajdziesz w naszym sklepie urządzenia tradycyjne oraz nowoczesne sprzęty kieszeniowe. Zapraszamy do poznania naszych suszarek i do zakupów w sklepie internetowym.

Suszarki do rąk a higiena w gastronomii

Wysoki poziom utrzymania higieny w lokalu gastronomicznym znacząco wpływa na postrzeganie go przez klientów, a co za tym idzie, bezpośrednio przekłada się na jego przyszły sukces, dlatego warto zwrócić szczególną uwagę na ten często pomijany aspekt prowadzenia firm związanych z gastronomią. Choć Twoi klienci rzadko mają bezpośredni dostęp do kuchni, to często do podjęcia decyzji wystarczy im informacja o stanie higieny na sali gości oraz w toalecie. Ważne więc jest, by Twoja firma już na pierwszy rzut oka sprawiała wrażenie zadbanej i czystej. Jak sprawić, by klienci odnieśli takie wrażenie natychmiast po wejściu do lokalu?

Firma musi być wyposażona w odpowiedni zestaw chemicznych środków czystości oraz niezbędne urządzenia, sprzęt i akcesoria, dzięki którym utrzymanie należytego poziomu czystości stanie się dużo łatwiejsze. Pomoże w tym sprzęt stworzony zarówno na potrzeby pracowników, jak i ten, który służy Twoim klientom. Higiena dotyczy też mycia rąk, zarówno przez klientów, jak i Twój personel, dlatego wyposażenie firmowych toalet w profesjonalne, zawsze utrzymane w czystości suszarki sprawia, że mają oni większe zaufanie do tego, iż w kuchni również panuje podobny poziom czystości. Podstawowym rodzajem podziału suszarek jest ten na urządzenia służące do suszenia włosów oraz na sprzęty, które służą nam po umyciu rąk.

Suszarki do rąk

Suszarki do rąk można podzielić na tradycyjne urządzenia z nawiewem, w przypadku których ręce umieszczane są pod sprzętem oraz na nowoczesne suszarki kieszeniowe. Sprzęty te wyposażone są w automatyczne włączniki i wyłączniki. Mogą być uruchamiane za pomocą przycisku lub posiadać na wyposażeniu sensor, który wykrywa obecność rąk w obszarze działania dyszy z ciepłym powietrzem. Włączanie poprzez przycisk okazuje się szczególnie przydatne w przypadkach, w których otoczenie suszarki mogłoby powodować niepotrzebne uruchamianie jej sensora.

Suszarki kieszeniowe charakteryzują się wysoką niezawodnością i dużo wyższą trwałością w porównaniu do tradycyjnych urządzeń. Są one również cichsze, a przy tym bardziej energooszczędne. Istnieje w nich możliwość suszenia rąk zarówno strumieniem ciepłego, jak i zimnego powietrza. Korzystanie z drugiego z tych rozwiązań pomaga znacząco zmniejszyć zużycie energii elektrycznej.

Suszarki do włosów

Suszarki do włosów podzielić można na urządzenia basenowe oraz hotelowe. Suszarki hotelowe charakteryzują się kompaktowym, eleganckim designem. Sprzęty te świetnie sprawdzają się w łazienkach hoteli i pensjonatów. W zależności od modelu, sterowanie tymi urządzeniami może odbywać się poprzez ich odwieszenie na specjalny wieszak lub zwolnienie przycisku w uchwycie suszarki. W przeciwieństwie do wielu modeli suszarek basenowych, sprzęty te posiadają możliwość regulacji nawiewu powietrza.

Suszarki basenowe cechują się nieco większą mocą od hotelowych, dzięki czemu ich użytkownicy mogą w szybki i skuteczny sposób wysuszyć włosy po zakończonym pływaniu. Są wyposażone w elastyczny wąż oraz końcówkę z dyszą. Strumień powietrza uruchamiany jest w nich w sposób automatyczny po podniesieniu węża lub za pomocą przycisku, umieszczonego na obudowie. Nawiew powietrza kończy się automatycznie lub poprzez odwieszenie węża z dyszą na specjalny zaczep.

Suszarka elektryczna do rąk: elegancja i efektywność dla Twojego lokalu!

W świecie gastronomii szczegóły tworzą całość. Suszarka elektryczna do rąk to nie tylko element wyposażenia, ale wizytówka Twojego lokalu. Wyobraź sobie elegancki, nowoczesny design, który dopełnia wnętrze Twojej restauracji, oferując jednocześnie najwyższą efektywność i higienę. Dzięki szybkim i cichym suszarkom goście mogą cieszyć się komfortem bez zbędnego hałasu, a Ty masz pewność, że dbasz o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Każda suszarka do rąk elektryczna w naszym asortymencie to gwarancja jakości, która przekłada się na wizerunek Twojego lokalu. Pamiętaj, w gastronomii każdy element ma znaczenie, a elegancka suszarka do dłoni może być subtelnym, ale istotnym akcentem w Twojej restauracji.

