Aktywne filtry

Filtr producentów

Cena

  • 76,00 zł - 13 433,00 zł

    -

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Kompleksowe realizacje

PŁYNY DO MASZYNOWEGO MYCIA NACZYŃ

W gastronomii czystość naczyń ma ogromne znaczenie. Przede wszystkim chodzi o względy higieniczne: właściciel lokalu bierze odpowiedzialność za bezpieczeństwo gości, wydając posiłki przygotowywane w należytych warunkach. Nienaganna czystość wpływa też na estetykę podawanych dań. Aby zoptymalizować koszty i zachować najwyższą higienę, wybierz płyn do maszynowego mycia naczyń odpowiedni do Twojej zmywarki. Polecamy płyny i inne środki przeznaczone do zmywarek gastronomicznych i przemysłowych.

Płyny do maszynowego mycia naczyń - szeroki asortyment

Sklep Gastronet.pl specjalizuje się w sprzęcie gastronomicznym, dlatego nie mogło w nim zabraknąć preparatów odpowiednich do częstego użytkowania w lokalu. Przemysłowe mycie naczyń wymaga sięgnięcia po odpowiednio duże i wydajne płyny, cechujące się dużą skutecznością nawet przy uporczywych zabrudzeniach.

Oprócz klasycznych płynów do mycia maszynowego znajdziesz też inne środki przydatne do czyszczenia naczyń w gastronomii. Polecamy takie preparaty jak wysoko skoncentrowany środek w formie bloku, gwarantujący osiągnięcie maksymalnej efektywności w twardej wodzie, proszek do namaczania sztućców i mycia srebrnych naczyń, a także proszek do czyszczenia przyrządów używanych w piekarniach, cukierniach i zakładach przetwórstwa mięsnego.

Ekologiczny płyn do maszynowego mycia naczyń

Dla miłośników ekologicznego podejścia do życia i biznesu przygotowaliśmy płyny do maszynowego mycia naczyń odznaczone certyfikatem ekologicznym. Ich formuły są przyjazne dla środowiska, nie zawierają szkodliwych substancji takich jak np. NTA, EDTA, fosforany, chlor. Jednocześnie są wydajne i skuteczne. Używając ich, przyczyniasz się do ochrony natury. Zachęcamy do mycia w jednym cyklu, dzięki czemu nie tylko wesprzesz środowisko, ale też oszczędzisz czas i pieniądze.

Ekologiczne środki dostępne w sklepie Gastronet24.pl to płyny w dużych butelkach, skoncentrowane preparaty w blokach oraz płyny do płukania, pozostawiające naczynia lśniącymi i eliminujące potrzebę suszenia ręcznego.

Aktywne filtry

Pokazano 1-12 z 48 pozycji