Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

TACE CZARNE

Tace są przydatne w wielu firmach z branży gastronomicznej. Dobrej klasy taca w kolorze czarnym sprawdza się na co dzień w wielu różnych zadaniach. Wysoka jakość oraz efektowne wykonanie cieszą oczy klientów sprawiając, że Twój lokal jest przez nich dobrze postrzegany. Czarne, metalowe akcesoria są mocne, trwałe, dobrze przenosi się na nich różnorodne produkty. Tace mają różne kształty - okrągłe, prostokątne lub kwadratowe. Taca czarna okrągła jest często kupowana do domu, do codziennego stosowania. Przyda się podczas wizyty gości. Można podać na niej kawy, herbaty oraz inne napoje.

Taca czarna do restauracji fast food 

Restauracje fast food kupują wiele takich tac i ustawiają je w jednym miejscu, aby każdy klient mógł z nich skorzystać. Taca czarna metalowa jest najlepsza do takich miejsc. Można również nabyć takie przedmioty plastikowe, twarde i mocne, na których przenosi się różnorodne rzeczy w wiele miejsc. Klienci mogą korzystać z takich akcesoriów przez długi czas, ponieważ nie niszczą się i nie wypaczają. Nadają się do przecierania wilgotną szmatką, a wiele z nich można też myć w zmywarkach. Jeśli są wykonane ze stali nierdzewnej to ich trwałość jest jeszcze lepsza. Taca czarna prostokątna jest praktycznym akcesorium do placówek gastronomicznych. 

Tace czarne a wymiary GN

Taca może mieć symbol GN oznaczający jej wymiary. GN oznacza Gastronomiczną Normę. Ważne jest, aby wytrzymała uderzenie, upadek, nie wypaczyła się, nadawała się do używania przez co najmniej kilka lat. Takie trwałe akcesoria sprawdzają się jako sposób na przeniesienie wielu produktów kupionych w fast food barze. Na tacy zmieści się jedzenie, a obok niego sztućce i napoje. Taca GN 1/1 posiada wymiary: 325 mm szerokości, 530 mm głębokości oraz odpowiednią wysokość by produkty trzymały się na niej i łatwo nie spadały. Jest duża, pojemna i niezmiernie praktyczna. Bardzo praktyczne są tace z melaminy, mocne i wytrzymałe na bardzo wysokie temperatury. Mocna taca czarna jest nieoceniona w barach, restauracjach i domach. W eleganckich lokalach kelnerzy przeważnie mają czarne lub ciemnobrązowe tace, które sprawdzają się jako pomocne akcesorium. Metalowe, stalowe, z melaminy lub mocnego i grubego tworzywa sztucznego pomagają w pracy kelnerów, oszczędzają ich czas i sprawiają, że łatwiej jest dostarczyć posiłek do stolika gości. Nieraz kelner niesie kilka talerzy w jednej ręce. Przedmiot służący do jednoczesnego przenoszenia kilku napojów czy też kilku potraw jest dobrym pomocnikiem w codziennej pracy. W barach fast food z tac korzystają klienci, którzy samodzielnie muszą dostarczyć sobie jedzenie do stolika. Wygodna taca to produkt potrzebny i pomocny, nieustannie przecierany, oczyszczany i układany w stosie przy ladzie w barze fast food. Tam czeka na klienta i pomaga przenosić potrawy do stolika. Tace czarne są funkcjonalne oraz estetyczne, co też ma znaczenie.

Podsumowując, w domu warto mieć co najmniej jedno takie akcesorium. W lokalu fast food takich tac jest kilkadziesiąt, a w eleganckiej restauracji co najmniej kilkanaście takich akcesoriów kuchennych pomaga kelnerom w pracy.

Pokazano 1-12 z 37 pozycji