Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

SUSZARKI DO RĄK MERIDA

Suszarki do rąk to urządzenia, które zapewniają higienę i komfort podczas osuszania dłoni po myciu. Są szczególnie doceniane przez osoby, które irytują drobiny pozostawiane na skórze przez ręczniki papierowe, a także te, które chcą zredukować ilość produkowanych odpadów. Suszarki do rąk Merida są idealne do miejsc o dużym natężeniu ruchu, takich jak restauracje, centra handlowe czy publiczne toalety. Wyróżniają się skutecznością, wytrzymałością i łatwą obsługą.

Projektowanie z myślą o użytkownikach

Skonstruowana przez firmę Merida suszarka do rąk zapewnia nie tylko efektywne suszenie, ale również wygodę i komfort. Jej obsługa jest bardzo intuicyjna i nie wymaga doświadczenia ani wiedzy technicznej. Czułe sensory zbliżeniowe sprawnie wykrywają ruch i włączają urządzenie wyłącznie wtedy, gdy stwierdzą obecność użytkownika. Równie wygodne są przyciski uruchamiające. Dzięki automatycznemu wyłączaniu suszarka działa tylko wtedy, gdy jest to konieczne. Nie ma więc ryzyka, że pozostanie włączona i będzie niekontrolowanie zużywać energię elektryczną.

Suszarki Merida mają ergonomiczne i estetyczne konstrukcje, a przy tym bardzo neutralny design, dzięki czemu bez trudu wpasowują się w różnorodne wnętrza. Za sprawą systemu montowania naściennego nie zajmują przestrzeni roboczej ani nie blokują przejść.

Wydajne i skuteczne suszenie

Każda suszarka do rąk Merida zapewnia szybkie i efektywne suszenie, dzięki czemu użytkownicy mogą całkowicie usunąć wilgoć z dłoni w bardzo krótkim czasie. W zależności od modelu jest to od kilku do kilkudziesięciu sekund. Może to skutkować zmniejszeniem się kolejek w toaletach, a co za tym idzie – zwiększeniem satysfakcji użytkowników.

Suszarki Merida są dostępne w wielu modelach, różniących się między sobą kształtem, rozmiarem, barwą oraz parametrami technicznymi, dzięki czemu można je z łatwością dobrać do indywidualnych potrzeb i wymagań. Doskonale sprawdzą się w toaletach, łazienkach czy kuchniach, zarówno w dużych lokalach, jak i mniej uczęszczanych miejscach.

Pokazano 1-12 z 14 pozycji