Osuszacz do rąk - idealne rozwiązanie dla nowoczesnej restauracji!

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak ważną rolę odgrywa doświadczenie klienta w łazience? Osuszacz do rąk to niezbędny element, który wpływa na postrzeganie Twojej restauracji. Inwestując w nowoczesne, wydajne i stylowe osuszacze, pokazujesz, że zależy Ci na każdym aspekcie doświadczenia Twoich gości. Osuszacze do rąk w naszej ofercie łączą w sobie nie tylko wydajność i oszczędność energii, ale także design, który wpasuje się w każde wnętrze. Wybierając nasze produkty, zyskujesz nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale i element, który podkreśla nowoczesny charakter Twojej restauracji. Komfort i higiena gości to klucz do sukcesu w branży gastronomicznej, a odpowiedni osuszacz do rąk to krok w tym kierunku.

Suszarka do rąk elektryczna - komfort i higiena na wyciągnięcie dłoni!

Suszarka do rąk elektryczna to nie tylko wygoda, ale i nowoczesne rozwiązanie dla każdej profesjonalnej restauracji. Jak to działa? Wystarczy podstawić dłonie, a inteligentne czujniki uruchamiają mocny strumień powietrza, szybko i efektywnie osuszając dłonie. To magia technologii na wyciągnięcie dłoni! Elektryczne suszarki do rąk to nie tylko oszczędność czasu i zwiększenie komfortu Twoich gości, ale również znacząca redukcja odpadów w porównaniu do tradycyjnych ręczników papierowych. Dodatkowo w naszym asortymencie znajdziesz modele, które łączą w sobie elegancki design i cichą pracę, dzięki czemu doskonale wpisują się w każde wnętrze. Dzięki nim każda wizyta w łazience stanie się bardziej komfortowa i higieniczna, podnosząc poziom satysfakcji Twoich klientów.

Suszarka do dłoni: zadbaj o detale w swoim biznesie!

W branży gastronomicznej każdy detal ma znaczenie, a suszarka do dłoni może być subtelnym, lecz kluczowym elementem, który wyróżni Twój lokal. Wybierając nasze elektryczne suszarki do rąk, inwestujesz nie tylko w wydajne i ekologiczne urządzenia, ale również w estetykę i komfort. Nowoczesne technologie, które zastosowaliśmy, gwarantują szybkie i skuteczne suszenie, minimalizując jednocześnie hałas i zużycie energii. To inwestycja, która przynosi długoterminowe korzyści, zarówno dla Ciebie, jak i dla Twoich gości. Pamiętaj, dbając o detale takie jak suszarka elektryczna do rąk, pokazujesz, że Twój lokal to miejsce, gdzie każdy aspekt doświadczenia klienta jest ważny. Z naszymi suszarkami każda wizyta w Twojej restauracji będzie synonimem higieny, stylu i innowacji.

Pokazano 1-12 z 42 pozycji

Korzystanie z suszarek do rąk w toaletach restauracji ma wiele zalet. Przede wszystkim, jest to bardziej higieniczne rozwiązanie niż tradycyjne papierowe ręczniki, ponieważ unikamy wtedy bezpośredniego kontaktu z powierzchnią, którą dotyka wiele osób. Ponadto te urządzenia są bardziej ekologiczne, ponieważ eliminują potrzebę produkcji i utylizacji papierowych ręczników. To również oszczędność miejsca w koszach na śmieci. Suszarki działają szybko i skutecznie.

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór suszarek do rąk, które spełniają różne potrzeby. Oferujemy te tradycyjne, które wykorzystują nawiew oraz nowoczesne modele kieszeniowe. Obydwa rodzaje mogą posiadać przycisk włączający urządzenie lub działać z wykorzystaniem sensora ruchu.

Tak, wiele nowoczesnych suszarek do rąk jest zaprojektowanych z myślą o oszczędności energii. W porównaniu do tradycyjnych te nowoczesne modele są bardziej efektywne energetycznie, co oznacza, że zużywają mniej energii podczas użytkowania. Modele kieszeniowe są dużo cichsze i wykorzystują nie tylko ciepłe, ale także zimne powietrze, przez co jest to bardzo energooszczędne rozwiązanie.