Aktywne filtry

Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Kompleksowe realizacje

SUSZARKI DO RĄK

Suszarki do rąk i włosów

Suszarki do suszenia włosów i rąk, oferowane przez nasz sklep internetowy:

  • Hotelowe i basenowe suszarki do włosów
  • Suszarki do rąk uruchamiane sensorem lub przyciskiem
  • Suszące strumieniem ciepłego powietrza
  • W wersji tradycyjnej lub kieszeniowej

W naszej ofercie znajduje się różnorodny asortyment suszarek. Z pomocą jednej z nich zapewnisz swoim klientom możliwość suszenia rąk lub włosów. Posiadamy w sprzedaży zarówno suszarki do włosów o przeznaczeniu hotelowym, jak i basenowym. W przypadku suszarek do rąk znajdziesz w naszym sklepie urządzenia tradycyjne oraz nowoczesne sprzęty kieszeniowe. Zapraszamy do poznania naszych suszarek i do zakupów w sklepie internetowym.

Suszarki do rąk a higiena w gastronomii

Wysoki poziom utrzymania higieny w lokalu gastronomicznym znacząco wpływa na postrzeganie go przez klientów, a co za tym idzie, bezpośrednio przekłada się na jego przyszły sukces, dlatego warto zwrócić szczególną uwagę na ten często pomijany aspekt prowadzenia firm związanych z gastronomią. Choć Twoi klienci rzadko mają bezpośredni dostęp do kuchni, to często do podjęcia decyzji wystarczy im informacja o stanie higieny na sali gości oraz w toalecie. Ważne więc jest, by Twoja firma już na pierwszy rzut oka sprawiała wrażenie zadbanej i czystej. Jak sprawić, by klienci odnieśli takie wrażenie natychmiast po wejściu do lokalu?

Firma musi być wyposażona w odpowiedni zestaw chemicznych środków czystości oraz niezbędne urządzenia, sprzęt i akcesoria, dzięki którym utrzymanie należytego poziomu czystości stanie się dużo łatwiejsze. Pomoże w tym sprzęt stworzony zarówno na potrzeby pracowników, jak i ten, który służy Twoim klientom. Higiena dotyczy też mycia rąk, zarówno przez klientów, jak i Twój personel, dlatego wyposażenie firmowych toalet w profesjonalne, zawsze utrzymane w czystości suszarki sprawia, że mają oni większe zaufanie do tego, iż w kuchni również panuje podobny poziom czystości. Podstawowym rodzajem podziału suszarek jest ten na urządzenia służące do suszenia włosów oraz na sprzęty, które służą nam po umyciu rąk.

Suszarki do rąk

Suszarki do rąk można podzielić na tradycyjne urządzenia z nawiewem, w przypadku których ręce umieszczane są pod sprzętem oraz na nowoczesne suszarki kieszeniowe. Sprzęty te wyposażone są w automatyczne włączniki i wyłączniki. Mogą być uruchamiane za pomocą przycisku lub posiadać na wyposażeniu sensor, który wykrywa obecność rąk w obszarze działania dyszy z ciepłym powietrzem. Włączanie poprzez przycisk okazuje się szczególnie przydatne w przypadkach, w których otoczenie suszarki mogłoby powodować niepotrzebne uruchamianie jej sensora.

Suszarki kieszeniowe charakteryzują się wysoką niezawodnością i dużo wyższą trwałością w porównaniu do tradycyjnych urządzeń. Są one również cichsze, a przy tym bardziej energooszczędne. Istnieje w nich możliwość suszenia rąk zarówno strumieniem ciepłego, jak i zimnego powietrza. Korzystanie z drugiego z tych rozwiązań pomaga znacząco zmniejszyć zużycie energii elektrycznej.

Suszarki do włosów

Suszarki do włosów podzielić można na urządzenia basenowe oraz hotelowe. Suszarki hotelowe charakteryzują się kompaktowym, eleganckim designem. Sprzęty te świetnie sprawdzają się w łazienkach hoteli i pensjonatów. W zależności od modelu, sterowanie tymi urządzeniami może odbywać się poprzez ich odwieszenie na specjalny wieszak lub zwolnienie przycisku w uchwycie suszarki. W przeciwieństwie do wielu modeli suszarek basenowych, sprzęty te posiadają możliwość regulacji nawiewu powietrza.

Suszarki basenowe cechują się nieco większą mocą od hotelowych, dzięki czemu ich użytkownicy mogą w szybki i skuteczny sposób wysuszyć włosy po zakończonym pływaniu. Są wyposażone w elastyczny wąż oraz końcówkę z dyszą. Strumień powietrza uruchamiany jest w nich w sposób automatyczny po podniesieniu węża lub za pomocą przycisku, umieszczonego na obudowie. Nawiew powietrza kończy się automatycznie lub poprzez odwieszenie węża z dyszą na specjalny zaczep.

Aktywne filtry

Pokazano 1-12 z 38 pozycji